Někdo to rád blond

Někdo to rád blond

Žánr: Komedie    Rok: 2004      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii NĚKDO TO RÁD BLOND s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem NĚKDO TO RÁD BLOND plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Někdo to rád blond online ke shlédnutí. Někdo to rád blond download ke stažení. Někdo to rád blond cz titulky a český dabing. White Chicks download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Tři malá prasátka

Tři malá prasátka (2007)

Tři bratři se setkávají v nemocnici u své matky ležící v kómatu. Aby ukrátili čas diskutují pro a proti věrnosti a nevěry v partnerských svazcích. Konverzace dvou mladších bratrů je čím dál tím víc barvitější. Na rozdíl o nejstaršího bratra, který má své pevné zásady, je jejich fantazie přivedou od slov k činům. Divácky nejúspěšnější quebecký film roku 2007.(Frankofilms2008) (oficiální text distributora)

Můj růžový život

Můj růžový život (1997)

Sedemročný Ludovico žije v kruhu milujúcej rodiny. Ale len do chvíle, keď okoliu začne byť podozrivá jeho záľuba v obliekaní si dievčenských šiat. Ludovic je totiž dievčatko uväznené v tele chlapca. Verí, že keď raz dospeje, premení sa na na skutočnú ženu. Jeho rodičia dlho považujú prezliekanie, túžbu po dlhých vlasoch a hru s bábikami za detský rozmar. Tlak susedov a školy však začína byť neznesiteľný. V malej predmestskej komunite sa klebety rýchlo šíria. Situácia sa vyhrocuje, keď Ludovica kvôli inakosti vylúčia zo školy a jeho otec stratí prácu. Sedenia u psychológa nenapredujú tak, ako by si Ludovicovi rodičia predstavovali a nakoniec strácajú trpezlivosť i rozvahu. Film sa venuje problematike transexuality a intolerancie prostredníctvom bežných aspektov každodenného života. Zachytáva reakcie rodiny, nevraživosť komunity i detský svet, ktorý sa voči nevraživosti nevie brániť a dianie okolo reflektuje citlivým pohľadom. Film získal Zlatý glóbus za najlepší zahraničný film, Európsk u filmovú cenu za najlepší scenár, Kryštálový glóbus na MFF Karlovy Vary a množstvo iných ocenení. (oficiální text distributora)

Kletba Růžového pantera

Kletba Růžového pantera (1983)

Inšpektor Clouseau zmizne a francúzska kriminálna polícia požiada druhého najlepšieho detektíva na svete, aby ho našiel. Lenže Clouseov nepriateľ, Dreyfus, zmanipuluje počítač kriminálky tak, aby vyhľadal najhoršieho detektíva na svete - a ním je detektív newyorskej polície Clifton Sleigh. Sleigh sa prediera húšťou vrážd a skorumpovaných úradníkov - akoby bol bratrancom hľadaného Clouseaua. (oficiální text distributora)

Naše rodinná svatba

Naše rodinná svatba (2010)

Když se čerstvě zasnoubení vysokoškoláci Lucia a Marcus vrací domů a nečekaně oznámí plány na svatbu, zjišťují, že jejich velmi soutěživí a velmi ješitní otcové by mohli v jejich slavnostní den způsobit spoustu škody. Naše manželství, jejich svatba – tak zní první lekce pro všechny čerstvé snoubence a Lucia s Markusem nejsou výjimkou. A brzy zjistí, že jejich nevinné Ano může vést k velkému rodinnému sporu. Když se jednoho dne vrátí ze školy a oznámí svým rodinám, že se chtějí vzít, zjišťují, že jejich egoističtí otcové by mohli v jejich slavnostní den způsobit spoustu škody. Vzduchem létají urážky, napětí stoupá a nikdo si není jistý, jestli se otcové – dva umínění alfa samci ((Forest Whitaker a Carlos Mencia) – před obřadem ještě třeba nepoperou. Luciina matka (Diana Maria Riva) je absolutně pohlcena přípravami na perfektní svatbu své dcery a tak jediným klidným členem svatebního šílenství zůstává právnička Angela (Regina King), nejlepší kamarádka ženichova otce. Během následujících týdnů vyplněných svatebními přípravami snoubenci zjišťují, že když si někoho bereš, bereš si opravdu celou rodinu! [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

Zoop v Jižní Americe

Zoop v Jižní Americe (2007)

Holandská dobrodružná komedie v režii Johana Nijenhuise vypráví o mužích z jízdní hlídky v parku Ouwehands Animal Park, kteří jsou požádáni o pomoc při záchraně vzácných motýlů. Akce se však musí uskutečnit dřív, než motýli vylétnou ze svých kukel a zahynou v ohni, který zuří na jihoamerickém kontinentu. Záchranáři při své misi v argentinské pampě čelí divoké zvěři i mnoha nebezpečným situacím. (oficiální text distributora)


Chcete shlédnout film Někdo to rád blond online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Někdo to rád blond online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!