Velký Gatsby

Velký Gatsby

Žánr: Drama    Rok: 2013      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Velký Gatsby sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.Scénárista, producent a režisér Baz Luhrmann s pomocí své mimořádné představivosti znovu převedl na filmové plátno román F. Scotta Fitzgeralda "Velký Gatsby". Luhrmann nabízí svoji vlastní vizuální interpretaci klasického příběhu a oživuje děj příběhu dosud nevídaným způsobem. Hlavní roli v jeho filmu ztvárnil Leonardo DiCaprio.(oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Velký Gatsby online ke shlédnutí. Velký Gatsby download ke stažení. Velký Gatsby cz titulky a český dabing. Great Gatsby download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Haiyang tiantang

Haiyang tiantang (2010)

Hlavná postava (Jet Li) je osamelý otec, ktorý časom zistí, že má nevyliečiteľnú formu rakoviny. Jeho syn navyše trpí ťažkým autizmom, takže teraz umierajúci otec musí stihnúť zorganizovať mu život do tej doby, než pôjde tam, odkiaľ nie je návrat. (Slunkoo)

Sveti Georgije ubiva azdahu

Sveti Georgije ubiva azdahu (2009)

V historickém velkofilmu, odehrávajícím se na srbské vsi před první světovou válkou, se střetnou zájmy bojeschopných mužů a válečných invalidů. V centru příběhu stojí milostný poměr ženy místního četníka Dorda s invalidním Gavrilem. Režisér Srdjan Dragojević se inspiroval skutečnými událostmi. [Cinema Mundi 2010] (oficiální text distributora)

Přežila jsem Picassa

Přežila jsem Picassa (1996)

Portrét jedného z najväčších maliarov 20. storočia, Pabla Picassa, z pohľadu jednej zo žien jeho života. Píše sa rok 1943, Nemci okupujú Francúzsko. Mladá adeptka maliarstva Francoise Gillotová sa v kaviarni zoznámi s Picassom a prijme jeho pozvanie do ateliéru. Vie, že Picasso má povesť notorického lámača sŕdc, ktorý sa nevydrží dlho zaujímať o jedinú ženu, a vie aj to, že je od nej o štyridsať rokov starší. Je však fascinovaná jeho dielom i osobnosťou a preto sa pokúsi žiť po boku geniálneho umelca. Postupne však prichádza na to, že daň za život s ním nie je malá. Spoznáva Oľgu Chochlovovú, Doru Maarovú a Marie-Therese Walterovú, ktoré sa pre Picassa nikdy celkom nestali minulosťou. Francoise zisťuje, ako hlboko ich vzťah s ním poznačil. Rozhodne sa, že nezopakuje chyby bývalých Picassových mileniek a počas desaťročného vzťahu, z ktorého vzišli dve deti, si zachová vnútornú slobodu a nezávislosť. Počas týchto rokov bola maliarovou partnerkou i múzou a ako jediná z jeho žien dokázala nájsť silu na nový život bez Picassa. (oficiální text distributora)

Restraint

Restraint (2008)

Ron (Travis Fimmel) a Dale (Teresa Palmer) tvoria pár na úteku. Dale je sebavedomá, dobre vyzerajúca striptérka a Ron je darebák, ktorý sa pokúsil vyriešiť ich spoločné problémy zastrelením Daleinho šéfa, ktorého mŕtvolu prevážajú v kufri auta. Túto nezvyčajnú batožinu si všimne zamestnanec benzínovej pumpy a Ron je nútený ho zastreliť. Ron a Dale vedia, že musia zísť z cesty a nájsť si úkryt. Nevedia však, že sa ukryjú v dome, ktorého majiteľ je ľahkou korisťou. Andrew (Stephen Moyer) žije sám a nikdy nevychádza z domu. Trpí totiž agorafóbiou. (Dubro)

Candy

Candy (2006)

Krásná mladá malířka Candy (ABBIE CORNISH) prožívá své první vášnivé vzplanutí s příležitostným básníkem Danem (HEATH LEDGER). Jejich láska je opojná a oba se snaží jen o to, aby byly společné zážitky stále intenzivnější a oni se mohli plně oddat rozkoši. Nespoutanost, po níž touží, nakonec najdou v heroinu. Spolu budou neporazitelní. Zanedlouho se však ocitnou v situaci, kdy už nemají co dát do zastavárny, proto začne Candy vydělávat peníze prostitucí. Dan jí v tom nijak nebrání a ráj, ve kterém se na chvíli ocitli, se opět stává pouhým snem. Zatímco se jejich drogová závislost prohlubuje, rozhodnou se posílit svůj vztah manželským slibem. Velký den nakonec prožijí v drogovém oparu. Rodiče Candy (TONY MARTIN a NONI HAZLEHURST) jsou zmateni - s mučivými pocity sledují, jak se jejich dcera noří stále hlouběji do něčeho, co nedokáží pojmenovat. Pro Candy a Dana se závislost postupně stává neoddělitelnou součástí jejich vztahu. Manželství se řítí do záhuby stejně jako duševní stav Candy, která si uvědomuje, jak tragicky jejich sen skončil. Nakonec boj s chaosem vzdá a odejde na léčení. Přestože se Dan cítí ponížen, najde díky odloučení od všeho, co miloval, nový smysl života a uvědomí si, že si Candy vybrala cestu, která oběma z nich přinesla úlevu. (oficiální text distributora)


Výborný film Velký Gatsby je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Velký Gatsby!