Místo v životě

Místo v životě

Žánr: Drama    Rok: 2006      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V prvním díle se poprvé potkáváme s novými hrdiny. Místostarostka Petra Janatová (Anna Šišková) musí řešit složitý úkol s obyvateli satelitního městečka. Současně netuší, že její manžel advokát Janata (Jan Hrušínský) má milenku a už vůbec nepředpokládá, že by se s ní mohl rozejít. Dalším novým hrdinou je otec novináře Kadlece (Luděk Munzar). Vedle hlavních postav se můžeme těšit i na další oblíbené tváře - protřelého podnikatele Václava Rokytu (Tomáše Hanáka), jeho ženu (Petru Jungmanová), svérázného policistu Šrédra (Bohumil Klepl) či starostu Tichotu (Jaromír Dulava). (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Místo v životě online ke shlédnutí. Místo v životě download ke stažení. Místo v životě cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Květ zla

Květ zla (2003)

Dobre situovaná rodina na francúzskom vidieku je vzornou predstaviteľkou vyššej vrstvy. Hlava rodiny, Gérard, podniká v oblasti farmaceutického priemyslu. Jeho manželka kandiduje v miestnych voľbách na starostku a prejavuje nápadnú náklonnosť svojmu poradcovi v kampani. Gérardov syn z prvého manželstva, Francois, sa po štyroch rokoch štúdia v USA vracia domov. Ani po rokoch strávených mimo domova nedokázal potlačiť vášnivú lásku k nevlastnej sestre Michele, Anninej dcére z prvého manželstva. Navyše, stará teta Line pozná ešte temnejšie tajomstvá rodinnej minulosti, ktoré sú úzko späté s obdobím 2. svetovej vojny a s nacistami. Pod povrchovým zdaním ideálnej rodiny toto tajomstvo drieme a na povrch ho vyplavia jeden anonymný list a jedna vražda... (oficiální text distributora)

Děti století

Děti století (1999)

Film rozpráva príbeh vášnivej, ale deštruktívnej lásky dvoch najvýznamnejších predstaviteľov svojej spisovateľskej generácie. emancipovanej spisovateľky George Sandovej a dekadentného básnika Alfreda de Musseta. (oficiální text distributora)

Love Liza

Love Liza (2002)

Wilson (Philip Seymour Hoffman) prišiel o manželku, ktorá spáchala samovraždu. NA rozlúčku mu nechala list. Wilson však nemá silu otvoriť ho a prečítať. Útechu nachádza vo fetovaní benzínu a modeloch lietadiel. Psychologická dráma o človeku, ktorý stratil kus svojho ja... (ostre_pero)

Čtyři noci s Annou

Čtyři noci s Annou (2008)

Leon Okrasa pracuje v spaľovni zdravotníckeho odpadu pri nemocnici v malom meste. Jedného dňa sa stane svedkom brutálneho znásilnenia. Obeť, Anna, je sestričkou v rovnakej nemocnici. Leon trávi všetok svoj voľný čas sledovaním mladej ženy. Raz v noci cez otvorený oblok vnikne do jej domu. Sadne si na jej posteľ, pozoruje ju v spánku, pokúša sa preniknúť do jej sveta. Ako ďaleko zájde? (oficiální text distributora)

Černý štír

Černý štír (2006)

Příběh historického velkofilmu se odehrává v 10. století na císařském dvoře, kdy je Čína zmítána nepokoji a chaosem. Ve středu děje stojí korunní princ Wu Luan, který se bezmezně zamiluje do mladé dívky Wan. Plány mu však zkříží vlastní otec, když si ji sám vezme za ženu. Wu Luan odchází do exilu, kde ho časem dostihne zpráva o císařově zavraždění. Princ je novým panovníkem poslán do vzdálené země a trýzněn nemožností naplnit svou životní lásku. Zrazen a vyčerpán vyzývá vládce k závěrečnému souboji, který navždy rozhodne o osudu císařské rodiny. Snímek plný soubojů, intrik a velkolepých scén se může honosit také unikátní filmovou kulisou – královským palácem, který je s rozměry 180 x 60 metrů největší filmovou stavbou v Číně. (oficiální text distributora)


Místo v životě je opravdu skvělé a dojemné drama s nápaditým scénářem. Pokud hledáte zajímavý a kvalitní film s trochou humoru, Místo v životě ke stažení vás určitě nezklame. Obzvlášť, když si stáhnete i titulky nebo rovnou film s cz dabingem.