Rebelka

Rebelka

Žánr: Komedie    Rok: 2006      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Rebelka online ke shlédnutí. Rebelka download ke stažení. Rebelka cz titulky a český dabing. Stick It download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
G.O.R.A. - vesmírné manévry

G.O.R.A. - vesmírné manévry (2004)

Bláznivá parodie na Hvězdné války. Mladého prodejce koberců Arifa unesou mimozemšťané na planetu GORA, kde je vězněn. Jednoho dne se mu zjeví holografický obraz bytosti, která jej prosí o vysvobození. Po několika marných pokusech se mu konečně podaří utéci. Setká se s mistrem, který jej naučí bojovému umění a využití „síly“. Arif zachrání nejen princeznu před nechtěným sňatkem, ale také celou planetu před nárazem ohnivé koule, která je dílem zlého velitele. Připadá Vám tento příběh povědomý? Ano, film G.O.R.A. - vesmírné manévry je parodií na sérii Hvězdné války, sérii MATRIX a další filmy. (oficiální text distributora)

Otec Kondelík a ženich Vejvara II.

Otec Kondelík a ženich Vejvara II. (1926)

Po nešťastném výletu na lodičce, kdy Kondelík spadl do Vltavy, byl Vejvara v nemilosti. Pod nátlakem manželky a dcery Pepičky Kondelík přece jen Vejvaru vyhledá a pozve ho na večeři. Cestou se spolu zastaví na pivo a k večeři se dostaví se značným zpožděním. Výsledkem smíru je zasnoubení Vejvary s Pepičkou. Ještě před zásnubní večeří se však Vejvara záhadně ztratí. Po marném hledání ho Kondelíkovi najdou zamčeného doma. Po zásnubách zajde za paní Kondelíkovou Vejvarova bývalá bytná Muknšnáblová a Vejvaru tak pomluví, že nastávající tchyně přeruší svatební přípravy. Kondelík se ujme vyšetřování a zjistí, že ve skutečnosti šlo o zcela nevinnou záležitost. V předvečer svatby navštíví celá rodina taneční věneček, přičemž Vejvara přijde o kalhoty. Ve svatební den si zase Kondelík vezme omylem cizí menší frak a po obřadu ho nemůže svléknout. Nakonec svatební hostina dobře dopadne a novomanželé mohou odjet na svatební cestu. (Podle dobového popisku.) (oficiální text distributora)

Zkus mě rozesmát

Zkus mě rozesmát (2011)

Ve filmu Zkus mě rozesmát požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život. (oficiální text distributora)

Útěk z call centra

Útěk z call centra (2008)

Časově omezenému, mizerně placenému zaměstnání bez perspektivy se v Itálii říká „precariato“. Na jeden z důsledků špatné ekonomické situace doplácejí statisíce mladých lidí, kteří jsou nuceni zapomenout na „nepraktické“ univerzitní vzdělání a přijmout podřadnou práci třeba... v call centru. Takový je i osud Gianfranka, hrdiny hořké komedie autorského režiséra Federika Rizza. Nadějný absolvent vulkanologie dostává první facku od života ve formě sluchátek s mikrofonem, prostřednictvím nichž je nucen každý den pronikat se sadou typizovaných otázek do domácností náhodně vybraných jedinců. Lépe na tom není ani jeho přítelkyně Marzia, ambiciózní reportérka, jejíž hlas odpoví při vytočení čísla erotické linky. Groteskně stylizované scény z neveselého života mladých Italů jsou propojeny zpověďmi skutečných „precariati“, podávajících svědectví o vyšinuté filozofii call center. [44. MFFKV 2009] (oficiální text distributora)

Pepi, Luci, Bom y otras chicas del montón

Pepi, Luci, Bom y otras chicas del montón (1980)

Aby umlčala policajta, ponúkne mu Pepi, ktorej sa na balkóne rozrastá tráva, svoje telo. Iba s jedným obmedzením- nechce prísť o panenstvo. Policajt jej neverí, že je panna a znásilní ju. Pepi sa obráti na skupinu Bomitoni, kde spieva jej priateľka Bom, aby vykonali spravodlivosť. Pepi sa spriatelí s policajtovou ženou, masochistkou Luci. Chce ju odpútať od muža, a tak ju zoznámi so sadistkou Bom. Trojica sa vyberie na fiestu zorganizovanú na žiadosť voyeura, čo býva oproti s bradatou, sexuálne neuspokojenou manželkou... Neskôr stretávajú ďalšie dievčatá: Kiti- prišla do Madridu s ambíciou stať sa modelkou a speváčkou a Julietu, novomanželku, ktorá skĺzla pod čepiec po niekoľkodňovej známosti.„Film je katalógom provokácií, verbálnych aj vizuálnych, aké sa na plátne neobjavili snáď od čias Andyho Warhola. Funkciu šokovať majú všetky sexuálne úchylky, brutálne násilie i ďalšie scény hraničiace s obscénnosťou, ale zároveň nimi režisér v podstate vychádza v ústrety utajenému diváckemu voyeurizmu.“ (V. Matáková, P. Hanáková)Almodóvarova prvotina získala vo svojej dobe nelichotivú nálepku „najhorší španielsky film“. Pramenila predovšetkým z realizácie. Ak označíme formu filmu za nedokonalú, nebudeme zavádzať, pôjde však o zreteľný eufemizmus. V snímke narážame na absolútnu nevšímavosť k forme. Nešlo o zámerný experiment, tak ako boli niektorí presvedčení, ale o obyčajnú neskúsenosť tvorcu a žalostné podmienky jej vzniku. K tomu Almodóvar poznamenáva: „Keď má film jednu alebo dve chyby, je to zle natočený film, ale keď ich má priveľa, tie chyby vytvoria jeho štýl.“ (murakamigirl)


Zde můžete sledovat film Rebelka online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Rebelka soundtrack k filmu download zdarma!.