Paprika

Paprika

Žánr: Thriller    Rok: 2006      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Vstupte do říše fantazie a představ, kde se realita a sny střetávají kaleidoskopickém světě čiré obrazové dokonalosti. Magický příběh se soustřeďuje na převratný přístroj, který vědcům umožňuje vstupovat do lidských snů. Když je přístroj ukraden, neohrožený detektiv a skvělá terapeutka spojují své síly, aby věc získali zpět – dřív než padne do rukou “snových teroristů.” Poutavý animovaný thriller natočil uznávaný režisér Satoshi Kon. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Paprika online ke shlédnutí. Paprika download ke stažení. Paprika cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
The Hit List

The Hit List (2011)

Allenovi se bortí svět, v práci ho nepovýšili, dluží všude kam se podívá a jeho manželka spí s jeho kamarádem. Nastalou situaci řeší tím, že jde do baru, kde se seznámí s jistým Jonasem, který mu prozradí, že je nájemný vrah. Po několika sklenicích whisky napíše v žertu Allen seznam pěti lidí, které by nejraději nechal zabít. Druhý den se začnou objevovat mrtvoly. (JohnSmith)

Z Londýna do Brightonu

Z Londýna do Brightonu (2006)

Jsou tři hodiny a sedm minut po půlnoci a dvě dívky utíkají prázdnou londýnskou ulicí. Joanne se řinou z očí slzy a má potrhané šaty. Kellyina tvář je potlučená a začíná otékat. Duncan Allen leží na podlaze v koupelně a nezastavitelně krvácí. Nachází ho jeho syn Stuart a žádá odpověď, co se stalo. Kellyin pasák shání svoji „ovečku“, protože je mu jasné, že když ji nenajde, bude to on, kdo za všechno zaplatí. Že se bude zabíjet. Kelly a Joanne musí začít bojovat o vlastní existenci ve světě, kde nejsou přátelé, morálka ani zákony. Ve světě lidské nízkosti, v němž vítězí jen ti nejhorší a nejbezohlednější. Ve světě, kde by nikdo z nás nechtěl žít, ale někteří tam prostě skončí a nemohou ven. To vše v drsném a syrovém, šesti různými festivalovými cenami ověnčeném thrilleru Paula Andrewa Williamse, který rozhodně není pro slabé nátury… (oficiální text distributora)

Přítel vrahem

Přítel vrahem (2004)

Vražda právníkovy ženy není nejhorším okamžikem jeho dosavadního života. Pravé peklo nastává, když chce zjistit, kdo je vrahem... (oficiální text distributora)

Zodiak

Zodiak (2005)

Psychologický thriller Zodiak, natočený podle skutečné události, podrobně líčí hrůzostrašnou sérii vražd, ke které došlo koncem 60. let minulého století v Severní Kalifornii. Pátrání vede policista z malého města, který se musí postarat o bezpečí své rodiny i vzdorovat šílené kampani médií. Protivníkem je mu Zodiak – jeden z nejnebezpečnějších sériových vrahů americké historie, který navíc dosud nebyl dopaden. (oficiální text distributora)

Pintu terlarang

Pintu terlarang (2009)

Život úspešného sochára sa začne obracať hore nohami vo chvíli, keď prvýkrát dostane záhadný odkaz od neznámeho, ktorý ho žiada o pomoc. Keď úplnou náhodou objaví tajný nelegálny televízny kanál, ktorý ponúka programy a priame prenosy plné špinavostí a nechutností všetkého možného druhu, zistí, že neznámy, ktorý mu posiela správy, je 7-ročný chlapec, ktorého brutálne týra šialený manželský pár. Joko Anwar týmto filmom posúva indonézsku kinematografiu o riadny krok ďalej. Pútavý cinefilský pastiš viacerých žánrov (film noir, triler, splatter) je preplnený odkazmi rôzneho druhu. Prvé indície ponúka už plagát filmu, úvodná titulková sekvencia evokuje mix bondovského motívu a dua Alfred Hitchcock-Bernard Herrmann. V štýle samotného filmu zas možno nájsť odkazy na prácu Davida Lyncha. Precízne kamerové jazdy, farebne tónovanie, ako i svietenie záberov, výprava a dekorácie – každý zaber podčiarkuje mysterióznosť a zároveň upriamuje divákovu pozornosť na vzťah medzi realitou a imagináciou. (Artfilm)


Výborný film Paprika je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Paprika!