Utržený ze řetězu

Utržený ze řetězu

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Příběh se odehrává v zachmuřeném Skotsku. Kruťák Bart (Bob Hoskins) vychoval z kluka Dannyho (Jet Li) bojového otroka. Danny vyrůstá v kleci, živí se konzervami a na krku nosí obojek. Nemá vzdělání, mentálně je na tom jako desetileté dítě. Když mu ale Bart obojek odepne, dělá Danny to, co jediné se naučil - zabíjí. Bart Dannyho nasazuje do ilegálních zápasů a vydělává majlant. Bart: Když je dostanete mladé, možnosti jsou nekonečné. Pak ale přijde bouračka. Bart skončí v komatu a Danny se ocitne u starého slepce, ladiče pian Sama (Morgan Freeman). Li k tomu říká: Danny dokáže během chvilky zmlátit spoustu lidí. Ale nerozumí životu. Nemá přátele, nemá rodinu a tak potká postavu Morgana Freemana. Je to ladič pian a zasvětí mě do světa hudby. A jeho hudba mi pomůže stát se normálním člověkem. Poznám přátelství, lásku i rodinu. Bojové scény se nesou v pouličním stylu, neboť Dannyho nikdo neučil. Jejich choreografem je Yuen Woo-Ping, jehož sláva se dotkla nebes díky wire-fu v MATRIXU , dále vymýšlel bojovou akci v Tarantinově KILLOVI BILLOVI a s Jetem Li spolupracoval již mnohokrát. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Utržený ze řetězu online ke shlédnutí. Utržený ze řetězu download ke stažení. Utržený ze řetězu cz titulky a český dabing. Unleashed download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Julie

Julie (2008)

Život extrovertní alkoholičky Julie (Tilda Swinton) se hroutí. Ztratila práci a aby získala peníze, rozhodne se unést 8-letého syna bohatých sousedů od Juliiných prarodičů.... (oficiální text distributora)

Osynlige, Den

Osynlige, Den (2002)

Nicklas je inteligentní kluk se zářivou budoucností, ale očekávání zbytku světa je bohužel přímým opakem jeho snů. Jednoho dne Nicklasův život prudce změní směr, když se dostane do rvačky s agresivním školním násilníkem. Když se Nicklas druhý den ráno vrátí do školy, všechno je jiné. Nikdo ho nevidí. Nikdo ho neslyší. (oficiální text distributora)

Z Londýna do Brightonu

Z Londýna do Brightonu (2006)

Jsou tři hodiny a sedm minut po půlnoci a dvě dívky utíkají prázdnou londýnskou ulicí. Joanne se řinou z očí slzy a má potrhané šaty. Kellyina tvář je potlučená a začíná otékat. Duncan Allen leží na podlaze v koupelně a nezastavitelně krvácí. Nachází ho jeho syn Stuart a žádá odpověď, co se stalo. Kellyin pasák shání svoji „ovečku“, protože je mu jasné, že když ji nenajde, bude to on, kdo za všechno zaplatí. Že se bude zabíjet. Kelly a Joanne musí začít bojovat o vlastní existenci ve světě, kde nejsou přátelé, morálka ani zákony. Ve světě lidské nízkosti, v němž vítězí jen ti nejhorší a nejbezohlednější. Ve světě, kde by nikdo z nás nechtěl žít, ale někteří tam prostě skončí a nemohou ven. To vše v drsném a syrovém, šesti různými festivalovými cenami ověnčeném thrilleru Paula Andrewa Williamse, který rozhodně není pro slabé nátury… (oficiální text distributora)

Demonlover

Demonlover (2002)

Realita je fikcia. Sex a násilie hra, ktorú si sami vytvárame... Kde sú hranice nenásytnej túžby? Virtuálna realita je výnosný biznis v podobe animovaných 3D filmov. Dve spoločnosti Mangatronics a Demonlover bojujú o výhodnú zmluvu s Volf Group. Rozpúta sa neľútostný boj, v ktorom nikto nevie, kto je na koho strane. Mangatronics si najme špiónku Dianu de Monxovú (Connie Nielsenová), chladnú a neľudskú karieristku, a tej sa podarí vyradiť z hry svoju konkurentku Karen (Dominique Reymondová) a získať jej miesto. Hlavná línia filmu je sústredená na internetovú stránku Hellfire Club. Tá prezentuje počítačovú hru, ktorá dovoľuje vybrané dievča virtuálne mučiť. Diane je touto hrou fascinovaná a stane sa jej súčasťou. Jej osud pripomína zmluvu s diablom, z ktorej niet úniku. Stáva sa jedným z dievčat a súčasťou internetovej mučiarne. Diane sa dozvie od svojej podriadenej, že jej meno ani identita nie je pravá, a že bola vytvorená nepriateľskou korporáciou. Karty sa nečakane obrátia a Diane sa ocitne v pasci firmy Demonlover. Je to boj o život, útek z kybernetického sveta, ktorého súčasťou bola možno už od začiatku...Režisér filmu Olivier Assayas sa snaží samotný dej príbehu a motiváciu postáv špeciálne nezdôrazňovať a nepsychologizovať. Nachádzame sa vo svete, ovládanom niekoľkými nadnárodnými korporáciami. Kľúčovým slovom príbehu je moc. Postavy buď niekoho ovládajú, alebo sú ovládané. Aj keď je film nabitý erotickým dusnom, nikdy k normálnemu sexuálnemu styku nedôjde. Svet, v ktorom sa pohybujeme, je od základu odlišný od toho nášho. Láska a city tu nemajú miesto. Dusno je spôsobené aj prevahou ženských hrdiniek. Vďaka nim je nekľudný svet medzinárodného obchodu bohatší o hádky, intrigy, nečisté konkurenčné boje a neznášanlivosť. (oficiální text distributora)

Útes smrti

Útes smrti (2010)

Skupina přátel se vydá na moře s jediným cílem. Doplout do Indonésie, odevzdat loď zákazníkům a užít si při tom trochu legrace. Zanedlouho ovšem zjistí, jaké nebezpečí skýtají útesy a mělká voda. Jak se bude tento výlet za dobrodružstvím vyvíjet, uvidíte ve snímku, inspirovaném skutečnými událostmi. (Jeremy.jk)


Výborný film Utržený ze řetězu je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Utržený ze řetězu!