Nebohá paní Pomsta

Nebohá paní Pomsta

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Poslední část Trilogie pomsty (Sympathy for Mr. Vengeance, Old Boy). Pomstychtivá mladá žena s andělskou tváří po návratu z vězení hledá odplatu – za zločin, který nespáchala, za příkoří, které musela vytrpět, za ztracenou dcerku, kterou musela opustit. Film byl oceněn na festivalu v Benátkách 2005 Malým zlatým lvem. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Nebohá paní Pomsta online ke shlédnutí. Nebohá paní Pomsta download ke stažení. Nebohá paní Pomsta cz titulky a český dabing. Sympathy for Lady Vengeance download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Keep Your Distance

Keep Your Distance (2005)

David Dailey má všetko: skvelú kariéru, komunitu, ktorá ho zbožňuje a spokojné manželstvo. Avšak pod povrchom sa jeho idylický svet rozpadá. Prenasledujú ho záhadné správy, ktoré ho upozorňujú na hroziaci, blížiaci sa pád. Jeho náruživá manželka Susan je odhodlaná posúvať horizont ich sexuálneho života – či už s ním alebo bez neho. Jeho dlhodobý spolupracovník Whit sa naháňa za svojou prácou. Davida pohltí príťažlivosť záhadnej neznámej Melody Carpenter. Inštinktívne jej dôveruje, pretože predpokladá, že ho nepozná natoľko, aby ho mohla zradiť. Sean ohrdnutý priateľ Melody, sa tvári, že priateľstvo Melody a Davida prehliada. Keďže jeho žiarlivosť rastie, pripraví si prešibaný plán ako ju získať späť, pričom netuší, že jeho príliš starostlivý otec najal svojho spojenca číslo jeden, aby pozorne sledovala všetkých zúčastnených. David a Melody sa stále viac zbližujú a zisťujú, že majú veľa spoločného, vrátane šialeného podozrenia, že ich oboch sledujú. Dostanú sa tak do trýznivej siete túžby, podvodov a paranoje. Muž, ktorého všetci milovali má strach, že ho všetci chcú teraz zničiť... (oficiální text distributora)

Smrt má svůj styl

Smrt má svůj styl (2008)

Série vražd má jedno společné – skvělý styl Andrew Cunanan je okouzlující a inteligentní mladík. Ve svých 21 letech ovládá sedm jazyků a je chodící encyklopedií módních značek. Andrewa zkrátka nemůže nic vykolejit. Něco v něm ale doutná. Náhlá exploze nastartuje osmidenní vražednou horečku, která začíná zabitím jeho přítele v Minnesotě a končí „zločinem století“. (oficiální text distributora)

Zelené peklo

Zelené peklo (2003)

Seržant West (Samuel Jackson) dostal za úkol trénovat v obtížných podmínkách panamského deštného pralesa speciální jednotku o šesti mužích. Čtyři vojáci jsou brutálně zabiti, jeden zraněn a šestý se stává hlavním podezřelým. Jak ke zločinům došlo? A proč? Vyšetřování se ujímá důstojnice(Connie Nielsen) a pomoci jí má bývalý ranger, svérázný Hardy (John Travolta). Dvě verze případu se proplétají se spoustou nevyjasněných okolností. Nic nedává smysl a řešení je stále v nedohlednu. Thriller Zelené Peklo vytvořil tandem scénáristy Jamese Vanderbilta a režiséra Johna McTiernana (Smrtonosná past, Aféra Thomase Crowna). Jejich záměrem bylo podnítit zvědavost a dát divákovi až do poslední chvíle příležitost k vlastnímu názoru na rozuzlení. Něco vidíme na plátně a něco se ještě uvnitř filmového příběhu skrývá. Je tu řada otázek bez přímých odpovědí. Přitažlivým prvkem - kromě této hry na pravdu - je i obsazení hlavního představitele, drsného chlápka s nohama na stole. Není to nikdo jiný než hvězdná stálice a král hollywoodských comebacků John Travolta (Generálová dcera, Tenká červená linie). (oficiální text distributora)

Noční volání

Noční volání (2006)

Gabriel (R. Williams) moderuje oblíbený noční rozhlasový pořad. Jednou jej kontaktuje těžce nemocný chlapec Pete (R. Culkin) . Po mnoha rozhovorech se Gabriel rozhodne zjistit pravou Peteovu identitu. Jeho telefonní číslo ani adresa však nejsou pravé a obklopují ho samá znepokojivá tajemství.. (oficiální text distributora)

Tajemné okno

Tajemné okno (2004)

Ďalšia adaptácia Stephena Kinga, tentoraz Tajného okna (Secret Window) z tetralógie Štyri po polnoci (Two Past Midnight), ktorá na Slovensku vyšla v roku 1993. Johnny Depp v nej bude hrať spisovateľa Morta, ktorý sa nielenže musí vyrovnať s boľqvým rozvodom, ale ešte ho aj otravuje psychopatický čudák, ktorý tvrdí, že mu Mort ukradol námet na knihu. "Otravuje" je však slabé slovo. Shooter v podaní Johna Turturra totiž mieni zájsť nečakane ďaleko, len aby chudáka Morta donútil k "náprave". Réžiu projektu má pod malíčkom slávny scenárista (Jurský park, Mission Impossible) a menej slávny režisér ("malé" thrillery Ozveny mŕtvych a Spätná reakcia) David Koepp. Ten si sám prepísal scenár z Kingovej predlohy. Vedľa Deppa a Turturra v snímke uvidíme tiež Mariu Bello, Timothyho Huttona a Vinga Rhamesa. (POMO)


Přijďte sem a sledujte Nebohá paní Pomsta online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Nebohá paní Pomsta nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!