Merlin

Merlin

Žánr: Drama    Rok: 2008      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Príbehy mladého čarodejníka Merlina (Colin Morgan) od jeho prvého stretnutia s mladým nafúkaným Artušom (Bradley James), Morganou (Katie McGrath) či Guinevere (Angel Coulby). Nemá to jednoduché, na Kamelote je už 20 rokov prísne zakázaná akákoľvek mágia a čarodejníci sú bez milosti popravovaní - a Artuš či kráľovstvo sú neustále v nebezpečenstve. (MoiJe)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Merlin online ke shlédnutí. Merlin download ke stažení. Merlin cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Bhowani Junction

Bhowani Junction (1956)

Indie, léta 1946 a 1947: angličtí okupanti se chystají opustit zemi. Panují poměry podobné občanské válce, především pohraniční oblast okolo železničního uzlu Bhowani se otřásá nepokoji. Tam se vrací míšenka Victoria, členka anglického armádního sboru. Dva muži, jeden Ind a jeden míšenec soupeří o její přízeň, ona se ale zamiluje do anglického plukovníka Savage. Když způsobí jistý atentátník masakr mezi neoblíbenými okupanty, dostává se Victoria do rozporu se svým svědomím. Zná pachatele, kterého musí Savage dopadnout. (MacGuffin)

Balast

Balast (2008)

Zatímco mladík James rozhání na nekonečném poli hejno ptáků, pokusí se mlčenlivý Lawrence o sebevraždu střelnou zbraní. Neúspěšně. Jaký bude návrat domů? Snímek soutěžil na festivalech v Berlíně i Sundance, kde získal cenu za režii. (MFF Karlovy Vary)

Manželství s nepřítelem

Manželství s nepřítelem (1998)

Bridget Fonda chce opustit svého násilnického manžela. Než se jí to podaří, skončí po dalším jeho útoku v nemocnici. Navíc je podezřelá, že muže zabila - jen detektiv Kiefer Sutherland věří, že je nevinná... (oficiální text distributora)

Z očí do očí

Z očí do očí (2005)

Film se odehrává v roce 1870. Skotský lékař Jamie Dodd spolu s cestovatelkou Elenou van den Ende putují do rovníkové Afriky, aby pátrali po původu člověka. Nakonec zde odchytí dva Pygmeje, které přivezou zpět do Edinburghu, podrobí je zkoumání a umístí je do místní zoo. Jamie je zprvu přesvědčen, že nalezl chybějící evoluční mezičlánek mezi člověkem a opicí, velmi brzy ale zjistí, že oba zajatci jsou jen obyčejní lidé. Na jejich záchranu však už nezbývá příliš mnoho času. Velkolepé kostýmní drama režiséra i u nás známého filmu Indočína zobrazuje nejen nástup moderní biologie na západních univerzitách, ale také pokřivené přesvědčení naší společnosti o nadřazenosti bílé rasy. Film zahajoval loňský filmový festival v Berlíně. (FebioFest)

Filles du botaniste, Les

Filles du botaniste, Les (2006)

Les Filles du botaniste je príbehom smutným, príbehom lásky medzi dvoma mladými ženami, ktorej v ceste stojí nielen chladný a neústupný otec jednej z dievčat , ale hlavne celá komunistická spoločnosť, spoločnosť, kde i za popravu musia pozostalí príbuzní zaplatiť za minuté olovo! (sochoking)


Merlin je opravdu skvělé a dojemné drama s nápaditým scénářem. Pokud hledáte zajímavý a kvalitní film s trochou humoru, Merlin ke stažení vás určitě nezklame. Obzvlášť, když si stáhnete i titulky nebo rovnou film s cz dabingem.