Tudorovci

Tudorovci

Žánr: Drama    Rok: 2007      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Hlavním hrdinou americko-irsko-kanadské historické série Tudorovci, prozatím desetidílné, je král Jindřich VIII. Tudor, druhý panovník v rodové linii, vládce Británie první poloviny 16. století. A je víc než nespravedlivé, že pokud ho někdo zná, pak především pro značně nestandardní počet jeho manželek a milenek. I když je pravda, že jich měl skutečně mnoho a také že ne každá sešla ze světa přirozenou smrtí. Ale takový už byl středověk. Každopádně na Jindřichovi VIII. jsou i zajímavější věci. Právě on totiž změnil do té doby neotřesitelné rozložení církevních sil v Evropě a výrazně oslabil nadvládu všemocného katolicismu. A kvůli komu myslíte, že to udělal? No samozřejmě, že kvůli ženě. Jmenovala se Anna Boleynová. A Jindřich byl kvůli ní ochoten čelit hněvu Říma coby zakladatel anglikánské církve.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Tudorovci online ke shlédnutí. Tudorovci download ke stažení. Tudorovci cz titulky a český dabing. Tudors download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Vychladlá stopa

Vychladlá stopa (2006)

Ústřední postavou tohoto thrilleru je Baldur, bezcitný novinář bulvárního plátku, který se neštítí ničeho, jen aby objevil senzační příběh. Příběh začíná zjevně náhodnou smrtí příslušníka ochranky na odlehlé a zlými duchy pronásledované přehradě na severu Islandu. Baldura tato událost nechává zpočátku chladným. Pak mu ale jeho matka prozradí, že onen mrtvý muž byl jeho biologickým otcem, kterého nikdy nepoznal. Rozhodne se tedy zjistit více o svém otci a o tom, co se mu stalo, a proti vůli šéfredaktora opouští Reykjavík a rozjíždí vyšetřování na vlastní pěst. Převlečený za nového člena ochranky cestuje na místo tragédie a brzy zjišťuje, že na tomto odhlehlém místě není nic tak, jak se na první pohled zdá. Zaměstnanci na přehradě tvoří malou uzavřenou komunitu a nemají v lásce nově příchozí. Pétur - šéf ochranky - řídí ilegální obchod s chráněnými soby a Baldurova přítomnost ohrožuje jeho obchody. A když Baldur přijde na stopu zločinu, který se stal před 25 lety a do kterého byl zapleten Pétur společně s jeho otcem, začne mu jít o život. (lenuse)

Svatá lež

Svatá lež (1935)

Údaje o obsahu se nedochovaly. (oficiální text distributora)

Kráska dne

Kráska dne (1967)

Jiskřivé dílo, oscilující na rozhraní pikantní reality a surrealistické vize a řadící se k nejdůmyslnějším průhledům do podvědomí moderních žen. Na příběhu mladé mondénní dámy - oddané manželky i rafinovanou děvky - se Buñuel opět zabývá dvojí morálkou měšťácké společnosti. Séverine žije v ohleduplném, zjevně však neuspokojivém manželském vztahu s bohatým chirurgem Pierrem. Od rodinného přítele se dozví o existenci luxusního nevěstince, do něhož začne každý den odpoledne potají docházet, aby zde poskytovala pod pseudonymem "Belle de jour" sexuální služby. Buñuel vedle sebe bez přechodu klade útržky snů, představ a reality a tak bez velkých technických prostředků dosahuje surrealistického účinku svého filmu. (oficiální text distributora)

Indie, do toho!

Indie, do toho! (2007)

Dokáže tým pozemního hokeje překonat předsudky? Kabir Khan se po potupné prohře s indickým úhlavním rivalem Pákistánem stává trenérem dívčího hokejového družstva v příběhu o usmíření, houževnatosti a touze po vítězství. Tento kritikou oceněný i komerčně úspěšný film okouzlil městské i venkovské publikum. (Festival bollywoodského filmu)

Return to Sender

Return to Sender (2004)

Bývalý právnik, Frank Nitzche (Aidan Quinn) našiel skvelý spôsob ako zarobiť - dopisuje si s odsúdenými na smrť a posledný dôverný list výhodne predá. Jednou z jeho "klientiek" je Charlotte Cory (Connie Nielsen), odsúdená za únos a vraždu dieťaťa. Franka však prosí o osobný kontakt. To síce je proti jeho pravidlám, ale keďže nechce stratiť jej dôveru, pod vidinou veľkého zárobku ju navštívi. Na jej príbehu však niečo nesedí. Frank začne skúmať, čo sa vlastne stalo, ale situácia sa stále viac zamotáva. Skutočne je Charlotte chladnokrvná bezcitná vrahyňa, alebo skrýva nejaké tajomstvo? A prečo? Na vyriešenie ostáva šesť dní... (koba)


Přijďte sem a sledujte Tudorovci online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Tudorovci nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!