Živelná pohroma

Živelná pohroma

Žánr: Komedie    Rok: 1999      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Nesmělý mladík a nespoutaná kráska dlouho nemohou najít společnou řeč, ale řada překážek jim pomůže pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. Krátký popis: Americká romantická komedie o různých podobách lásky začíná havárií letadla při startu z New Yorku. Naštěstí se nikomu nic nestane, ale spisovatel Ben se ocitá v prekérní situaci. Letí totiž na svou vlastní svatbu do Savannah a spěchá, aby ke své snoubence Bridget dorazil včas. Proto se připojí k temperamentní Sarah, která cestuje stejným směrem. Vypadá to, že nesmělý mladík a nespoutaná kráska, jež si po krachu dvou manželství užívá svobody, nemohou najít společnou řeč. Dlouhé putování nesourodé dvojice, jíž se do cesty staví řada překážek, však oběma pomůže dozrát a pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Živelná pohroma online ke shlédnutí. Živelná pohroma download ke stažení. Živelná pohroma cz titulky a český dabing. Forces of Nature download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Kung-fu mela

Kung-fu mela (2004)

Píší se 40. léta 20. století a předrevoluční Čínu ovládá chaos. Uprostřed tohoto zmatku se odehrává příběh zlodějíčka Singa (STEPHEN CHOW), který se zoufale snaží stát členem rafinovaného a nemilosrdného gangu Sekerníků, pod jehož zločinnou nadvládou se ocitla celá Šanghaj. Když jej osud zavede do přelidněné čtvrti Vepřín, pokusí se Sing pomocí vydírání vylákat peníze z jednoho ze zdejších obyvatel, avšak sousedi jeho oběti jsou někým jiným, než se na první pohled zdálo. Svými komickými zastrašovacími pokusy přivede Sing do této hry neúmyslně i samotný gang Sekerníků, čímž spustí lavinu událostí, vedoucích ke střetu dvou zcela odlišných světů. Během následného souboje obyvatelů Vepřína s krutým gangem se nečekaně objeví na scéně několik legendárních mistrů kung-fu. Sing však - i přes všechny své zoufalé pokusy - postrádá duši zabijáka a musí se smířit se svou vlastní smrtelností, aby odhalil opravdovou podstatu mistrovství v bojových uměních. (oficiální text distributora)

Le Havre

Le Havre (2011)

Aki Kaurismäki se nikdy netajil názorem, že jeho osobní přesvědčení, náhled na život a na svět jsou spíše pesimistické. V jeho filmech se samozřejmě tento postoj odráží. Životní situace, ve které se většina ústředních postav jeho filmů nachází, je zpravidla nepřívětivá. Jedná se o osoby umístěné jak geograficky, tak společensky na okraji. A je to právě jejich nenápadný vzdor a potřeba žít i přes tíživost života, co tvoří esprit režisérova tvůrčího výrazu. Kaurismäki v jednom rozhovoru dokonce přiznal, že ačkoli se jeho světonázor v podstatě nezměnil, ba stal se možná ještě pochmurnějším, cítí ve své tvorbě potřebu směřovat spíš k optimističtějšímu vyznění. I proto je Marcel Marx ve snímku Le Havre představován jako muž nezdolného optimismu a pociťované potřeby solidarity. A to navzdory stále se zintenzivňující lidské netečnosti, ať už jde o životy druhých, nebo o ten vlastní. Stát euroamerické civilizace je v kontextu vyspělé západní Evropy ukazován jako odosobněná mašinérie, reprezentovaná nejviditelněji různými restriktivními složkami. A je to právě Kaurismäkiho velmi subtilní vzdorné gesto, vrhané vstříc poznané negativitě vázané i na státní instituci, jež jej právem řadí mezi nejvýznamnější žijící režiséry. - Petr Pláteník (Letní filmová škola)

Duše muže

Duše muže (2008)

Jazzman Louis (Samuel L. Jackson) přijme pozvání na koncert, který by měl složit hold nedávno zesnulému kamarádovi a šéfovi slavné kapely. Louis se setkává s kolegou Floydem (Bernie Mac), který na něj nevzpomíná zrovna v dobrém. Oba už dvacet let spolu nemluvili a teď musí vzájemnou nevraživost překonat, aby mohli společně vstoupit na pódium a zahrát tak, jako ještě nikdy v životě. Jak se jim nakonec spolupráce i s pomocí jedné mladé zpěvačky podaří? (Tomasso001)

Abby Singer

Abby Singer (2003)

Abby Singer je temně komický příběh o životě Curtise Cleminse, který se zmítá mezi láskou svého života a splněním svého snu. (Terva)

Šířit vlny

Šířit vlny (2004)

Romantická komedie vypráví o nesourodé skupině nadšených radioamatérů. Dva z nich, kteří ve všem přehánějí, se do sebe zamilují, i když se nikdy neviděli a mají o sobě zcela nereálné představy. A tím se všechno začne komplikovat... (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Živelná pohroma online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Živelná pohroma soundtrack k filmu download zdarma!.