Osvětim: nacisté a konečné řešení

Osvětim: nacisté a konečné řešení

Žánr: Dokumentární    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Dokumentární cyklus BBC. I. Překvapivé začátky: Osvětim... Toto slovo připomíná dějiště největší masové vraždy v dějinách. Je to příběh o vzniku a fungování největšího koncentračního tábora, o lidském utrpení a o mentalitě pachatelů. Je to historie založená na dokumentech, objevených teprve po otevření archivů ve východní Evvropě a na rozhovorech s lidmi, kteří tam byli, včetně příslušníků SS. První díl dokumentárního cyklu z produkce televize BBC vypráví o zrodu tohoto tábora a o nacistickém plánu masového vyhlazování. Tento plán byl jednou z nejhanebnějších taktik v celé historii. Nacisté jej nazvali "konečné řešení". Vyhlazení Židů.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Osvětim: nacisté a konečné řešení online ke shlédnutí. Osvětim: nacisté a konečné řešení download ke stažení. Osvětim: nacisté a konečné řešení cz titulky a český dabing. Auschwitz: The Nazis and the 'Final Solution' download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Dokumentární
Příběh Rudého zla

Příběh Rudého zla (2008)

Dokument, ktorý je prácou viacerých historikov, mapuje počiatky a zrodenie myšlienok socializmu, jeho následné vyvrcholenie v podobe komunizmu a národného socializmu. Odhaľuje vzájomnú prepojenosť a spoluprácu medzi nemeckými nacistami a sovietskymi komunistami pred vojnou i počas nej v oblasti propagandy, ideológie a vyvražďovacích metód. (badygorila)

Tupac Shakur: Thug Angel

Tupac Shakur: Thug Angel (2002)

Dokumentární snímek o politice a hudbě, tedy o životě Tupaca Shakura (2Pac). Sledujeme zde životní příběh jednoho z nejlepších raperů všech dob. Zjišťujeme více o jeho světě, světě ambicí, citů i neklidu a hlavně vztahu k hudbě. Dozvíme se, jakou byl Tupac velmi komplikovanou osobností. (Terva)

The DMT: Spirit Molecule

The DMT: Spirit Molecule (2010)

Lekár Rick Stassman osvetľuje vo filme pohľad na výskum mystickej substancie dimetyltriptamin (DMT), ktorá sa nachádza v ľudskom mozgu i stovkách ďalších organizmov. Množstvo renomovaných odborníkov a dobrovoľníkov výskumu popisuje svoje skúsenosti a náhľady do ďalekosiahlej teórie o jej úlohe v ľudskom vedomí. (quetzalcoatl)

Fall Of The Republic: The Presidency Of Barack H. Obama

Fall Of The Republic: The Presidency Of Barack H. Obama (2009)

Dokument Alexe Jonese poukazuje na obrovský vliv velkých korporací na americkou politiku, na světovou oligarchii, na velkou, nezávislou moc Federální rezervy (FED) a v duchu předcházejícícho THE OBAMA DECEPTION: THE MASK COMES OFF více rozvádí kroky Baracka Obamy a porovnává je s jeho předvolebními (i povolebními) sliby. (PietroBet)

Screaming Masterpiece

Screaming Masterpiece (2005)

Živý, vrstevnatý portrét přibližuje současnou islandskou hudební scénu. Úspěch Björk či skupiny Sigur Rós představuje pro režiséra Magnussona šťastně otevřené dveře do příběhu, jak malý národ, který se drží vlastních kořenů, dokázal vyprodukovat pop s globálním ohlasem. Vypráví o mnoha dalších talentech, vždy jinak zacházejících s melodikou a přírodním nábojem příznačným pro Island (skupiny Múm a Slowblow, skladatel Johann Johannson, písničkář digitálního věku Mugison). Film mluví obecněji o síle hudby i o svébytném ostrově, jehož národ je nezávislý teprve šedesát let. I kapely pak sdílejí jakýsi pocit čerstvé adolescence. „Kolem nás byla spousta hysterického nacionalismu a silné příznaky kolektivní puberty,“ říká Björk. „Když nastoupila má generace, ptali jsme se sami sebe, co znamená být Islanďany a jak získat spíš pocit hrdosti než provinění.“ (MFF Karlovy Vary) (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Osvětim: nacisté a konečné řešení online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Osvětim: nacisté a konečné řešení soundtrack k filmu download zdarma!.