Zápisník jedné lásky

Zápisník jedné lásky

Žánr: Drama    Rok: 2004      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Ve snímku Zápisník jedné lásky předčítá starý muž ze svého vybledlého zápisníku ošetřovatelce (Gena Rowlands) v sanatoriu příběh o jediné ženě svého života. Ve filmu se přenášíme do minulosti a sledujeme životy dvou mladých lidí ze Severní Karolíny, kteří pocházejí z naprosto odlišného prostředí, Allie (Rachel McAdams) a Noaha (Ryan Gosling). Ačkoliv Allie byla vychována v nádherném přepychovém jižanském domě a Noah vyrostl v chudém stavení, na jehož prahu džemovali hudebníci, nic mladé dvojici nezabrání v tom, aby spolu nestrávili jedno nádherné léto předtím než je odloučí nejprve rodiče, a poté první světová válka. Když se vojáci po válce vrátí domů, všechno je jinak. Allie je zasnoubena s úspěšným podnikatelem a Noah žije sám se svými vzpomínkami ve 200 let starém domě, který nádherně restauruje. Když však Allie zahlédne v místních novinách článek o Noahově práci, ví, že ho musí vyhledat a rozhodnout se jednou provždy, zda-li poslechnout své srdce nebo rozum. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Zápisník jedné lásky online ke shlédnutí. Zápisník jedné lásky download ke stažení. Zápisník jedné lásky cz titulky a český dabing. Notebook download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Divoká krev

Divoká krev (2002)

Brooklynské ulice rozpálené letním sluncem jsou často jedinými svědky divokých potyček gangů. Dva bratři, Leon a Bobby, a jejich gang jsou známí široko daleko tím, že bojují proti drogám, protože jejich bratr se před několika lety předávkoval. Jsou rozhodnuti udělat cokoliv, i kdyby to mělo znamenat smrt. Vždycky se totiž najde někdo, kdo jejich snažení krutým způsobem ohrožuje... (oficiální text distributora)

Nos miran

Nos miran (2002)

Jose Medina bol policajt, ktorý pracoval na prípadoch nezvestných osôb, mnohokrát i v utajení a nepretržito i počas dovolenky. Avšak pomiatol sa a skončil v ústave pre duševne chorých, opakujúc len jednu vetu: "Oni nás pozorujú... ". Inšpektor Juan Garzia dostal po troch rokoch opäť otvorený prípad pohrešovaného muža menom Sergio Barreiros, ktorý jedného dňa zmizol bez stopy. Nevzal si auto, kufor, nezanechal správu... Prečo sa práve po troch rokoch začal znovu zaujímať o zmiznutie tohto muža? Čo Juana ťažilo z minulosti? Kto nás pozoruje? Pri hľadaní odpovedí pochopí, že na svete sú veci, ktoré by nikdy nemali vyjsť na povrch! (sochoking)

Zamilovaný Shakespeare

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Londýnský dramatik Will Shakespeare má napsat novou hru a nutně potřebuje inspiraci. Tu nachází ve chvíli, když se nečekaně setká s půvabnou Lady Violou, která tolik miluje divadlo, že se vydává za muže, aby si mohla zahrát. Z lásky na první pohled se rozhoří osudový vztah, do něhož se zaplete i sama královna Alžběta I. , a vznikne hra Romeo a Julie, která má obrovský úspěch. Milenci se však musí rozejít, neboť Viola je proti své vůli provdána a Will už je ženatý. Dokonale rozehraný, důmyslný a vtipný příběh těží i z dalších Shakespearových děl, ale především nabízí skvělou barvitou podívanou, která okouzlí a potěší srdce každého filmového diváka. (oficiální text distributora)

Užitečný život

Užitečný život (2010)

Jorgemu je 45 let a žije u rodičů. V Cinematéce ve filmovém archivu v Montevideu pracoval pětadvacet let. Film byl celý jeho život. Teď, když Cinematéku zavřeli a Jorge přišel o místo, se jeho život obrátil vzhůru nohama. Nemá zkušenost s žádnou jinou prací a přemýšlí, co bude dělat. Rozhodne se vyhledat pomoc u svých starých dobrých přátel v archivu – u filmů. Černobílý snímek Užitečný život poeticky zachycuje, jak se Jorge snaží přizpůsobit změnám a jak reaguje na svět kolem sebe, který vlastně ani moc dobře nezná. Je to zároveň příběh života filmu jako média.  (Cinema Mundi)

Vzkříšení

Vzkříšení (1998)

Dej drsného trileru sa odohráva v roku 1975. V uliciach to len tak vrie, a tam, kde si teroristi označujú hranice svojho územia krvou, je vražda denným javom. Lenže boj medzi katolíkmi a protestantmi môže slúžiť aj ako zámienka k omnoho horším skutkom. O nadvládu nad mestom sa snaží gang, ktorého členovia sa neštítia ničoho. Patrí k nemu i Viktor Kelly, na prvý pohľad charizmatický mladík s príťažlivým pohľadom, na ktorého jeho matka nedá dopustiť. Pre ňu je milujúcim synom, dobrým občanom a vlastencom. Je presvedčená o tom, že by sa nedopustil žiadneho trestného činu. Lenže Viktor je v skutočnosti krvilačný vrah, vo svojom okolí prezývaný Zjazvená tvár. Šéfuje skupine bezcitných zabijakov, nazývaných aj Vykopávači mŕtvol. Svoje obete nelikviduje kvôli peniazom, ale pre potešenie. Victorova krutosť sa stane dokonca hrôzostrašnou legendou obávanou, ale i uctievanou. Vyšetrovateľ Herby a jeho tím si spočiatku s príšernými zločinmi nevedia dať rady. Lepšie na tom nie je ani miestny reportér Ryan, ktorý v prípade tiež len tápe. Vďaka Viktorovej milenke Heather postupne začne chápať súvislosti. Zistí pravdu. Tá je však priveľmi nebezpečná... (oficiální text distributora)


Byli jste na premiéře filmu Zápisník jedné lásky v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Zápisník jedné lásky má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!