Utržený ze řetězu

Utržený ze řetězu

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Příběh se odehrává v zachmuřeném Skotsku. Kruťák Bart (Bob Hoskins) vychoval z kluka Dannyho (Jet Li) bojového otroka. Danny vyrůstá v kleci, živí se konzervami a na krku nosí obojek. Nemá vzdělání, mentálně je na tom jako desetileté dítě. Když mu ale Bart obojek odepne, dělá Danny to, co jediné se naučil - zabíjí. Bart Dannyho nasazuje do ilegálních zápasů a vydělává majlant. Bart: Když je dostanete mladé, možnosti jsou nekonečné. Pak ale přijde bouračka. Bart skončí v komatu a Danny se ocitne u starého slepce, ladiče pian Sama (Morgan Freeman). Li k tomu říká: Danny dokáže během chvilky zmlátit spoustu lidí. Ale nerozumí životu. Nemá přátele, nemá rodinu a tak potká postavu Morgana Freemana. Je to ladič pian a zasvětí mě do světa hudby. A jeho hudba mi pomůže stát se normálním člověkem. Poznám přátelství, lásku i rodinu. Bojové scény se nesou v pouličním stylu, neboť Dannyho nikdo neučil. Jejich choreografem je Yuen Woo-Ping, jehož sláva se dotkla nebes díky wire-fu v MATRIXU , dále vymýšlel bojovou akci v Tarantinově KILLOVI BILLOVI a s Jetem Li spolupracoval již mnohokrát. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Utržený ze řetězu online ke shlédnutí. Utržený ze řetězu download ke stažení. Utržený ze řetězu cz titulky a český dabing. Unleashed download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
The Entitled

The Entitled (2011)

Paulova rodina je na mizine. Lieky pre jeho veľmi chorú matku poisťovňa neuhrádza, a tak sú na dne. Navyše sa majú vysťahovať a Paula v každom zamestnaní odmietajú. Naštve sa a vymyslí plán, na ktorý nik len tak nezabudne! (sochoking)

Cizinec na útěku

Cizinec na útěku (2001)

Beth je těžce pracující mladá žena, která nemá lehký život. Před několika měsíci veřejně obvinila ze znásilnění všemi oblíbeného šerifa Bryceho a od té doby musí čelit nenávistné kampani anonymních telefonátů a dopisů. Nejenže se mezi svými stala psancem, ale navíc se její podnikání ocitá na mizině. Po smrti svého otce sice řídí a je současně jediným zaměstnancem dvou zděděných podniků, ale ani jeden z nich není zlatým dolem. Za dne vede malé bistro stojící u téměř opuštěné venkovské silnice ve státě Oregon, v noci pak malý motel. Od doby, co byla uvedena do provozu nová dálnice, je situace ještě horší, protože se někdy celé dlouhé dny neobjeví ani jediný host. Snad s výjimkou surfařů a lidí, kteří sem zabloudí čirou náhodou. Jednoho neobvyklého dne se sice objeví hostů hned několik, ale pro Beth by možná bylo lepší, kdyby tomu tak nebylo. Hned ráno, ještě před otevírací hodinou, je to neupravený, vystrašený mladý muž, který se představí jako Jack Barrett a chce si koupit půl párku, protože má v kapse pouhých osmdesát centů. Zdá se, že je ve velkých potížích, a tak se Beth rozhodne, že mu ze solidarity psance, jednu snídani věnuje. Zatímco ji připravuje, Jack si v ústraní spěšně převáže zranění břicha způsobené nožem. Poté před bistrem zastaví další auto a z něj vystoupí tři surfaři, kteří údajně míří na blízkou vyhlášenou pláž. Vyděšený Jack se však schová v kuchyni a prosí Beth, aby mužům neprozradila, že tu je. Tvrdí, že ho pobodali a teď pronásledují a chtějí zabít. Beth sice váhá a neví, zda má Jackovi věřit, protože muži nevypadají nijak nebezpečně, ale pak se mu rozhodne pomoci. Když se vyptávají na Jackovo auto stojící před bistrem, zatají jeho přítomnost a dokonce ho vezme k místnímu lékaři, svému blízkému příteli Ericu Leonardovi, aby mu ošetřil zranění. Situace se vyhrotí, když lékař zmizí a zanechá po sobě pouze ordinaci plnou krve a vzkaz, že musí nutně odjet kvůli úmrtí v rodině. Znepokojená Beth, které trojice mužů tvrdí, že Jack je nebezpečný šílenec, a že ho zranili, když se jim pokoušel ukrást dodávku, se nakonec obrátí se žádostí o pomoc na Bryceho, což pro ni ovšem kvůli případu se znásilněním, není vůbec snadné. Navíc se trojice surfařů ubytuje v jejím motelu a mnohé nasvědčuje tomu, že oni jsou ti dobří a Jack je na té nesprávné straně zákona. Beth si už není tak jistá. Zejména, když najde lahvičku s léky proti schizofrenii, vydanou na Jackovo jméno. Peter, který vede trojici surfařů a tvrdí, že mu Jack ukradl něco hodně důležitého, na ni působí dojmem muže, jenž pod okouzlujícím zevnějškem a zdvořilým chováním ukrývá nějaké temné tajemství. Kdo jsou podivní muži, kteří pronásledují Jacka? A kým je stále více zmatený a podivně se chovající Jack? Než se Beth dočká odpovědi, čeká ji ještě několik mrtvých, exploze benzínové pumpy a také nebezpečí, které ohrozí na životě ji samotnou. (oficiální text distributora)

Wrecked

Wrecked (2010)

Predstavte si, že sa preberiete uprostred lesa v zničenom aute. Neviete kde ste, kto ste a ani čo sa stalo. Zranený a vyčerpaný sa snažíte prežiť, až kým z autorádia nezačujete správu o masakri, pri ktorom boli zabití dvaja ľudia. Odrazu viete svoje meno, ale takisto zisťujete, že ste vrah. Film opisuje boj muža, ktorému sa vracajú spomienky na jeho dávnejšiu, temnejšiu minulosť, a jeho vnútornú cestu za slobodou. (Crael)

Vražda.com

Vražda.com (2008)

Úspešná právnička Stacy a jej kolegyňa Lauren sa pripravujú na firemný večierok... Stacy má telefonát z rodného mesta - Benátok, v ktorom jej oznámia, že jej sestra bola zavraždená... V Benátkach stretáva bývalého priateľa zo strednej, Bobbyho, ktorý má zhodou okolností na starosti vyšetrovanie prípadu jej sestry... Stacey sa však rozhodne pátrať na vlastnú päsť. V Kateinom náhodne dome objaví externý Hard Disk ukrytý v plyšovom medvedíkovi. Zistí, že Kate bola užívateľkou stránok, na ktorých sa stretávajú ľudia s rôznymi sexuálnymi úchylkami. Nájde aj diár, v ktorom nachádza niekoľko mien. Stacy sa prípoji na stránku a rozhodne sa stretnúť s jej užívateľmi, pretože si je viac než istá, že jeden z nich je vrahom jej sestry.. (oficiální text distributora)

Vyvolený

Vyvolený (2000)

K nárazu došlo ve 3 hodiny 15 minut. První plně obsazený vagón byl roztržen na dvě půlky a ty se rozletěly na opačné strany. Druhý vůz urazil ještě po svém rozdrcení čtyři sta stop. Úlomky z trosek vlakové soupravy byly nalezeny až míli od místa nehody. Ze sto osmnácti pasažérů a sedmi členů posádky přežil jediný člověk David Dunn (Bruce Willis) zázračně přežil, ale tragická havárie vlaku přesto změnila jeho život. V čem spočívá tajemství jeho nezranitelnosti? Kým a proč byl vyvolen a obdařen jedinečnou schopností přežít? Odpovědi, které jsou ovšem víc znepokojivé než samotné otázky nabízí tajemný cizinec Elijah Price (Samuel L. Jackson). David patří mezi "vyvolené" a jeho život už nikdy nebude stejný jako dřív. (oficiální text distributora)


Byli jste na premiéře filmu Utržený ze řetězu v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Utržený ze řetězu má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!