Saw 2

Saw 2

Žánr: Horor    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Celosvetový úspech filmu Saw predurčil jeho pokračovanie. Do nevábnej miestnosti umiestnili tvorcovia hneď osem ľudí... Keď sa prebudia, je im opäť prednesená premisa ten, kto zabije ostatných, zaslúži si žiť. Súbežne sa rozbieha pátranie po nedolapenom vrahovi Jigsaw, ktorého artisticky dopilované scény ľudského utrpenia opäť začínajú plniť stránky novín. Pozor, Jigsaw ťa sleduje... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Saw 2 online ke shlédnutí. Saw 2 download ke stažení. Saw 2 cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Murder-Set-Pieces

Murder-Set-Pieces (2004)

Film vykresluje skutky sadistického maniaka, který se vzhlíží v Hitlerovi, řadí se mezi nacisty a praktikuje ve svém rozsáhlém domě zvrácené orgie na dívkách, které naláká na focení fotografií. Tyto dívky pak znásilňuje a ve sklepě mučí a porcuje. Není mu cizí však vraždit ani na veřejnosti v ústraní někde na veřejných záchodcích a podobně. Jedná se o extrémně násilný film obsahující množství násilí, brutality a krve. (Flipnic)

Smrtící dávka

Smrtící dávka (2003)

V tomto drsném psychologickém thrilleru se skupina aktivistů vydává na nebezpečnou misi. Ta ale neprobíhá dobře a jeden ze členů se dostane do vězení. O rok později, po přijetí zakódované zprávy, skupina vyráží zachránit vězněného kolegu. Ale to, co vypadalo jako jednoduchý plán, se změní v sérii děsivých událostí. Jednotliví členové týmu mizí jeden po druhém. (oficiální text distributora)

Pach krve

Pach krve (2003)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

Noc hrůzy

Noc hrůzy (2011)

Teenager Charley Brewster (Yelchin) se domnívá, že jeho nový soused Jerry Dandrige (Farrell) je upír zodpovědný za sérii nedávných úmrtí v okolí. Když Charliemu nikdo nevěří, spojí se s Petrem Vincentem (Tennant), redaktorem jeho oblíbené televizní show, aby mu pomohl Jerryho dostat. (Raketka29)

Room 6

Room 6 (2006)

Mladej Amy sa zrúti celý svet po autonehode, ktorú prežila so svojim priateľom Nickom. Nicka odvezú do tajomnej nemocnice, ktorá vlastne neexistuje. Amy prenasledujú všade navôkol prízraky, no napriek tomu je za každú cenu ochotná nájsť Nicka. (Algren)


Bojíte se rádi a milujete napínavé horory? Pak je tento film právě pro vás. Saw 2 je přesně ten typ filmu, který vás zaručeně viděsí a nenechá chvíli oddychnout. Pro ještě lepší zážitek zkuste sledovat Saw 2 online nebo si jej stáhněte i s titulkami a dabingem.