Se slovníkem v posteli

Se slovníkem v posteli

Žánr: Drama    Rok: 2003      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Krásná domorodkyně Selima se stává učitelkou jazyka a zároveň konkubínou mladého britského úředníka, který se právě připojil ke zdejšímu oddílu koloniální armády. V žáru džungle přerůstá jejich vztah ve vášeň a zakázanou lásku. Při zjištění následků, jež oběma hrozí za porušení místních tradic, jsou milenci přinuceni se rozejít. Ve chvíli, kdy se mladík po roce vrací se svou novou manželkou, žár vášně opět vzplane a zesílí. Na povrch vystupují tajemství tak hluboká a temná jako sama džungle a její obyvatelé. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Se slovníkem v posteli online ke shlédnutí. Se slovníkem v posteli download ke stažení. Se slovníkem v posteli cz titulky a český dabing. Sleeping Dictionary download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
The Second Chance

The Second Chance (2006)

Ambiciózny kazateľ je poslaný do sesterského zboru v černošskej oblasti, aby sa tam „priučil“. Konfrontovaný so svojskými praktikami miestneho kazateľa, ktorý v zápase s drogovými dílermi a politickou lobby nastavuje vlastnú kožu za svoje „ovečky“, je vystavený mnohým situáciám, ktoré v konzervatívnom veľkom zbore nevidel. Rovnaká viera, rovnaké mesto, ale iné svety. Autori filmu otvárajú jeden zo zásadných problémov v cirkvi. Je ním nedostatočná osobná angažovanosť a nasadenie za bránami kostolov a zakrývanie si očí pred problémami zraniteľných skupín na okraji. Pomôžu strateným životom viac peniaze cirkevných darcov alebo vlastné nasadenie do služby v uliciach? Odkazom filmu je nádej a zmierenie dvoch rôznych svetov v súčasných USA. Megalomanská snaha mecenášov o celosvetovú evanjelizáciu je v ostrom kontraste s problémami v domácej kuchyni menšieho sesterského zboru. Zvíťazí snaha o zachovanie vernosti evanjeliovej správy aj za cenu vzdania sa vlastného komfortu? (milan134)

Země hojnosti

Země hojnosti (2004)

Děj se odehrává ve Spojených státech těsně po útocích 11. září. Příběh sleduje vztah dvou postav: Paula, veterána z Vietnamu a nyní federálního agenta, jehož velkou obsesí je fanatická obrana Ameriky před ostatním světem a mladičké Lany - misionářky zarputile bránící práva menšin. Lana se právě vrátila do USA po několika letech strávených v Palestině. Wenders říká, že jeho Krajina hojnosti není protiamerickým filmem. Wenders Ameriku miluje, ale do jisté míry reaguje na špatnou politikou Bushova kabinetu. Na rozdíl od Moorova Fahrenheitu 9/11 nechtěl Wenders vytvořit pamflet, ale ukázat opravdovou lidskou tragédii a vyrovnávání se s ní... Úvodní píseň k filmu nazpíval Leonard Cohen. Hudebně se na filmu podílel také David Bowie. Film byl nominován na hlavní cenu Benátského filmového festivalu. (oficiální text distributora)

Ztraceni v přístavu

Ztraceni v přístavu (2003)

Natočeno na motivy románu Jean-Clauda Izzo. Melancholický film o třech námořnících, kteří jsou poslední z posádky na lodi v marseillském přístavu. Poté, co majitel prodal "Aldébaran," zůstávají zde pouze libanonský kapitán Aziz, Řek Diamantis a Turek Nelim, jež žijí ze dne na den. Aziz se nechce vrátit ke své ženě, Diamantis se snaží najít dívku, Kterou opustil, když mu bylo 20 a Nelim je mladý pošuk, který se chce prostě jen bavit. (oficiální text distributora)

Nevinné krutosti

Nevinné krutosti (1996)

Příběh venkovského šlechtice Ponceludona de Malavoy se odehrává v osmdesátých letech osmnáctého století na dvoře Ludvíka XVI., kde o společenské kariéře a prestiži rozhodovala duchaplnost a bezchybné chování podle nepsaného dvorního kodexu. Pouhé klopýtnutí na plese dokázalo šlechtice na několik let vyřadit ze společnosti, prosadit cokoliv u krále nebo jeho úředníků znamenalo vstoupit do bezbřehých vod dekadence a nemorálnosti. (oficiální text distributora)

Pusher II

Pusher II (2004)

Práve z väzenia prepustený Tonny hľadá miesto kde by sa zložil a zakotví u svojho otca, ktorý ho považuje za neschopného babráka a všetku svoju pozornosť venuje svojmu druhému, mladšiemu synovi z druhého manželstva. Tak sa, mimochodom čerstvý otec Tonny, pustí do kšeftov s otcovými známymi na vlastnú päsť, no nie všetko mu vychádza tak ako si naplánoval... (bigboss_)


Chcete shlédnout film Se slovníkem v posteli online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Se slovníkem v posteli online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!