Ali G Show

Ali G Show

Žánr: Komedie    Rok: 2003      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Volné pokračování britské televizní Ali G Show, kde Sacha Baron Cohen jako rapper a typický zástupce homies z ghetta vedl interview se známými osobnostmi záměrně hloupým a nechápavým stylem. V tomto pokračování známé taky jako Ali G in da USAiii se Sacha Baron Cohen vydal do USA, kde opět zpovídá zdejší seriózní lidi svým osobitě vtipným způsobem. Show je prokládána vstupy jeho známého Kazachstánského alterega Borata a nově také Brüna, rakouského homosexuálního narcisisty zajímajícího se jen o módu a pohledné muže.

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Ali G Show online ke shlédnutí. Ali G Show download ke stažení. Ali G Show cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Sex a kulky

Sex a kulky (2000)

Najatí zabijáci Max a Eddie právě zabili místnímu mafiánskému bosovi "Tlusťochovi" Tonymu Ragonimu syna a jeho mrtvolu mají stále v kufru svého auta. A protože "Tlušťoch" Tony není z těch, kteří by takovou věc nechali bez odplaty, pustí se svými muži do nelítostného pronásledování. Vystrašení zabijáci se v obavách o své životy rozhodnou rozdělit, setřást pronásledovatele a pak se znovu sejít na předem určeném místě. Situace se však začne poněkud komplikovat, když se Max seznámí v jednom baru se servírkou Betty a přesvědčí ji, že je sexuální terapeut. Snadno ji svede, ale pak ji urazí, zmlátí a odejde. Zatímco zuřící Betty najde zbraň odhodlaná pomstít svou potupu, vydá se po Maxových stopách, Eddie se zastavil v baru, kde se právě servírka Dayna seznámila s mladými flákači Samem a Burtem. Zatímco si Dayna odvádí domu Burta a netuší, že mladík je dosud nezkušeným panicem, Eddie zahlédne v baru Tlusťocha Tonyho. Pokusí se uprchnout, ale venku zjistí, že někdo ukradl jeho auto i s mrtvolou v kufru. V téměř beznadějné situaci mu nečekaně pomůže Sam a Eddie mu za to bohatě zaplatí. Ještě však není všemu nebezpečí konec, jak se přesvědčí nejen Eddie, po jehož stopách jde najatý zabiják Frankie, Max, po jehož stopách jde nazlobená Betty a koneckonců i Burt, s jehož výkonem v posteli nebyla Dayna příliš spokojena. A tak se zdá, že všichni mají toho večera před sebou ještě nějaké horké chvilky a ne každý vyvázne se zdravou kůží. (oficiální text distributora)

Americano

Americano (2005)

Chris McKinley je čerstvý absolvent vysoké školy, který cestuje po Evropě a vychutnává si poslední tři dny svobody před zahájením závratné kariéry ve Spojených státech. On a dva jeho kamarádi se v Pamploně setkají s dobrodruhem, španělskou kráskou a záhadným agentem, a ti Chrise nutí, aby přehodnotil vlastní život. Zbývají minuty a vteřiny do odjezdu a Chris marně hledá odpověď na dávnou otázku: Má se vydat po prošlapané cestě, nebo všechno riskovat v neprobádaných končinách? (oficiální text distributora)

Václav

Václav (2007)

Václav je vesnický outsider, který ve svých 40 letech žije s maminkou pod jednou střechou. Přestože je Václav vnímán jako místní šašek, hlupák a problematický nezvladatelný kluk, my v něm (spolu s maminkou) uvidíme citlivého, vnímavého dobráka s klukovskou duší (a hlavou plnou milých lumpáren). Ostatní (téměř celá vesnice) v něm vidí jen problém. Dokonce i bratr František, který celý život soupeří s Václavem o lásku matky a otce. Tyto dva světy na sebe neustále naráží, a tak Václav lítá z jednoho průšvihu do druhého. Drama vrcholí soubojem bratrů o lásku Frantovy milenky Lídy, který končí trestným činem. Václav se ocitá ve vězení, kde se stává terčem útoků spoluvězňů i traumatických vzpomínek na otce. Zachrání jej žádost o milost, která je podmíněna peticí? Pomůže mu bratr František a poté celá vesnice? (oficiální text distributora)

Západ

Západ (2002)

Povídkovou kompozici s paralelními, vzájemně propletenými příběhy, v nichž funkce hrdiny přechází z jedné postavy na druhou, použil již Nae Caranfil ve svém debutu E pericoloso sporgersi (Nevyklánějte se z oken, 1993) a o rok později ji zpopularizoval Quentin Tarantino gangsterkou Pulp Fiction. Cristian Mungiu, jenž původně vystudoval anglickou literaturu (scénáře jeho filmů jsou tak kvalitní, že vycházejí v literární podobě), sáhl po této sofistikované narativní formě v době, kdy dosud neztratila svůj inovační potenciál (srov. Amores perros - Láska je kurva, 2000) a zároveň ještě nezískala své odborné jméno „hyperlink cinema". Povídky Luci a Sorina, Mihaela a její matka, Nae Zigfrid a pan plukovník jsou zalidněny postavami rozličného původu, několika pokolení a v různé sociální situaci. Rozmanité jsou i vektory jejich pohybů a směřování: z domova do ciziny, z ciziny domů, z Východu na Západ a naopak, přičemž jde většinou o stagnaci. Kritik Alex. Leo Şerban vynalezl pro Západ paradoxní žánrové označení „nehybné road-movie". Podobně jako u Caranfila zde mají převahu citové problémy a trpká generační zkušenost nikoli však ze soumraku Ceauşeskovy éry, ale z následujícího období divokého kapitalismu. „Většina těch historek je pravdivých," pravil Mungiu. „Jakmile ve filmu začnete povídky míchat dohromady, tak je měníte. Čerpal jsem ze skutečných příběhů. Zcela pravdivá je například příhoda s černochem, byl jsem jejím svědkem." Mungiu si povšiml, že jeho přátele spojuje myšlenka na emigraci; všechny debaty třicátníků se prý v jisté chvíli stočily k rozhodování, zda zůstat, nebo odejít. V hereckém obsazení našla uplatnění generační kontinuita, když Mungiu vedle začínajících profesionálů angažoval několik herců známých především z filmů Mircei Daneliuca. Emočně vřelý, místy lyrický a bezpochyby upřímný snímek, jehož zábavnost je v rovnováze se sociologickou závažností, měl premiéru na MFF v Cannes v sekci Čtrnáctideník režisérů. Uveden byl na dalších 75 festivalech, promítal se například v Belgii, Švýcarsku a ve Španělsku a vysílal se v německé, nizozemské, jihokorejské a řecké televizi. V rumunských kinech jej navštívilo 54 tisíc diváků. - Jaromír Blažejovský  (Letní filmová škola)

Hoši z County Clare

Hoši z County Clare (2003)

Rok 1926. V hrabství Clare v západním Irsku žijí v roce 1926 tři bratři MacMahonovi, které jejich otec učí hrát na housle tradiční irskou muziku. O čtyřicet let později žije Jimmy MacMahon v Liverpoolu a se svou kapelou vystupuje po nočních klubech. Jedním z mladých muzikantů jeho skupiny je sympatický Teddy, jenž brilantně ovládá flétnu. Jimmyho starší bratr John Joe MacMahon zůstal doma v Irsku, stará se o malou rodinnou farmu a má také svou kapelu. Na housle v ní hraje krásná a nadaná Anna, na piano její neméně půvabná matka Maisie a všichni touží vyhrát v soutěži, jež se každoročně koná v Clare. Míří sem také Jimmy, ale kvůli incidentu na celnici dorazí na poslední chvíli. Mezi bratry, kteří se léta nesetkali, vládne napětí a nevraživost. Zatímco probíhá soutěž, otevírají se staré nezhojené rány... Anne, která právě prožívá svou první velkou lásku, se dozvídá, kdo je jejím skutečným otcem. Vyčte své matce, že jí po léta tajila pravdu, a rozhodne se odejít s Teddym do Liverpoolu. Vítězem soutěže se však tentokrát nestanou místní irští muzikanti, ale neznámá kapela z Jižní Afriky. Jejím kapelníkem je prostřední z bratrů MacMahonových Padjo, který se stal misionářem a nyní se vrátil domů. Bratrská trojice konečně znovu usedne k jednomu stolu a zahraje si spolu na housle tak jako kdysi, v dětství... (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Ali G Show online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Ali G Show soundtrack k filmu download zdarma!.