Ledová planeta

Ledová planeta

Žánr: Akční    Rok: 2004      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

V nedaleké budoucnosti se odvážný tým několika mužů a žen, vedený Johnem Fosterem, vydává na nebezpečnou cestu do minulosti. Chtějí totiž zabránit objevení meteoritů, které obsahují smrtelnou mimozemskou bakterii, jež přivedla lidstvo témeř na pokraj vymření. Kdyby ale tušili, jaké hrůzné věci bude mít za následek jejich cestování časem, na svou cestu by se pravděpodobně nikdy nevydali... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Ledová planeta online ke shlédnutí. Ledová planeta download ke stažení. Ledová planeta cz titulky a český dabing. Retrograde download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Akční
Betrayal

Betrayal (2002)

Jayne Ferré sa potrebuje rýchlo dostať preč z Los Angeles. Nádherná žena, no bezcitná vrahyňa, je na úteku s miliónom v kufri, ktorý ukradla od šéfa mafie Franka Bianciho. Šestnásťročný Kerry uteká pred drogovým dílerom. Jeho matka Emily sa rozhodne vziať Kerryho a začať nový život v Texase, ale nemá na to dostatok peňazí. Jayne, za ktorej hlavu je stanovená odmena, navrhne Emily uhradiť náklady na cestu do San Antonia pod podmienkou, že ju odvedú na vlakovú stanicu. Emily a jej syn ponuku s radosťou prijmú. Auto trojice sa pokazí a potrebuje náhradné diely, preto sa musia ubytovať na noc v malom moteli. Zatiaľ čo sa Jayne sprchuje, Kerry sa prikradne k jej veciam a nájde kufrík s peňažnou hotovosťou. Počas noci sa Kerry zakradne do Jayninej izby, ukradne kufrík a autostopom sa chce dostať späť do Los Angeles. Jayne zistí, čo sa stalo, ale najprv musí vyviaznuť z prestrelky Bianciho mužov, odohrávajúcej sa pred motelom. Jayne prinúti Emily, aby nastúpila do auta a vydajú sa do Los Angeles, až kým sa Emily nepodarí utiecť. Alex Tyler, agent FBI a zdanlivý samaritán, chytí Emily a zavezie ju do Los Angeles. V Emilinom dome sa nájde mŕtvy šéf mafie Frank Bianci spolu so skorumpovaným detektívom. Keď Alexovi zavolá Jayne, je viac ako jasné, že pracujú spolu. Jayne drží Kerryho ako rukojemníka a Emily jej musí priniesť peniaze, lebo inak ho zabije. Emily sa pri záchrane svojho syna ocitá medzi vycvičenými zabijakmi, skorumpovanými policajtmi, šéfom mafie, a chladnokrvnou vrahyňou, kde len hra zmyslov a dôvtipu rozhodne o tom, kto prežije... (oficiální text distributora)

Rána za ranou

Rána za ranou (2007)

Pre Trena ( Nicholas Gonzales) má život len jeden jediný zmysel a tým je odpata. Vracia sa domov z vojny v Afganistane aby pomstil smrť smrť svojej manželky a malého syna. Zisťuje však , že sa musí postaviť proti miestnemu gangu pasákov a drogových dealerov , ktorý spolupracuje s ruskou mafiou. (Dubro)

Stav nejvyšší pohotovosti

Stav nejvyšší pohotovosti (1997)

Policie nalezla u muže podezřelého z vraždy plány velkého sejfu. Během výslechu se ale nepodaří zjistit, kde sejf je, zda patří bance, nebo jiné společnosti. Jisté je jen to, že zadržený má komplice, se kterými plánuje loupež. Inspektor Pao je přesvědčený, že zadrženého Kwana se pokusí jeho komplicové osvobodit při převozu do věznice. Všechny policejní jednotky jsou v pohotovosti, připraveny na akci. Proti nim stojí skupina nelítostných zabijáků. (oficiální text distributora)

Umění loupit

Umění loupit (2004)

Na tomto světě není nic zadarmo. Sandra (Ellen Pompeo), znalkyně umění z New Yorku, se vrací do svého dřívějšího působiště, aby pomohla vyšetřit série krádeží. Má vypátrat ukradený obraz, který zapůjčil barcelonskému muzeu bohatý klient. Vyšetřování ji však brzy zavede k bezohlednému ruskému mafiánovi a její život je tak ohrožen. Sandřin manžel Bruce (William Baldwin), newyorský policista, zjistí, že ji někdo sleduje a trvá na tom, aby se vrátila domů. Krádeže však pokračují a Sandra se do případu zaplétá čím dál tím víc. Bruceovi tedy nezbývá nic jiného, než se pokusit zločiny vyřešit a očistit tak Sandřino jméno... (oficiální text distributora)

Swiri

Swiri (1999)

Nepolapitelný odstřelovač začne metodicky likvidovat klíčové postavy jihokorejské rozvědky. Speciální agent Ryu a jeho parťák Lee z toho podezírají nejlepšího severokorejského zabijáka, slečnu Hee. Postupem času to ale začíná vypadat, že by se spíš měli soustředit na svůj vlastní rajón, protože se zdá, že v něm mají krysu... (cubajz)


Byli jste na premiéře filmu Ledová planeta v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Ledová planeta má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!