Šmoulové

Šmoulové

Žánr: Fantasy    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Šmoulové online ke shlédnutí. Šmoulové download ke stažení. Šmoulové cz titulky a český dabing. The Smurfs download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Fantasy
Ima, ai ni yukimasu

Ima, ai ni yukimasu (2004)

Mia, Takumi a jejich syn Yuji jsou spokojená rodina, dukud Mia nepodlehne nemoci a nezemře. Řekne Yujiovi že půjde po smrti na hvězdu Akaibu a že se vrátí v období dešťů na zemi přesně jak se píše v knize, kterou mu dá. Yuji i manžel Takumi slepě věří že se stane zázrak a její slova se naplní. Když začne období dešťů vydájí se do prostředka lesa k společnému místu, kam chodívali. Slib se naplní a Mia se ocitne na zemi, avšak bez vzpomínek... (MegatroN)

Harry Potter a Tajemná komnata

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Harry Potter se po prázdninách vrací do Bradavic a nastupuje do druhého ročníku. A to i přes varování domácího skřítka Dobbyho, podle kterého mu v čarodějné škole hrozí smrt. Harry nedbá nářků skřítka působícího víc škody než užitku, ale potom se skutečně začnou dít podivné věci, na stěnách se objevují neznámé nápisy a několik studentů je přepadeno tajemným přízrakem. Co s tím má společného Tajemná komnata? Stojí za spiknutím opět Voldemort? Kdo je Zmijozelův dědic? Záhadu se Harry vydává rozluštit společně se svými starými známými - Ronem a Hermionou. (oficiální text distributora)

Sindibád: Legenda sedmi moří

Sindibád: Legenda sedmi moří (2003)

Náš hrdina a dobrodruh SINDIBÁD, jeho věrný psí společník Spike a odvážná princezna Marina, bojují se zlou bohyní a jejími stvůrami, aby zachránili život svému nejlepšímu příteli. Připravte se na skvělou zábavu, vzrušující zážitek a zábavný příběh! (oficiální text distributora)

Červená Karkulka

Červená Karkulka (2011)

V romantickém fantasy thrilleru Červená Karkulka hraje Amanda Seyfried mladou a krásnou Valerii, která se zmítá mezi dvěma muži. Zamilovala se do hloubavého samotáře Petera (Shiloh Fernandez), avšak její rodiče dohodli sňatek se zámožným Henrym (Max Irons). Valerie a Peter nechtějí ztratit jeden druhého, proto se rozhodnou pro útěk, když se dozvědí, že Valeriina sestra byla zavražděna vlkodlakem, který loví v tmavém lese obklopující vesnici. Lidé z vesnice udržují po celá léta nelehké příměří se zlou bestií tím, že jí nabízejí každý měsíc zvířecí oběť. Pod krvavým úplňkem si vlkodlak vybere ale oběť větší - lidský život, a tak lidé hladoví po pomstě zavolají známého lovce vlkodlaků, otce Solomona (Gary Oldman), aby jim pomohl bestii zabít. Solomon ale upozorní vesničany na to, že se vlkodlak přes den mění v člověka a že to může být kdokoliv z nich. Když počet obětí roste s každým úplňkem, začne se Valerie domnívat, že vlkodlakem by mohl být někdo blízký. Panika svírá celou vesnici a Valerie zjišťuje, že má s nestvůrou jedinečné spojení – takové, které je neúprosně táhne k sobě. Díky tomu se Valerie stává podezřelou ale zároveň i návnadou. (oficiální text distributora)

Obitaemyy ostrov. Skhvatka

Obitaemyy ostrov. Skhvatka (2009)

Rok 2157. Ruský vesmírny letec Maxim Kammerer (VASILIJ STEPANOV) vyrastal na Zemi, kde ľudia už dávno porazili choroby a hladomor, kde neexistujú žiadne vojny, terorizmus a človek rozvíja netušené možnosti ukryté v svojom materiálnom tele. Maxim po dvadsiatich rokoch medzigalaktických letov stroskotá na vzdialenej obývateľnej planéte Sarakš. Po havárii kozmickej lode Maxim nemá nádej vrátiť sa domov na Zem. Na planéte Sarakš pôsobí ako smiešny cudzinec, objavujúci neznámy svet, ktorý sa stal jeho domovom. A je ním poriadne šokovaný. Všade vládne prísny vojenský režim so sadistickými lídrami na čele. Totalitný politický režim neustále kontroluje obyvateľov na každom kroku a väzní ich vďaka všadeprítomnému signálu, ovládajúcemu ich mozgy. Sarakšom neobmedzene vládnu Neznámi Otcovia – pätica anonymných a absolútnych pánov tohto sveta. Vedomie obyvateľov manipulujú špeciálnymi žiaričmi, ktoré chrlia do ľudských mozgov nemilosrdnú ideológiu. Toto neviditeľné žiarenie spôsobí, že ľudia uveria každej myšlienke a pri veľkej intenzite pôsobí ako mučiaci nástroj - každého paralyzuje v záchvatoch pekelných bolesti. Je to dokonalý nástroj moci a mučenia. Pozemšťan Maxim je však proti žiareniu výnimočne odolný, jednoducho naňho nepôsobí. Tento fakt vyvolá poplach vo vládnych kruhoch a v pätách má hneď dvoch nepriateľov - Umnika, inteletuála, ktorý je štátnym prokurátorom a Cudzinca, tajomnú postavu, ktorá má blízko k vládnej päťke Otcov. Maxim spozná priateľa Guya Baala (PETR FEDOROV) a zamiluje sa do jeho sestry Rady (JULIA SNIGIROVÁ). Ak chce Max prežiť a pomôcť svojej láske aj priateľovi, musí zničiť celý rozsiahly systém žiaričov. Vzbúri sa a koná. V ukradnutom tanku prerazí vojenské kordóny a vyrazí za hranice známeho sveta, aby tam získal spojencov. Koho presvedčí, aby sa pridal na jeho stranu? Mutantov? Púštnych barbarov či námorníkov z ponorky White, poslov ostrovného impéria? Len tajomný pútnik sa pokúsi Maxima zastaviť, pretože vie, aké dôsledky môže mať jeho vzbura proti režimu. Ale to sa už blíži posledný boj, ktorý o všetkom rozhodne... (oficiální text distributora)


Výborný film Šmoulové je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Šmoulové!