Vykoupení z věznice Shawshank

Vykoupení z věznice Shawshank

Žánr: Drama    Rok: 1994      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Strach dělá z lidí vězně. Naděje jim dává křídla. Film natočený podle novely Stephena Kinga. Strhující příběh o přátelství, naději a moudrosti s velmi výraznými hereckými i charakterovými osobnostmi. Andy Dufresne (Tim Robbins) přichází do vězení v Shawshanku jako nový vězeň podezřelý z vraždy. Spřátelí se s doživotně odsouzeným Redem (Morgan Freeman) a společně se snaží přežít v nelidském prostředí vězeňského systému. Odmítají upadnout do rezignace a dodávají naději sobě i spoluvězňům. Film získal mnoho ocenění filmové kritiky a díky svému hluboce humánnímu poselství, skvělým hereckým výkonům a působivému zpracování byl 7 x nominován na Oscara - za nejlepší film, herce v hlavní roli (Morgan Freeman), nejlepší scénář, kameru, hudbu, střih a zvuk. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Vykoupení z věznice Shawshank online ke shlédnutí. Vykoupení z věznice Shawshank download ke stažení. Vykoupení z věznice Shawshank cz titulky a český dabing. Shawshank Redemption download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Odpoutaný Frankenstein

Odpoutaný Frankenstein (1990)

Vedec z budúcnosti sa dostane aj s hovoriacim autom do čias, keď Mary Goodwynová, neskôr Shelleyová, píše slávny gotický horor o Frankensteinovi a jeho bytosti. Ako sa dozvieme, na základe skutočných udalostí. Vedec sa pohybuje po dedine a na blbé otázky "Ako ste to oblečený?" odpovedá, že je z Ameriky. Žiadny kočiš sa nepozastavuje nad jeho kurióznym dopravným prostriedkom. Veď je z Ameriky. Mary, namiesto toho, aby napísala úžasnú knihu o mužovi z budúcnosti, dopisuje svoj trápny horor. Frankenstein je navyše v strehu a po tom, čo mu Bytosť zavraždí Alžbetu, spojí sa s ním a kujú strašné plány. Už len dve slová: Roger Corman. (tron)

9 Souls

9 Souls (2003)

Devět povahově odlišných trestanců spojuje nejen jejich společný útěk z vězení, ale i touha po naplnění svých snů a přání souvisejících s jejich předešlým životem. Jak naloží s nově nabytou svobodou? Podaří se jim své cíle naplnit? S osudem těchto netradičních postav Vás ve svém typicky melancholickém dramatu seznámí japonský režisér Toshiaki Toyoda. (Cedr)

Fate: Smrtící sdělení

Fate: Smrtící sdělení (2003)

Série únosů roztáčí koloběh vyšetřování a hledání drobných záchytných bodů. Vyšetřování se ujímají detektivové Cody Martin (Michael Pare) a Ciprian Raines (Philip Michael Thomas) a pomalu rozplétají tento případ. Zbývá ale příliš málo času k pochopení psychopata (Lee Majors), který využívá své oběti ke sdělení svého příběhu! Temný thriller se strhujícím dějem a překvapujícími zvraty... (oficiální text distributora)

Taková láska

Taková láska (2001)

Film zachytáva posledné obdobie života francúzskej spisovateľky a filmárky, jednej z kľúčových postáv literárneho smeru Nového románu, Marguarite Durasovej. Je adaptáciou knihy spomienok jej posledného milenca, približne o 30 rokov mladšieho Yanna, ktorý Durasovej pomohol dokončiť jej posledný román Milenec. Nie je to iba životopisný film, ale aj výpoveď o zložitom vnútornom svete umelca, uväzneného vo večnej samote, a najmä príbeh nemožnej a snáď i nepochopiteľnej ľúbostnej aféry medzi absolútne dominantnou ženou na prahu smrti a beznádejne strateným mladým mužom s jedinou ambíciou: žiť pre Durasovú. Dej filmu sa odvíja prevažne v rozhovoroch milencov a monológu Yanna pri písaní knihy, čím sa vytvára dojem do seba uzatvoreného sveta, kam nikto iný okrem dvoch milencov nepatrí a kde má čas svoje vlastné plynutie. Hoci hlavnú úlohu hrá populárna herečka Jeanne Moreau, námet i jeho spracovanie sú určené pre náročnejšieho diváka. (oficiální text distributora)

La Frontière de l'aube

La Frontière de l'aube (2008)

Fotograf François přichází nafotit snímky pro jeden časopis s herečkou Carole, která žije sama, zatímco její muž se věnuje herecké profesi v Hollywoodu. Mezi oběma hlavními protagonisty se rychle vytvoří milostné pouto a stávají se z nich milenci. Stráví spolu dva týdny něhy a vášně v hotelu a François se poté ke Carole nastěhuje. Má jejich láska šanci na přežití? (claudel)


Chcete shlédnout film Vykoupení z věznice Shawshank online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Vykoupení z věznice Shawshank online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!