Faunův labyrint

Faunův labyrint

Žánr: Fantasy    Rok: 2006      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Píše se rok 1944 a dvanáctiletá Ofélie jede se svou těhotnou matkou za otčímem, frankistickým důstojníkem, který kdesi v horách na severu Španělska potlačuje zbytky republikánského povstání. Život ve vojenské posádce ale nenabízí Ofélii pouze realitu poznamenanou boji s povstalci, všeobecným nedostatkem jídla a velmi chladným vztahem s otčímem – v nedalekém starodávném labyrintu potká dívka jednou v noci starého fauna, který ji prozradí, že je ztracenou princeznou kdysi mocné pohádkové říše a současně poslední nadějí na její záchranu. Než se ale opět setká se svým královským otcem, musí splnit několik úkolů. Fascinující podívaná a silný příběh o tom, že ve světě dětské fantazie se za život, čest a odvahu platí stejná cena jako ve světě dospělých. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Faunův labyrint online ke shlédnutí. Faunův labyrint download ke stažení. Faunův labyrint cz titulky a český dabing. Laberinto del Fauno download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Fantasy
Kráska a zvíře

Kráska a zvíře (1991)

V dobách, kdy ještě pohádka byla skutečností, žil ve Francii krásný mladý princ, který ale byl pyšný a sobecký. Stará čarodějnice se ho rozhodla potrestat a proměnila ho v hrozné zvíře. Zželelo se jí však mladého života a dala princi ještě šanci na vysvobození: pokud se do něj zamiluje nějaká dívka, stane se opět člověkem. Uběhlo několik let. Ve vzdálené vesnici žil podivínský vynálezce Maurice, který měl překrásnou dceru - říkali jí Kráska. Myslel si na ni marnivý krasavec Gaston, ale Krásku zajímaly jen knihy. Jednou se vynálezce Maurice vydal na cesty a zabloudil do domu obludného zvířete. Aby se zachránil, musela za zvířetem přijít jeho dcera Kráska. Jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadne. Kráska se do zvířete zamiluje, princi se vrátí jeho původní podoba, napraví se a bude z něj dobrý a spravedlivý král.

Poltergay

Poltergay (2006)

Emma a Marc, mladí milenci, se přestěhují do domu, ve kterém už nikdo nebydlel přes 30 let. Jenže nevědí, že v roce 1979 to po nocích žilo v jeskyni pod domem, kde byla diskotéka pro čtyřprocentní menšinu - alespoň tedy do té doby, než vyhořela... Pět těl obětí požáru se ale nikdy nenašlo, takže je domek okupován partičkou "jinak" orientovaných duchů, které naneštěstí vidí jenom Marc. Sledem několika situací se Emma rozhodne, že Marca opustí - a tak duchové, kteří na tom mají také svou část vinny (a ne zrovna malou), se rozhodnou, že pomohou chlapci získat jeho milovanou dívku zpět... (thommas)

Kakashi

Kakashi (2001)

Mladá dívka Karou se vydává do zapadlé vesnice hledat svého bratra. Poté, co se jí rozbije auto, je nucena v této podivné vesnici zůstat. Začíná si všímat, že kolem vesnice je velké množství kakashi - strašáků do polí. Vypadá to, jakoby s nimi vesničané žili. Pomalu objevuje strašlivé tajemství této vesnice a poznává pravou podstatu kakashi. (Chatterer)

Obitaemyy ostrov. Skhvatka

Obitaemyy ostrov. Skhvatka (2009)

Rok 2157. Ruský vesmírny letec Maxim Kammerer (VASILIJ STEPANOV) vyrastal na Zemi, kde ľudia už dávno porazili choroby a hladomor, kde neexistujú žiadne vojny, terorizmus a človek rozvíja netušené možnosti ukryté v svojom materiálnom tele. Maxim po dvadsiatich rokoch medzigalaktických letov stroskotá na vzdialenej obývateľnej planéte Sarakš. Po havárii kozmickej lode Maxim nemá nádej vrátiť sa domov na Zem. Na planéte Sarakš pôsobí ako smiešny cudzinec, objavujúci neznámy svet, ktorý sa stal jeho domovom. A je ním poriadne šokovaný. Všade vládne prísny vojenský režim so sadistickými lídrami na čele. Totalitný politický režim neustále kontroluje obyvateľov na každom kroku a väzní ich vďaka všadeprítomnému signálu, ovládajúcemu ich mozgy. Sarakšom neobmedzene vládnu Neznámi Otcovia – pätica anonymných a absolútnych pánov tohto sveta. Vedomie obyvateľov manipulujú špeciálnymi žiaričmi, ktoré chrlia do ľudských mozgov nemilosrdnú ideológiu. Toto neviditeľné žiarenie spôsobí, že ľudia uveria každej myšlienke a pri veľkej intenzite pôsobí ako mučiaci nástroj - každého paralyzuje v záchvatoch pekelných bolesti. Je to dokonalý nástroj moci a mučenia. Pozemšťan Maxim je však proti žiareniu výnimočne odolný, jednoducho naňho nepôsobí. Tento fakt vyvolá poplach vo vládnych kruhoch a v pätách má hneď dvoch nepriateľov - Umnika, inteletuála, ktorý je štátnym prokurátorom a Cudzinca, tajomnú postavu, ktorá má blízko k vládnej päťke Otcov. Maxim spozná priateľa Guya Baala (PETR FEDOROV) a zamiluje sa do jeho sestry Rady (JULIA SNIGIROVÁ). Ak chce Max prežiť a pomôcť svojej láske aj priateľovi, musí zničiť celý rozsiahly systém žiaričov. Vzbúri sa a koná. V ukradnutom tanku prerazí vojenské kordóny a vyrazí za hranice známeho sveta, aby tam získal spojencov. Koho presvedčí, aby sa pridal na jeho stranu? Mutantov? Púštnych barbarov či námorníkov z ponorky White, poslov ostrovného impéria? Len tajomný pútnik sa pokúsi Maxima zastaviť, pretože vie, aké dôsledky môže mať jeho vzbura proti režimu. Ale to sa už blíži posledný boj, ktorý o všetkom rozhodne... (oficiální text distributora)

Pán prstenů: Dvě věže

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. První díl byl nominován na Zlatý glóbus a získal cenu AFI. Díky zájmu diváků překročil zisk 350 milionů dolarů a především přesvědčil příznivce knihy, že tento dnes již klasický příběh lze úspěšně zfilmovat. V nezměněné sestavě vám teď tvůrci předkládají druhý díl fantaskního putování. (oficiální text distributora)


Výborný film Faunův labyrint je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Faunův labyrint!