Nebohá paní Pomsta

Nebohá paní Pomsta

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Poslední část Trilogie pomsty (Sympathy for Mr. Vengeance, Old Boy). Pomstychtivá mladá žena s andělskou tváří po návratu z vězení hledá odplatu – za zločin, který nespáchala, za příkoří, které musela vytrpět, za ztracenou dcerku, kterou musela opustit. Film byl oceněn na festivalu v Benátkách 2005 Malým zlatým lvem. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Nebohá paní Pomsta online ke shlédnutí. Nebohá paní Pomsta download ke stažení. Nebohá paní Pomsta cz titulky a český dabing. Sympathy for Lady Vengeance download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Výchovný tábor

Výchovný tábor (2007)

Psychologický thriller vypráví o skupině problémových puberťáků, které rodiče poslali do nápravného zařízení na Fidži. Tábor však je ve skutečnosti vězením, kde dospívající děti podléhají vymývání mozků a jsou zneužívány svými strážci. Psychologický thriller režiséra Christiana Duguaye vypráví o osudu skupiny teenagerů, s nimiž si rodiče nevědí rady, a proto je pošlou na Fidži do tábora s nápravným programem. Zdi, které by je oddělovaly od okolního světa, nejsou zapotřebí, protože z ostrova uprostřed Pacifiku se nedá utéct, a děti navíc musí stále nosit senzory. Dr. Hail (Peter Stormare), který je vedoucím tábora, i jeho pomocníci mají dokonale propracovaný systém šikany, v němž nechybí brutální násilí, vymývaní mozků ani sexuální zneužívání... (oficiální text distributora)

Náhodné setkání

Náhodné setkání (1998)

Osmadvacetiletá Allie Braymanová, která je jednou z nejlepších a nejbystřejších manažerek v oblasti P. R., má ve firmě na starost jednoho z nejlukrativnějších nových klientů. Ale její slibná profesní budoucnost je brzy ohrožena, když na podnikové party potká okouzlujícího Kylea Jonese. Přitažlivý muž ji tak uchvátí, že k němu ještě týž večer odchází domů. V momentě, kdy začíná jejich vášnivá noc, vtrhne do pokoje neznámá žena a ohrožuje Kylea nožem. Allie se její útok snaží zastavit soškou, která stojí opodál, ale ženu na místě zabije. (oficiální text distributora)

Nevlastní dcera

Nevlastní dcera (2000)

Nejprve jí nabídli nocleh na jednu noc, aby se vzpamatovala z autonehody. Nakonec se Susan stává dalším členem rodiny Connerových a začne pracovat na jejich statku i přes nesouhlas Lindy, která mladé ženě nevěří ani slovo. Jenže než stačí cokoli vypátrat z její minulosti, na statku dochází k první smrtelné nehodě... (oficiální text distributora)

Veronica Guerin

Veronica Guerin (2003)

V polovině 90. let minulého století nepřipomínal Dublin obyčejné město, ale spíše válečnou zónu, ve které svádělo několik mocných drogových kartelů krvavé boje o nadvládu nad trhem s narkotiky. Jejich největším a nejnebezpečnějším nepřítelem však nebyla policie, ale odvážná novinářka Veronica Guerin (CATE BLANCHETT), která na stránkách novin detailně odhalovala pozadí drogových praktik. Díky svému nezměrnému úsilí o rozkrytí zločinecké sítě se pro obyvatele Irska stala národní hrdinkou. Tento silný a emocionální snímek, který je založen na skutečné události, nabízí jedinečný pohled do pozadí jednoho z důležitých aspektů irského konfliktu a zároveň je portrétem žurnalistky, která hledání pravdy obětovala vše. (oficiální text distributora)

Occhi di cristallo

Occhi di cristallo (2004)

Keď ktosi zavraždí mladý pár, venujúci sa v parku sexuálnym radovánkam, ako aj postaršieho zvrhlíka, ktorý pri pohľade naň masturboval v kríkoch, húževnatý inšpektor Giacomo Amaldi (Luigi Lo Cascio) a jeho partner Frese (José Ángel Egido) sa obávajú, že by mohlo ísť o začiatok besnenia sadistického sériového vraha, ktorý so značnou brutalitou a až morbídnou kreatívnosťou znetvoruje svoje obete. Ich podozrenie sa potvrdí, keď rovnakým spôsobom umrie ďalšia obeť – mladá žena... Vydávajú sa teda po vrahových stopách – nanešťastie sa im spočiatku nie veľmi darí... Amaldi však už zakrátko zistí, že vrah dodržiava istý „vzorec“ – každej obeti totiž odstráni niektorú časť tela, ktorú potom nahradí jej „ekvivalentom“ z tela figuríny! Kým znetvorených mŕtvol neustále pribúda, otázka identity vraha i naďalej ostáva zahalená rúškom tajomstva... Je možné, že by odpoveď bola ukrytá v detských spomienkach pacienta trpiaceho rakovinou, ktorého život vstúpil do posledného štádia? A ako do toho všetkého zapadá Amaldiho nová priateľka, krásna vysokoškolská študentka Giuditta (Lucia Jiménez), ktorú terorizuje neznámy „ctiteľ“? Ide o „zhodu náhod“ – alebo je nebodaj práve onen dotyčný neodbytný tým, koho Amaldi tak zúfalo hľadá a ktorého šialený vražedný trip chce za každú cenu zastaviť... (oficiální text distributora)


Výborný film Nebohá paní Pomsta je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Nebohá paní Pomsta!