Tudorovci

Tudorovci

Žánr: Drama    Rok: 2007      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Hlavním hrdinou americko-irsko-kanadské historické série Tudorovci, prozatím desetidílné, je král Jindřich VIII. Tudor, druhý panovník v rodové linii, vládce Británie první poloviny 16. století. A je víc než nespravedlivé, že pokud ho někdo zná, pak především pro značně nestandardní počet jeho manželek a milenek. I když je pravda, že jich měl skutečně mnoho a také že ne každá sešla ze světa přirozenou smrtí. Ale takový už byl středověk. Každopádně na Jindřichovi VIII. jsou i zajímavější věci. Právě on totiž změnil do té doby neotřesitelné rozložení církevních sil v Evropě a výrazně oslabil nadvládu všemocného katolicismu. A kvůli komu myslíte, že to udělal? No samozřejmě, že kvůli ženě. Jmenovala se Anna Boleynová. A Jindřich byl kvůli ní ochoten čelit hněvu Říma coby zakladatel anglikánské církve.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Tudorovci online ke shlédnutí. Tudorovci download ke stažení. Tudorovci cz titulky a český dabing. Tudors download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Marseille

Marseille (2004)

Sophie přijíždí do Marseille, prochází se městem, fotografuje, seznamuje se a po několika dnech se vrací zpět do Berlína.. Film, jenž kritici řadí k "německé nové vlně", získal na domácí půdě cenu kritiky za scénář (Angela Schanelec). (5150)

Můj kamarád gepard

Můj kamarád gepard (2005)

Príbeh o neobyčajnom vzťahu medzi zvieratami a ľuďmi. Xan je mladý chlapec, ktorý žije s rodičmi na ranči v Keni. Jedného dňa nájde mláďa geparda, ktorému umrela mama. Aby ho zachránil, vezme ho domov, kde sa spolu s rodičimi o neho začne starať. Pomenuje ho Dooms, podľa svahilského výrazu označujúceho mláďa geparda. Z chlapca a šelmy sa stanú nerozluční priatelia. Príroda však nemá pre malého chlapca prichystané vždy len šťastné konce... (oficiální text distributora)

Letošní láska

Letošní láska (1999)

Dva roky v životech šestice mladých lidí, žijících v jednom městě. Ačkoli jsou navzájem zcela odlišní, touží všichni po tom samém, najít někoho, kdo by je dokázal naplnit. A tak se každý po svém, s úspěchy i neúspěchy, snaží najít toho pravého partnera pro život. (playboxguest)

Club Le Monde

Club Le Monde (2002)

V pořadí třetí film režiséra Simona Rumleyho. Celý děj, respektivě jakási spleť partikulárních příběhů návštěvníku Le Monde je zasazen do prostředí londýnské klubové scény na začátku 90. let. Hlavní pozornost je věnována dívce Ali, která přišla na nevěru svého přítele. Jaké překvapení ji ale čeká, když vzápětí po svém příjezdu do Le Monde vidí, jak do klubu vstupuje její, teď už bývalý přítel Mike. Raněná Ali přemýšlý o pomstě… (koudis11)

Oněgin

Oněgin (1999)

Lehkomyslný znuděný mladík Evžen Oněgin tráví svůj život na večírcích petrohradské smetánky. Po smrti strýce odjíždí na zděděný venkovský statek, kde se seznámí s oduševnělou kráskou Taťánou, která je Oněginem okouzlena natolik, že mu vášnivě vyznává lásku. Oněgin ji však chladně odmítá a odjíždí. Po letech se opět setkají. A tentokrát je to Oněgin, kdo vzplane spalujícím citem ... (oficiální text distributora)


Tudorovci je opravdu skvělé a dojemné drama s nápaditým scénářem. Pokud hledáte zajímavý a kvalitní film s trochou humoru, Tudorovci ke stažení vás určitě nezklame. Obzvlášť, když si stáhnete i titulky nebo rovnou film s cz dabingem.