Velký Gatsby

Velký Gatsby

Žánr: Drama    Rok: 2013      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Velký Gatsby sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.Scénárista, producent a režisér Baz Luhrmann s pomocí své mimořádné představivosti znovu převedl na filmové plátno román F. Scotta Fitzgeralda "Velký Gatsby". Luhrmann nabízí svoji vlastní vizuální interpretaci klasického příběhu a oživuje děj příběhu dosud nevídaným způsobem. Hlavní roli v jeho filmu ztvárnil Leonardo DiCaprio.(oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Velký Gatsby online ke shlédnutí. Velký Gatsby download ke stažení. Velký Gatsby cz titulky a český dabing. Great Gatsby download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Maelström

Maelström (2000)

Bibiane prodělá potrat, její podnikání v rodinné síti butiků končí fiaskem, a navíc z nepozornosti přejede člověka. Existenciální příběh plný paradoxů, v němž mají místo mystické, symbolické, komické i romantické scény, má nezvyklého kolektivního vypravěče: norské ryby určené do kanadských restaurací. (MFF Karlovy Vary)

Červená pustina

Červená pustina (1964)

Záverečná časť "tetralógie citov" je Antonioniho prvým farebným filmom. Farbu v ňom funkčne využíva na zachytenie psychózy hlavnej hrdinky, trpiacej po autonehode chronickou úzkosťou a depresiami. Dej je zasadený do okolia priemyselným rozvojom zdevastovanej Ravenny, kde žije hlavná hrdinka Guilliana, manželka riaditeľa továrne. Snaží sa svoje psychické problémy pred manželom skrývať a nájsť uplatnenie v podnikaní s interiérovými doplnkami. Manžel, práca, priatelia, ani milenec jej však nepomôžu nájsť životné uspokojenie a tak upadá stále hlbšie a hlbšie do svojej choroby. Antonionimu sa vo filme podarilo zachytiť existenciálnu stratenosť moderného človeka a bezcieľnosť komfortného meštiackeho života. (oficiální text distributora)

Nejlepší hráč

Nejlepší hráč (1998)

Jesus Shuttlesworth je velice talentovaný basketbalista, který je vyhlížen těmi největšími univerzitami ve státě. Jeho otec (Denzel Washington) je odsouzený zločinec, který omylem zabil svoji ženu (Jesusovu matku). Otec je dočasně guvernérem propuštěn z vězení, aby přesvědčil svého syna, aby přešel právě na univerzitu, kterou si přeje guvernér. Vztah mezi otcem a synem nabírá obrátky a Jesus stojí před velkým rozhodnutím, zda-li jít za materialistickým ziskem či udělat "správnou" věc. (koubl)

After.Life

After.Life (2009)

Anna Taylor pracuje jako učitelka, má úspěšného a milujícího přítele Paula, nicméně ke šťastnému životu jí stále něco chybí. Jednoho dne dostane Paul nabídku na povýšení související s přestěhováním. Objedná stůl v luxusní restauraci a rozhodne se Annu požádat o ruku. Večeře se proti jeho představám zvrtne hned zpočátku, když Anna vyvolá hádku a uteče z restaurace. Nedbaje proseb a naléhání, nasedne do auta a ujíždí domů, což se jí stane osudným, umírá při autonehodě. O několik hodin později se však probouzí v pohřebním ústavu, ocitla se ve zvláštním stavu mezi životem a smrtí. Jediný člověk, který je schopen s ní komunikovat, je pan Eliot Deacon, majitel pohřebního ústavu, obdařen speciálním darem převádět živé do říše mrtvých. Anna se se svým stavem nehodlá smířit a chce se vrátit mezi živé. Pomůže jí pan Deacon? (claudel)

Automat na lásku

Automat na lásku (2000)

I studené Finsko může být plné vřelých lidí, hořících láskou. Mladý muž jménem Ari musí opustit zaběhlý styl života, aby zastavil komplikace, které přicházejí jako následky jedné jediné noci. Setkání s Tiinou mění vše. Tento romantický film ukazuje Finsko v jiném světle, než jak jej vidí cizinci. I studené Finsko může být plné vřelých lidí, vyzařujících lásku. (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Velký Gatsby online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Velký Gatsby soundtrack k filmu download zdarma!.