Utržený ze řetězu

Utržený ze řetězu

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Příběh se odehrává v zachmuřeném Skotsku. Kruťák Bart (Bob Hoskins) vychoval z kluka Dannyho (Jet Li) bojového otroka. Danny vyrůstá v kleci, živí se konzervami a na krku nosí obojek. Nemá vzdělání, mentálně je na tom jako desetileté dítě. Když mu ale Bart obojek odepne, dělá Danny to, co jediné se naučil - zabíjí. Bart Dannyho nasazuje do ilegálních zápasů a vydělává majlant. Bart: Když je dostanete mladé, možnosti jsou nekonečné. Pak ale přijde bouračka. Bart skončí v komatu a Danny se ocitne u starého slepce, ladiče pian Sama (Morgan Freeman). Li k tomu říká: Danny dokáže během chvilky zmlátit spoustu lidí. Ale nerozumí životu. Nemá přátele, nemá rodinu a tak potká postavu Morgana Freemana. Je to ladič pian a zasvětí mě do světa hudby. A jeho hudba mi pomůže stát se normálním člověkem. Poznám přátelství, lásku i rodinu. Bojové scény se nesou v pouličním stylu, neboť Dannyho nikdo neučil. Jejich choreografem je Yuen Woo-Ping, jehož sláva se dotkla nebes díky wire-fu v MATRIXU , dále vymýšlel bojovou akci v Tarantinově KILLOVI BILLOVI a s Jetem Li spolupracoval již mnohokrát. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Utržený ze řetězu online ke shlédnutí. Utržený ze řetězu download ke stažení. Utržený ze řetězu cz titulky a český dabing. Unleashed download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Doznání

Doznání (1970)

Slávny, u nás roky zakázaný film, vznikol podľa rovnomennej knihy Artura Londona ako autentické svedectvo jedného z protagonistov vykonštruovaného procesu so "spikleneckým centrom" R. Slánského v r. 1952. Presvedčený komunista, interbrigadista, pred zatknutím námestník ministra zahraničia, účtuje s minulosťou svojej strany. Je iróniou osudu, že rukopis knihy priviezol do Prahy v deň, keď tam vošli sovietske tanky. Sugestívna, hoci trochu chladná analýza obludných mechanizmov moci zachytáva kruté výsluchy, manipuláciu s obžalovanými, nátlak vedúci k falošnému priznaniu. V druhom pláne sa odvíja osud Londonovej rodiny i história vzniku knihy. Film o tragédii slepej viery, schopnej zmeniť sa a prisp"sobiť akýmkoľvek podmienkam. (oficiální text distributora)

Off Screen

Off Screen (2005)

11.marec 2002. V tej chvíli mali ešte všetci v pamäti obludný útok na dvojičky v New Yorku. Šialený vodič autobusu John Voerman sa rozhodol podať svetu dôležitú správu netradičným spôsobom. Na samom vrchu Rembrandtovej veže v Amsterdame John drží v zajatí rukojeníkov a žiada stretnutie s riaditeľom koncernu Phillips, aby ho informoval o tajných kódoch, ktoré vysielajú širokouhlé prijímače. O to väčšie je však prekvapenie všetých, keď sa medzi týmito dvoma tak rozdielnymi ľuďmi vytvorí zvláštna forma priateľstva... Film bol nakrútený podľa skutočných udalostí. (oficiální text distributora)

Hebi ni piasu

Hebi ni piasu (2008)

V roce 2003 vyšla prvotina tehdy dvacetileté japonské autorky Hitomi Kanehary „Hadi a náušnice“. Kniha měla obrovský úspěch jak u čtenářů (prodalo se přes milion výtisků), tak i u odborné veřejnosti (Akutagawa Prize). O pět let později byl podle této předlohy natočen stejnojmenný film. Zvláštní spojení dvou slov v názvu zcela vystihuje prostředí, ve kterém se pohybují hlavní hrdinové. Prostřednictvím filmu můžeme proniknout do tajů tetovacího a piercingového salónu a hlavně do životních příběhů tří mladých lidí, kteří se snaží o vyčlenění z konzumního stylu života. Oni do této společnosti prostě nepatří nejen svým vzhledem a názory, ale i jistými odlišnostmi v chování. Jedno ale zůstává stejné – nebezpečí milostného trojúhelníku. Devatenáctiletá hosteska Lui se v baru setká s punkerem Amou, který ji fascinuje svým vzhledem a hlavně zvláštním „hadím“ jazykem. Od prvního setkání se Lui stává posedlou touto úpravou a je ochotna podstoupit jakoukoliv bolest. Ama ji tedy zavede do tetovacího salónu svého přítele Shibi. Co všechno musí Lui udělat pro dosažení svého snu? (Ketri)

Vražedná čísla

Vražedná čísla (2005)

Špeciálny agent FBI Don Eppes osloví svojho brata, matematického génia Charlesa, aby pomohol FBI vyriešiť matematickými postupmi rôznu škálu zločinov... Ako sa dá pomocou čísel identifikovať vrah? Všetko je založené na pravdepodobnosti a na číslach. Podarí sa im odhaliť všetky zločiny? (amigo4u)

Zpátky do školy

Zpátky do školy (2005)

Mladý detektiv se v přestrojení výdává na elitní školu aby odhalil vraždu jednoho ze studentů. Při vyšetřování zjiš'tuje, že vražda byla jen malá ryba a že vše se točí kolem krádeží aut a nové drogy jménem Bless. Kdo vše je do toho zapleten musí detektiv Tre teprve zjistit. (oficiální text distributora)


Chcete shlédnout film Utržený ze řetězu online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Utržený ze řetězu online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!