Utržený ze řetězu

Utržený ze řetězu

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Příběh se odehrává v zachmuřeném Skotsku. Kruťák Bart (Bob Hoskins) vychoval z kluka Dannyho (Jet Li) bojového otroka. Danny vyrůstá v kleci, živí se konzervami a na krku nosí obojek. Nemá vzdělání, mentálně je na tom jako desetileté dítě. Když mu ale Bart obojek odepne, dělá Danny to, co jediné se naučil - zabíjí. Bart Dannyho nasazuje do ilegálních zápasů a vydělává majlant. Bart: Když je dostanete mladé, možnosti jsou nekonečné. Pak ale přijde bouračka. Bart skončí v komatu a Danny se ocitne u starého slepce, ladiče pian Sama (Morgan Freeman). Li k tomu říká: Danny dokáže během chvilky zmlátit spoustu lidí. Ale nerozumí životu. Nemá přátele, nemá rodinu a tak potká postavu Morgana Freemana. Je to ladič pian a zasvětí mě do světa hudby. A jeho hudba mi pomůže stát se normálním člověkem. Poznám přátelství, lásku i rodinu. Bojové scény se nesou v pouličním stylu, neboť Dannyho nikdo neučil. Jejich choreografem je Yuen Woo-Ping, jehož sláva se dotkla nebes díky wire-fu v MATRIXU , dále vymýšlel bojovou akci v Tarantinově KILLOVI BILLOVI a s Jetem Li spolupracoval již mnohokrát. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Utržený ze řetězu online ke shlédnutí. Utržený ze řetězu download ke stažení. Utržený ze řetězu cz titulky a český dabing. Unleashed download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Odsouzeni zemřít

Odsouzeni zemřít (2006)

Film natočený podle skutečné události. Víkendový výlet na luxusní jachtě se pro skupinu vysokoškolských kamarádů mění na děsivou plavbu. Šampaňské teče proudem a slunce pálí. Naprostá pohoda a chuť zaplavat si. V zápalu nadšení se všichni účastníci plavby vrhnou do chladivé, průzračné vody... Dokonce i ti, kteří chtěli zůstat na palubě. Co však začalo jako dobrá zábava, se brzy projeví jako osudová chyba. Nikdo totiž nespustil záchranný žebřík. Paluba je přímo nad jejich hlavami, téměř na dosah, ale trup lodi je příliš vysoký a kluzký, aby po něm mohli vyšplhat. A v kajutě lodi zůstalo opuštěné novorozeně jedné z dvojic... (oficiální text distributora)

Hebi ni piasu

Hebi ni piasu (2008)

V roce 2003 vyšla prvotina tehdy dvacetileté japonské autorky Hitomi Kanehary „Hadi a náušnice“. Kniha měla obrovský úspěch jak u čtenářů (prodalo se přes milion výtisků), tak i u odborné veřejnosti (Akutagawa Prize). O pět let později byl podle této předlohy natočen stejnojmenný film. Zvláštní spojení dvou slov v názvu zcela vystihuje prostředí, ve kterém se pohybují hlavní hrdinové. Prostřednictvím filmu můžeme proniknout do tajů tetovacího a piercingového salónu a hlavně do životních příběhů tří mladých lidí, kteří se snaží o vyčlenění z konzumního stylu života. Oni do této společnosti prostě nepatří nejen svým vzhledem a názory, ale i jistými odlišnostmi v chování. Jedno ale zůstává stejné – nebezpečí milostného trojúhelníku. Devatenáctiletá hosteska Lui se v baru setká s punkerem Amou, který ji fascinuje svým vzhledem a hlavně zvláštním „hadím“ jazykem. Od prvního setkání se Lui stává posedlou touto úpravou a je ochotna podstoupit jakoukoliv bolest. Ama ji tedy zavede do tetovacího salónu svého přítele Shibi. Co všechno musí Lui udělat pro dosažení svého snu? (Ketri)

Noc v domě hrůzy

Noc v domě hrůzy (2007)

Tak tahle šestice mladých přátel si o průšvih vysloveně koledovala. Lézt v předvečer Halloweenu pro legraci do strašidelného domu, kde je navíc ukrytý zapeklitý labyrint, to už není odvaha, ale čiročiré šílenství. Však Samantha, Hailey, Devon, Carter, Candice a Zane již brzy poznají na vlastní kůži, kde se stala chyba. V útrobách tohoto ponurého stavení totiž žije cosi, co si na lidské zábavy moc nepotrpí a raději to nabízí vlastní alternativu legrace plnou děsu, hrůzy a bolesti. Past sklapla a nadešel čas se začít bát, protože tady poteče krev a již brzy nastoupí k přehlídce suita těch nejhorších nočních můr, jaké si člověk dokáže představit. A nikde není psáno, že teror skončí s východem slunce. Děsivé hororové představení režiséra Ryana Littlea a jeho teenagerských herců může začít. (oficiální text distributora)

Wrecked

Wrecked (2010)

Predstavte si, že sa preberiete uprostred lesa v zničenom aute. Neviete kde ste, kto ste a ani čo sa stalo. Zranený a vyčerpaný sa snažíte prežiť, až kým z autorádia nezačujete správu o masakri, pri ktorom boli zabití dvaja ľudia. Odrazu viete svoje meno, ale takisto zisťujete, že ste vrah. Film opisuje boj muža, ktorému sa vracajú spomienky na jeho dávnejšiu, temnejšiu minulosť, a jeho vnútornú cestu za slobodou. (Crael)

Únos: 48 hodin v ohrožení

Únos: 48 hodin v ohrožení (2010)

Aby zachránil život své dcery, podniká její otec zoufalé činy... (oficiální text distributora)


Byli jste na premiéře filmu Utržený ze řetězu v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Utržený ze řetězu má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!