Věčný příběh

Věčný příběh

Žánr: Romantický    Rok: 1998      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Když byla Danielle ještě malá, zemřel jí otec, a zanechal tak dívku napospas maceše. Ta měla dvě vlastní dcery a k Danielle se chovala tak, že z ní nakonec vyrostlo mladé děvče pro všechno, v jednom kuse obskakující své dvě nevlastní sestry. Jednoho dne se ale na zahradě setkala s princem prchajícím před povinnostmi a láska začala klíčit. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Věčný příběh online ke shlédnutí. Věčný příběh download ke stažení. Věčný příběh cz titulky a český dabing. EverAfter download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Romantický
Smyslná touha

Smyslná touha (2003)

Cyrus, Tim a Erik byli blízcí přátelé, ale po škole se rozdělili. Nyní je osud opět svedl dohromady a tráví společné dny v domě na brazilském pobřeží. Přivydělávají si striptýzem před webkamerou. Jakmile ale jejich klienti začnou vyžadovat více akce a sexu, nastávají první konflikty. (oficiální text distributora)

Nechci, abys odešla

Nechci, abys odešla (2007)

Romantická komedie o manželství a nevěře. Manžel zaslechne, jak žena ze spaní volá roztouženě jméno jiného muže. Nedá na sobě nic znát, ale okamžitě začne pozorovat každý detail. A jak to muži v podobných situacích dělávají, náhle si vzpomene, že by mohl manželku pozvat na oběd, či jí přinést květiny, oslavit výročí svatby atd. Sám je psycholog a už tolikrát slyšel z lehátka ze své ordinace vyprávět o nevěře, nenaplněných vztazích, ale když to zažije na vlastní kůži, je všechno úplně jiné. Na to jeho letitá praxe nestačí. Náhle jinak poslouchá muže, který mu vypráví o vztahu s vdanou ženou... (oficiální text distributora)

Ženské kouzlo

Ženské kouzlo (2008)

Stydlivá cizinka Dessi (Elika Portnoyová) pracuje na rybím trhu. Na druhém konci města žije špičkový módní fotograf Rex (Scott Elrod) znuděný povrchními ženami, které má kolem sebe. Zároveň má docela rád hazard a sázky. Když Rexův soupeř a také fotograf vybere Dessi jako objekt zcela nemožné proměny v krásnou ženu, vezme Rex dívku pod svá křídla a učí jí všem obchodním trikům svého odvětví. A brzy si uvědomí, že se do Dessi zamiloval. (oficiální text distributora)

Quills - Perem markýze de Sade

Quills - Perem markýze de Sade (2000)

Aristokrat, starý zvrhlík, excentrik a svobodomyslný grafoman Markýz de Sade (Geoffrey Rush) je mnohokrát obviněn ze sadismu, únosů a pobuřujících sexuálních praktik. Unikne během hrůzovlády v období Francouzské revoluce jen o vlásek gilotině a je odstraněn do charentonského blázince. O ústav se stará osvícený abbé Coulmier (Joaquin Phoenix), který ponechá svému pacientovi možnost psát, protože ví, že jedině tak umožní markýzovi ventilovat jeho deviace. Pochopitelně, že člověk markýzova formátu, posedlý psaním, hledá způsob, jak publikovat. Spojku mezi vězením a svobodou objeví v mladičké, krásné a chytré pradleně Madeleine (Kate Winslet). Ta, v okouzlení literaturou a vzdělaným erotomanem vynáší z blázince jeho knihy ke skandálnímu vydání. Publikace nemravných textů šokuje státní správu, a ta se postará o definitivní zkrocení neúnavného autora. Proto je do blázince poslán odporný psychiatr Dr. Royer - Collard, který je znám svými krutými a předpotopními metodami léčby. Chce de Sadovi znemožnit hlavně to, co nejvíc miluje. Odebere mu brk i inkoust. Ale markýz pokračuje v psaní kuřecí kůstkou a červeným vínem a nakonec v dokonalé posedlosti slovem a do poslední chvilky a jakýmikoliv prostředky bažícího po literatuře píše i vlastními výkaly. (oficiální text distributora)

About Love

About Love (2005)

Tři příběhy o lásce a překonání jazykové bariéry, které se odehrávají ve třech různých městech - Tokio, Tchaj-pej a Šanghaj. V prvním příběhu vystupuje Yao, který přicestoval do Japonska z Taiwanu. Volný čas tráví projížďkami po Tokiu na kole. Náhodně potká malířku Michiko a zamiluje se do ní. Druhý příběh vypráví o Tecchanovi - japonském studentu v Tchaj-peji, který pomůže kamarádce A-Su s montáží poličky. V posledním třetím příběhu přilétá Shuhei z Japonska do Šanghaje. Yun, která žije v malé samoobsluze s matkou a u nichž je cizinec ubytován, se ihned do Schuei zamiuluje. (-Rastaman-)


Přijďte sem a sledujte Věčný příběh online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Věčný příběh nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!