Osvětim: nacisté a konečné řešení

Osvětim: nacisté a konečné řešení

Žánr: Dokumentární    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Dokumentární cyklus BBC. I. Překvapivé začátky: Osvětim... Toto slovo připomíná dějiště největší masové vraždy v dějinách. Je to příběh o vzniku a fungování největšího koncentračního tábora, o lidském utrpení a o mentalitě pachatelů. Je to historie založená na dokumentech, objevených teprve po otevření archivů ve východní Evvropě a na rozhovorech s lidmi, kteří tam byli, včetně příslušníků SS. První díl dokumentárního cyklu z produkce televize BBC vypráví o zrodu tohoto tábora a o nacistickém plánu masového vyhlazování. Tento plán byl jednou z nejhanebnějších taktik v celé historii. Nacisté jej nazvali "konečné řešení". Vyhlazení Židů.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Osvětim: nacisté a konečné řešení online ke shlédnutí. Osvětim: nacisté a konečné řešení download ke stažení. Osvětim: nacisté a konečné řešení cz titulky a český dabing. Auschwitz: The Nazis and the 'Final Solution' download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Dokumentární
Who Killed the Electric Car?

Who Killed the Electric Car? (2006)

Dokumentárny film, ktorý sprevádza krátkou históriou elektrických áut poháňaných batériou v Kalifornii. Postupne sa dostane od narodenia, cez obmedzenú komercionalizáciu až po násilné ukončenie tejto etapy automobilizmu. Venuje sa hlavne autu EV1 od General Motors a snaží sa vysvetliť, ako je USA závislá na rope a ovládaná ropnými spoločnosťami. Poukazuje aj na to, ako sa automobilky báli takýchto áut, pretože by prišli o množstvo ziskov plynúcich zo spaľovacích motorov, ako sa interesoval Biely Dom a prečo padá vina aj na samotných zákazníkov. (cache)

Manželské etudy po dvaceti letech

Manželské etudy po dvaceti letech (2005)

Cyklus Manželské etudy vysílala Československá televize v roce 1987 a jednotlivé díly mapovaly život šesti mladých manželských dvojic od jejich svatby po dobu šesti let (1980 - 1986). Česká televize se spolu s režisérkou Helenou Třeštíkovou rozhodla na tento projekt navázat, vyhledat sledované páry a zaznamenat jejich současný život (1999 - 2005). Získaný materiál se stal nejen výpovědí o lidské psychice, ale také o současnosti a změnách, které s sebou přinesla doba po pádu totality.

Fall Of The Republic: The Presidency Of Barack H. Obama

Fall Of The Republic: The Presidency Of Barack H. Obama (2009)

Dokument Alexe Jonese poukazuje na obrovský vliv velkých korporací na americkou politiku, na světovou oligarchii, na velkou, nezávislou moc Federální rezervy (FED) a v duchu předcházejícícho THE OBAMA DECEPTION: THE MASK COMES OFF více rozvádí kroky Baracka Obamy a porovnává je s jeho předvolebními (i povolebními) sliby. (PietroBet)

Světová krize: Co nás čeká?

Světová krize: Co nás čeká? (2008)

Spojené státy americké jako jedna z nejbohatších zemí světa nejsou bez ekonomických problémů, jak by se s odhlédnutím od nynější světové finanční krize mohlo zdát. Režisér dokumentu Patrick Creadon se zabývá fiskální politikou USA, tedy státními zásahy týkajícími se hospodářské prosperity. Sleduje růst zadlužení země, jeho příčiny a případná řešení. Film, který místo nic neříkajících čísel používá přehledné grafy a animace propojené vhodně s dalšími informacemi, jako je například osobnost a práce prezidenta, překvapivě odhaluje svět ekonomiky i vysoké politiky. Druhý pohled reprezentují ve filmu ankety s občany a občankami USA, kteří nemají o míře zadlužení či o postupech půjčování peněz do státní pokladny vůbec tušení. [Jeden svět 2009] (oficiální text distributora)

Smrt v poutech beznaděje

Smrt v poutech beznaděje (2008)

Režisérka Dana Perryová spolu se svým manželem kameramanem Hartem prožila to nejhorší, co může rodiče potkat. Jejich syn Evan spáchal v patnácti letech sebevraždu… Dvojice filmařů se rozhodla, že o jeho životě a smrti natočí dokument. Když chlapce od narození natáčeli na video, nemohli tušit, že jednou se tato montáž ocitne v neobyčejně dojemném portrétu mladíka, jehož láska, pozornost ani léčba nedokázaly ochránit před vlastní zranitelností. Matka o Evanovi a jeho nevyrovnanosti hovoří s jeho sourozenci, přáteli, lékaři i učiteli a přibližuje divákům stigma spjaté s duševními nemocemi a sebevraždami dětí. Rodiče se neustále snažili Evana odradit od toho, aby se nevzhlížel ve strýci Scottovi, který spáchal sebevraždu v roce 1971. Nepomohlo však léčení, změna školy, noví přátelé ani rodičovská láska. Patnáctiletý chlapec, posedlý smrtí, se v roce 2005 zabil. A ti, které jeho odchod zasáhl nejbolestněji, o synově i svém trápení chtěli podat svědectví… (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Osvětim: nacisté a konečné řešení online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Osvětim: nacisté a konečné řešení soundtrack k filmu download zdarma!.