Nesvatbovi

Nesvatbovi

Žánr: Komedie    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Zprostředkovatelé rozvodů John Beckwith (Owen Wilson) a Jeremy Grey (Vince Vaughn) jsou jak obchodní partneři, tak dlouholetí přátelé, kteří mají ideální jarní koníček – vetřou se na svatbu a tam narušují její poklidný chod. Ať už jde o svatbu židovskou, italskou, irskou, čínskou či hinduistickou, tohle charismatické a okouzlující duo ji rozloží. Vždy mají v rukávu nějaký příběh pro hosty a za chvíli se stanou středem každého banketu. Tam se však přísně drží svých pravidel, jak rozložit svatbu a vyděsit každou vdavekchtivou ženu. Na konci jedné úspěšné sezóny Jeremy zjistí, že dcera vysoce postaveného vládního pracovníka Williama Clearyho (Christopher Walken) a jeho žena Kathleen (Jane Seymour) se bude vdávat a je vysoká pravděpodobnost, že ve Washingtonu to bude společenská událost číslo jedna. Na akci se John a Jeremy “zavěsí” na družičky Claire (Rachel McAdams) a Glorii (Isla Fisher), aby v jejich stínu uskutečnili svůj ďábelský plán. Následná recepce předčí očekávání všech. Stoly jsou plné lahůdek, drahé nápoje tečou proudem, všichni korzují a nebo si užívají rytmů swingu. Jeremy úspěšně svádí Glorii, leč Johnův flirt s Claire je náhle neočekávaně překažen jejím přítelem Sackem (Bradley Cooper). John, který se do Claire hluboce zamiloval se pokouší přemluvit Jeremyho, aby pro tentokrát zapomněli na svá pravidla a u příležitosti prodlouženého víkendu přijali pozvání na chatu rodiny Clearyových. Tam duo kamarádů prostřednictvím mnohých trapasů a záměn zjistí, že rodina Clearyů je naprosto nefunkční a zároveň dojdou poučení ohledně lásky a přátelství. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Nesvatbovi online ke shlédnutí. Nesvatbovi download ke stažení. Nesvatbovi cz titulky a český dabing. Wedding Crashers download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Skutečný Howard Spitz

Skutečný Howard Spitz (1998)

Britský režisér Vadim Jean se ve své britsko-kanadské rodinné komedii zaměřil na bývalého soukromého detektiva Howarda Spitze (Kelsey Grammer), který se snaží psát záživné detektivní romány. Naneštěstí začne ale Spitzova inspirace vysychat. Jeho agent Lou (Joseph Rutten) mu navrhne změnit žánr. Howard se setká s autorkou knížek pro děti Theodorou Winkleovou (Kay Tremplay) nahlédne do dětské literatury od Samathy Kershawové (Genevieve Tessier) a tak se pustí do psaní příběhů o detektivu Crafty Cowovi, které se stanou velkým úspěchem. Howard ale nemá rád děti a tak si najme herce (Patrick McKenna) aby ho zastupoval na veřejných akcích… (oficiální text distributora)

Velcí bratři

Velcí bratři (2008)

Hlavními hrdiny filmu Role Models jsou dva třicátníci, jejich životy se změní po přihlášení do programu Velký bratr, kde se dospělí dobrovolně starají o děti a dospívající mládež bez domova. Zvládnou hlavní hrdinové vychovávat malé dítě? (Aftermatch)

Duane Hopwood

Duane Hopwood (2005)

Film DUANE HOPWOOD byl představený na Sundance Festivalu v roce 2005. Zápletka se točí okolo rozvodu manželského páru a následné dohře v podobě alkoholu a života na nepříliš pevné půdě. Kritiky byl dobře přijatý, Rogerem Ebertem je označován jako „jeden z nejlepších filmů roku 2005“. (gruvacek)

Botched

Botched (2007)

Skupina zlodejov sa snaží ukradnúť veľké množstvo diamantov pre ruského zbohatlíka. Keď už akcia vyzerá vyhranná rada nešťastných okolností pripraví tím o korisť. Jediný kto prežije je Richie. Avšak to nemusí byť dlho pravda, pretože ruský sponzor nie je vôbec spokojný s výsledkom. A tak Richie dostáva poslednú možnosť odčiniť čo pokazil. Musí ísť do Moskvy ukradnúť posvätný kríž. Akcia sa nevyvía ako dúfal, jeho tým je složený z dvoch vypatlaných rusov. Jeden z nich hneď na začiatku zastrelí zbytočne nevinnú ženu. Potom utečú aj s rukojemníkmi na záhadné 13 poschodie. A tam sa začnú diať zvláštne veci. (ethos)

Osud tomu chtěl

Osud tomu chtěl (2000)

Charlie aj Ena majú dlhoročné vážne vzťahy, ktoré sa jedného dňa nezávisle od seba rozhodnú spečatiť sobášom. Na podnet svojich zaneprázdených partnerov sa teda podujmú vybaviť všetko, čo s náročnou prípravou svadby súvisí. Osud chcel, aby sa ubytovali v spoločnom hoteli, v ktorom sa ich cesty neustále krížili. Vzájomné sympatie, ktoré vznikli na prvý pohľad, boli očividné. Pri spoločnej večeri zistili, že okrem sympatií ich spája aj rovnaké poslanie postarať sa o prípravu veľkolepej svadby pre svojich nastávajúcich. Podobné starosti s výberom darčekov pre hostí a prípravou svadobnej hostiny, ich čoraz viac zbližovali. Cítili, že im je spolu veľmi príjemne. Ako si však za takýchto chúlostivých okolností priznať vzájomnú prehlbujúcu sa náklonnosť a iskrenie? (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Nesvatbovi online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Nesvatbovi soundtrack k filmu download zdarma!.