Nebát se a nakrást

Nebát se a nakrást

Žánr: Komedie    Rok: 1999      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Vynálezce a majitel firmy „Neprasklo“ Ing. Sýkora (Sobota) chce uvést na trh revoluční novinku – nerozbitné sklo. Jeho dva chamtiví náměstci (Postránecký, Přeučil) však mají jiné plány – Sýkoru odstraní v afrických vodopádech a pokoušejí se podnik prodat zahraniční společnosti. Na ředitolovo místo dosadí jeho dvojníka, nic netušícího neúspěšného komparzistu Fandu Pažouta (Sobota). Zlotřilci však netuší, že Sýkora žije a vrací se zpět. (J.Connor)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Nebát se a nakrást online ke shlédnutí. Nebát se a nakrást download ke stažení. Nebát se a nakrást cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Ideální manžel

Ideální manžel (1999)

Sir Robert Chiltern, úspěšný politik a dokonalý gentleman má vše, co si mohl přát. Spolu s milující manželkou představují dokonalý pár. Potíže však nastanou, když se v Londýně objeví paní Chieveley, která by mohla odhalit nebezpečné tajemství z jeho minulosti a tak ohrozit jeho kariéru i manželství. Nezbývá mu nic jiného než se obrátit na dlouholetého přítele lorda Goringa - sukničkáře a svůdce žen. Ten je tím však zatažen do pavučiny lží a je vážně ohrožen jeho rajský staromládenecký život... (oficiální text distributora)

Chodím s Lucy

Chodím s Lucy (2002)

Lucy je mladá a atraktívna žena žijúca v New Yorku. Jej rodičia už dávno túžili po tom, aby sa vydala a ani jej od istého momentu nebola táto myšlienka vzdialená. Ako však nájsť v New Yorku toho skutočne pravého, s ktorým by mohla kráčať životom? A keďže do sobáša jej zostáva už len hodina, na žiadosť svojej najlepšej priateľky Jo začne Lucy rozprávať, čo všetko tejto chvíli predchádzalo, ako hľadala muža svojho života a podľa akého receptu si Lucy vybrala. A tak jej nevesta porozpráva, čo všetko sa dialo počas minulého roka. Postupne si dohodla päť ľúbostných schôdzok naslepo, aby každého nápadníka spoznala. Niektoré rande sa začali priam hororovo, ale skončili sa príjemne, iné naopak. S každým to bol do istej miery experiment. Najprv to bol Gabriel. Od prvého okamihu to medzi nimi eroticky iskrilo a vzájomná chémia fungovala na jednotku. Ďalším nápadníkom bol ortopéd Luke, ktorý zase spĺňal duchovné predpoklady a bol rovnako ako Lucy milovníkom veršov básnika Walta Whitmana. Tretím, s kým Lucy nadviazala vzťah, bol bývalý profesionálny basketbalista Bobby, ktorý pre zmenu spĺňal fyzické predpoklady ideálneho muža. V poradí štvrtá schôdzka priam nezabudnuteľná sa konala s láskyplným a citovo založeným obchodníkom s počítačmi Barrym, a napokon to bol priam mysteriózny vzťah s ostrovtipným a prefíkaným Dougom. Každý z nich je iný, má svoje prednosti, ale aj nedostatky. Ak by sa všetci spojili do jedného, bol by to skutočne dokonalý muž, akého by brala každá žena. Život však nie je ideálny. Koho si však Lucy napokon vybrala? Ktorý z uchádzačov ju v tejto chvíli už čaká pred oltárom? A napokon urobila skutočne správne rozhodnutie vo výbere na muža, s ktorým chce stráviť zvyšok svojho života? (oficiální text distributora)

Nesnesitelná krutost

Nesnesitelná krutost (2003)

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho (George Clooney), velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou (Catherine Zeta-Jones), která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry. Celý film se nese v duchu velice vtipných dialogů a nečekaných dějových zvratů až k závěrečnému vyvrcholení, které diváky nepochybně zaujme.

Láska na inzerát

Láska na inzerát (2005)

Zachovalá pětatřicátnice, učitelka ze školky Sarah, se před osmi měsíci rozvedla. Pro její rodinu je to nekonečně dlouhá doba, a poněvadž s ní mají jen ty nejlepší úmysly, rozjedou plán, jak jí opět udat. Operaci vedou její sestry Carol a Christine, které za ni vyplní profil na seznamovacím serveru a přidají inzerát se značkou: Musí milovat psy. Za nějakou dobu si Sarah projde sérií bizarních schůzek na inzerát, v úvahu by však připadal jediný, ale svým způsobem zajímavý stavitel lodí Jake. Jake by s ní rád dál rozvíjel vztah, ale Sarah ho nepustí dál, než sama chce. Mezitím dojde v její práci k dalšímu setkání - s nedávno rozvedeným otcem jednoho z jejích svěřenců Bobem. Bob je okouzlující, uvolněný, prostě dokonalý. Není to však všechno příliš krásné, než aby to byla pravda? (oficiální text distributora)

Teorie chaosu

Teorie chaosu (2008)

Frank Allen (Ryan Reynolds) je zvyklý vše důkladně analyzovat a celý svůj život plánuje na minuty. Očekává, že jeho přesně vypočítaný svět nic nenaruší. Shodou okolností dojde jednoho dne ke zpoždění a vynucenému posunutí jeho plánů, čímž se spustí komický řetězec nových situací a Frank se musí vyrovnat s nečekanými změnami. V jeho životě zavládne totální chaos, na který neumí reagovat... (oficiální text distributora)


Byli jste na premiéře filmu Nebát se a nakrást v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Nebát se a nakrást má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!