Kriminálka New York

Kriminálka New York

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

CSI: New York je kriminální seriál, který vznikl oddělením od seriálu CSI: Miami. Jeho tvůrci navíc hledali inspiraci také v dramatickém seriálu Crime Scene Investigation o soudních vyšetřovatelích v New Yorku, kteří v boji se zločinem využívají nejmodernější techniku. Producentem seriálu CSI: New York je Alliance Atlantis Communictions Inc. a CBS Productions ve spolupráci s Jerry Bruckheimer Television. Americká síť CBS uvedla tento seriál v USA loni v září a ačkoliv se v téže době vysílala řada dalších seriálů, tento si získal pozornost více než 14,5 milionů diváků týdně a stal se pro CBS seriálem číslo jedna.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Kriminálka New York online ke shlédnutí. Kriminálka New York download ke stažení. Kriminálka New York cz titulky a český dabing. CSI: NY download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Taková malá vražda

Taková malá vražda (2000)

Přátelství čtyř mladých lidí je vystaveno velké zkoušce - vraždě. Teprve teď se ukáže, jestli si mohou navzájem věřit a jestli každý z nich je tím, za kterého se dlouhá léta vydával. Ale všechno má svou daň. A tahle daň bude krutá. (oficiální text distributora)

Strážce

Strážce (2006)

Pete Garrison (Michael Douglas) je agent americké tajné služby, který kdysi zachránil život prezidentovi, když skočil do cesty spršce letících kulek. Od té doby uplynulo již dvacet let a Garrison, který se u tajné služby těší uznání i oblibě u svých kolegů, nyní řídí ochranu první dámy (Kim Basinger) . Peteův kolega a přítel Charlie Merriweather naznačuje, že by se s ním rád podělil o přísně tajnou informaci. Než k tomu však může dojít, je Merriweather zastřelen ve svém domě. Místo činu je naaranžováno tak, aby působilo dojmem, že se stal obětí zpackané loupeže. Případ dostane na starost vrchní vyšetřovatel tajné služby David Breckinridge (Kiefer Sutherland), který býval Garrisonovým chráněncem a donedávna také jeho nejlepším přítelem. Dlouhé přátelství s Garrisonem nedávno ukončilo jeho mylné přesvědčení, že měl Garrison vztah s jeho tehdejší manželkou.

Demonlover

Demonlover (2002)

Realita je fikcia. Sex a násilie hra, ktorú si sami vytvárame... Kde sú hranice nenásytnej túžby? Virtuálna realita je výnosný biznis v podobe animovaných 3D filmov. Dve spoločnosti Mangatronics a Demonlover bojujú o výhodnú zmluvu s Volf Group. Rozpúta sa neľútostný boj, v ktorom nikto nevie, kto je na koho strane. Mangatronics si najme špiónku Dianu de Monxovú (Connie Nielsenová), chladnú a neľudskú karieristku, a tej sa podarí vyradiť z hry svoju konkurentku Karen (Dominique Reymondová) a získať jej miesto. Hlavná línia filmu je sústredená na internetovú stránku Hellfire Club. Tá prezentuje počítačovú hru, ktorá dovoľuje vybrané dievča virtuálne mučiť. Diane je touto hrou fascinovaná a stane sa jej súčasťou. Jej osud pripomína zmluvu s diablom, z ktorej niet úniku. Stáva sa jedným z dievčat a súčasťou internetovej mučiarne. Diane sa dozvie od svojej podriadenej, že jej meno ani identita nie je pravá, a že bola vytvorená nepriateľskou korporáciou. Karty sa nečakane obrátia a Diane sa ocitne v pasci firmy Demonlover. Je to boj o život, útek z kybernetického sveta, ktorého súčasťou bola možno už od začiatku...Režisér filmu Olivier Assayas sa snaží samotný dej príbehu a motiváciu postáv špeciálne nezdôrazňovať a nepsychologizovať. Nachádzame sa vo svete, ovládanom niekoľkými nadnárodnými korporáciami. Kľúčovým slovom príbehu je moc. Postavy buď niekoho ovládajú, alebo sú ovládané. Aj keď je film nabitý erotickým dusnom, nikdy k normálnemu sexuálnemu styku nedôjde. Svet, v ktorom sa pohybujeme, je od základu odlišný od toho nášho. Láska a city tu nemajú miesto. Dusno je spôsobené aj prevahou ženských hrdiniek. Vďaka nim je nekľudný svet medzinárodného obchodu bohatší o hádky, intrigy, nečisté konkurenčné boje a neznášanlivosť. (oficiální text distributora)

Sedmý hřích

Sedmý hřích (2001)

Kuba, devatenácté století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem s Američankou. Nehledá skutečnou lásku a dohoda je uzavřena čistě na obchodním základě. O to víc je pak překvapen, když mu do života místo prosté ženy vstoupí svůdná Julia (Angelina Jolie). Netrvá dlouho a Vargas se do ní zamiluje. Zanedlouho se objeví i tajemný a podezřívavý Walter Downs (Thomas Jane), který tvrdí, že Julia není tím, kým se být zdá. Vargas sice zpočátku odmítá uvěřit, ale když manželka zmizí i s jeho penězi, rozhodne se zjistit, jak se věci doopravdy mají. Vydává se na pouť temnou stránou vášně, která jej může zavést až do pekel... (oficiální text distributora)

Červený drak

Červený drak (2002)

V roce 1981 publikoval Thomas Harris Červeného draka, první díl volné trilogie o skvělém psychiatrovi, který své znalosti dal do služeb krvavých zločinů. Muže, který je esencí zla, si většina z nás spojuje s mistrovským hereckým výkonem britského herce Anthony Hopkinse v oskarovém MLČENÍ JEHŇÁTEK a jeho pokračování HANNIBAL. Obě filmové adaptace doslova eskalovaly popularitu lidského monstra jménem Hannibal (kanibal). Na rozdíl od časové posloupnosti literárních předloh se na plátnech kin objeví první část až jako poslední. Režisér Brett Rattner držel v ruce scénář Teda Tallyho, který je podepsán i pod dnes již klasickým MLČENÍM JEHŇÁTEK, a povolal před kameru Dante Spinottiho skutečně mimořádné obsazení v čele s Hopkinsem. (oficiální text distributora)


Přijďte sem a sledujte Kriminálka New York online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Kriminálka New York nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!