Kriminálka New York

Kriminálka New York

Žánr: Thriller    Rok: 2005      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

CSI: New York je kriminální seriál, který vznikl oddělením od seriálu CSI: Miami. Jeho tvůrci navíc hledali inspiraci také v dramatickém seriálu Crime Scene Investigation o soudních vyšetřovatelích v New Yorku, kteří v boji se zločinem využívají nejmodernější techniku. Producentem seriálu CSI: New York je Alliance Atlantis Communictions Inc. a CBS Productions ve spolupráci s Jerry Bruckheimer Television. Americká síť CBS uvedla tento seriál v USA loni v září a ačkoliv se v téže době vysílala řada dalších seriálů, tento si získal pozornost více než 14,5 milionů diváků týdně a stal se pro CBS seriálem číslo jedna.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Kriminálka New York online ke shlédnutí. Kriminálka New York download ke stažení. Kriminálka New York cz titulky a český dabing. CSI: NY download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Visitors

Visitors (2003)

Georgia Perry se se svou třináctimetrovou jachtou původně vydala na cestu kolem světa, aby překonala nejlepší ženský výkon dosažený v této disciplíně. Jako spolucestující si s sebou vzala kočku... a to byla osudová chyba. Pár dnů na širém moři udělalo své a napínavý závod s časem a přírodními živly se rázem změnil v boj o zachování zdravého rozumu. Rozhovor s kočkou by se dal ještě pochopit, ale vidiny vlastní matky a pirátské lodi už souvisí spíše se stihomamem... NIKDY NEVYRÁŽEJTE SAMI NA MOŘE, NEBO SE ZBLÁZNÍTE! (oficiální text distributora)

Vražedná touha

Vražedná touha (1998)

Navenek hluboce zbožná a zásadová Melanie Leroy byla šťastně provdaná. Jenže pak zjistí, že jí byl manžel Ralston nevěrný, což je v příkrém rozporu s její představou o šťastné rodině a dokonalém štěstí. A tak mu uvaří pochoutku ze škeblí, na které je smrtelně alergický. Zanedlouho poté zdědí čerstvá vdova nájemný dům po své staré tetě, stane se paní domácí a začne se rozhlížet po novém dokonalém manželovi. Objeví ho v jednom ze svých nájemníků, sympatickém sociálním pracovníkovi Patrickovi Formanovi. Aby se ujistila o správnosti své volby, nechá si nainstalovat velké obousměrné zrcadlo, které jí umožňuje Patricka neustále nenápadně sledovat. Současně je připravena odstranit každou překážku, která by se postavila jejímu záměru do cesty. Zabije Justina Welche, který se až moc ptá na Ralstonovu smrt, s pistolí v ruce přinutí Patrickovu přítelkyni Liz Reeseovou k předávkování léky a když nájemnice, prostitutka Venice náhodou odhalí tajemství průhledného zrcadla, zabije i ji. Obviní ze zločinu jednoho z Veniciných zákazníků a před příchodem policie ho bezpečně zastřelí. Tolik námahy a Patrick stále nejeví o Melanii patřičný zájem. A když jí vysvětlí, že chce zůstat pouze jejím přítelem, rozhodne se mu Melanie rázně domluvit a donutit ho změnit názor. Pro začátek ho praští po hlavě a spoutá. (oficiální text distributora)

Nebezpečný kód

Nebezpečný kód (2000)

Když byl Kevin Mitnick mladý, tak se hackováním bavil do té doby než jej chytila FBI a on dostal podmínku. Ještě během podmínky se však dostal k systému S. A. S., díky kterému se mohl připojit na jakoukoliv linku. Systém se zdál nezlomný, ale Mitnick jej překonal a začal krást informace v hodnotách, které se pohybovaly v milionech. Dva roky po něm marně patrála FBI. Pak najali Tsotumu Shikomura. Experta, který je placen vládou a velkými firmami k tomu, aby byl před hackery vždy o krok napřed. Teď se vška zdá, že našel v Mitnickovi úplně nového protivníka a soboj se brzy přenese z klávesnice i do reálu. (Isherwood)

Strážce

Strážce (2006)

Pete Garrison (Michael Douglas) je agent americké tajné služby, který kdysi zachránil život prezidentovi, když skočil do cesty spršce letících kulek. Od té doby uplynulo již dvacet let a Garrison, který se u tajné služby těší uznání i oblibě u svých kolegů, nyní řídí ochranu první dámy (Kim Basinger) . Peteův kolega a přítel Charlie Merriweather naznačuje, že by se s ním rád podělil o přísně tajnou informaci. Než k tomu však může dojít, je Merriweather zastřelen ve svém domě. Místo činu je naaranžováno tak, aby působilo dojmem, že se stal obětí zpackané loupeže. Případ dostane na starost vrchní vyšetřovatel tajné služby David Breckinridge (Kiefer Sutherland), který býval Garrisonovým chráněncem a donedávna také jeho nejlepším přítelem. Dlouhé přátelství s Garrisonem nedávno ukončilo jeho mylné přesvědčení, že měl Garrison vztah s jeho tehdejší manželkou.

Jak chutná smrt

Jak chutná smrt (1995)

Mladý nadějný olympionik Robert v afektu zastřelí dva policisty. Po jeho stopách se pustí poručík Morton s jediným cílem - dopadnout vraha. (oficiální text distributora)


Výborný film Kriminálka New York je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Kriminálka New York!