Hitman

Hitman

Žánr: Akční    Rok: 2007      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Svět není zrovna bezpečné místo pro život – po celém světě panuje násilí a v potemnělých uličkách se krade, přepadává a zabíjí. Hitman alias Agent 47 byl zrozen jako nástroj pro zabíjení těch, kteří to způsobují. Je přesný, důsledný, spolehlivý, nedá se vystopovat a nemá emoce. Hitmanovo úkolem je zavraždit jistého politika, kterého hledá Interpol i ruská armáda v celé východní Evropě. Něco se ale zvrtne a Agent 47 má v patách nejen armádu a Interpol, ale i ruskou mafii. Hitman se střetne s agentem Interpolu Mikem, který ho chce předat justici, i mafiánem Yurim, jehož jediným snem je mít v rukách moc a peníze, a je mu úplně jedno, jak toho docílí. Začíná vysoká politická hra a nekompromisní bitva o přežití, ve které musí Agent 47 čelit nejen přesile protivníků, ale i náhlému emočnímu vzplanutí, které má na svědomí půvabná ruská dívka lehčích mravů.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Hitman online ke shlédnutí. Hitman download ke stažení. Hitman cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Akční
Černý blesk

Černý blesk (2009)

Připravte se na vzrušující jízdu vašeho života! Dosavadní osud mladého studenta se převrací úplně naruby, když zjistí, že staré otlučené auto, které dostal od svého otce, dokáže létat … Příležitosti, která se mu naskytla, využije se vším všudy. Z nuly se stává hrdina a bojovník proti zločinu zvaný “Černý blesk”. Vůbec ale nemá tušení, že síly zla jsou v pohotovosti, touží po jeho zázračném automobilu a v honu za ním se nezastaví před ničím, i kdyby to mělo stát lidské životy a zkázu města. Dobrodružstvím nabitý akční film vznikl v produkci Timura Bekmambetova (režisér Wanted), na speciálních efektech se podílel tým z filmu Wanted a kaskadéři z filmů Agent bez minulosti a Quantum of Solace. (oficiální text distributora)

Noční rvačka

Noční rvačka (2008)

Katherine Parker je boxerka, která se účastní ilegálních zápasl a dokáže porazit i muže mnohem větší, než je ona sama. Spojí se s Michaelem Dublinem, který na těchto akcích dokáže řádně vydělat. Jenže má taky spoustu nepřátel a ne zrovna čistou minulost, takže oba čeká pořádně nebezpečné dobrodružství.. (oficiální text distributora)

Detektiv Wilderová

Detektiv Wilderová (2000)

Della Wilderová, atraktívna a samostatná slobodná matka, je úspešnou policajtkou. Svoju prácu berie hlavne ako možnosť spravodlivo potrestať mužov, ktorí ubližujú ženám. S kolegom Harlanom Lee sú poverení vyšetriť prípad, ktorý zo začiatku pôsobí ako jasná kauza vražda ženy, ktorá zničila kariéru svojho milenca gynekológa doktora Sama Chaneyho. Ale vyšetrovanie postupne odhaľuje temné skutočnosti a fakty, ktoré vedú k šokujúcemu odhaleniu. Za vražedným komplotom stojí farmaceutický gigant Bennet Pharmaceuticals. Prípad sa stále viac zamotáva, rovnako ako vzťah dvoch úplne rozdielnych ľudí. Rozuzlenie, ale i otázka prežitia, teraz závisí na vzájomnej súhre dvojice detektívov... (oficiální text distributora)

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs (1977)

Politický thriller s akčními prvky podle knihy “Smith’s Dream” spisovatele C. K. Steada. V pozadí ekonomické a průmyslové krize vláda Nového Zélandu tvrdě potlačuje nepokoje. Politicky nevyhraněný Smith (Sam Neill) opouští již nefungující manželství a odchází žít na pobřežní ostrov. Bohužel netuší, že ostrov je využíván povstalci jako sklad zbraní. To zjišťuje, až když je zadržen policií a obviněn ze spiknutí. Mezitím je milenec jeho ženy (Mune) během demonstrace zatčen a přidává se na stranu revoluce. Netrvá dlouho a oba se brzy setkávají. (Machete)

The Stranger

The Stranger (2010)

Agent FBI dúfa, že nájde svedka, ktorý je zapletený do tajného výskumu. (Slunkoo)


Akční filmy patří bezesporu k těm nejstahovanějším. Mnoho lidí hledá Hitman ke stažení zdarma a download. Když není k nalezení ani na ulož.to nebo megavideo, zkuste to tady. Shlédnout Hitman zdarma je opravdu snadné. Tento akční film si určitě oblíbíte.