K-19: Stroj na smrt

K-19: Stroj na smrt

Žánr: Thriller    Rok: 2002      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Dramatický příběh na motivy skutečných událostí. Rok 1961, Severní atlantik. První sovětská jaderná ponorka s označením K-19 se vydala na svojí první ostrou plavbu. Ještě před vypuštěním na otevřené moře si kvůli sérii nešťastných nehod vysloužila přezdívku výrobce vdov. Už zanedlouho po vyplutí tato přezdívka získá další opodstatnění, protože vedená dvěma veliteli-rivaly, se ponorka opět dostane do velkých problémů. V lepším případě jen rozšíří dlouhou sérii velkých neštěstí 20.století, v tom horším se může stát příčinou nukleární exploze, která přivede obě supervelmoci studené války ke zničujícímu nukleárnímu konfliktu. Osud světa nyní leží v rukách vystrašených námořníků, a bude záležet na schopnostech obou velitelů, zda překonajít osobní neshody tváří v tvář hrozící katastrofě. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


K-19: Stroj na smrt online ke shlédnutí. K-19: Stroj na smrt download ke stažení. K-19: Stroj na smrt cz titulky a český dabing. K-19: The Widowmaker download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Thriller
Pandořina skříňka

Pandořina skříňka (2002)

Mia DuBois je jako vystřižená ze špatného filmu úspěšná terapeutka s neúspěšným vlastním manželstvím. Její muž Viktor se víc věnuje práci na počítači než jí. Proto se Mia tolik zajímá o nevázaný sexuální život, jehož si užívala její nová klientka Tammy s manželem, předtím než byl zavražděn. Přijme dokonce Tammyino pozvání do Pandořiny skříňky, což je tajný klub, kde vládnou drogy a sex. A právě tady propadne kouzlu tmavého pohledného cizince - jmenuje Hampton a umí jít hned na věc. Ale je Hampton doopravdy tím, kým se jeví? (oficiální text distributora)

Smrtící důsledek

Smrtící důsledek (2003)

Hlavní postavou německého filmu režiséra Anthonyho Hickoxe je dentista Max Tyler (Armand Assante), jehož profesní kariéra i poklidný život se náhle zhroutí a on se rozhodne, že si přisvojí totožnost svého zemřelého bratra a shrábne peníze ze životní pojistky. Netuší ovšem, že jeho bratr měl mnohem vážnější trable než on sám a že chytře vymyšlený plán se změní v děsivou past se smrtícími důsledky. (oficiální text distributora)

Dogville

Dogville (2003)

Ďalšia z variácií na tému ľudskej dobroty a zla od kontroverzného dánskeho režiséra Larsa von Triera s Nicole Kidman v hlavnej úlohe. Dej sa odohráva v Dogville, bohom zabudnutom mestečku niekde v americkom Colorade. Sem prichádza Grace hľadať úkryt pred gangstrami, ktorí ju prenasledujú a chcú zabiť. Miestny intelektuál a spisovateľ jej poskytne ochranu a presvedčí obyvateľov mestečka, aby utečenkyňu prichýlili. Za ich pomoc sa im má odvďačiť domácimi prácami. Situácia sa však pre Grace komplikuje, keď gangstri zachytia jej stopu až v Dogville. S rastúcim nebezpečenstvom začínajú obyvatelia mestečka klásť stále vyššie nároky na Gracein vďak. To, čo sa spočiatku javilo ako veľkodušná pomoc, sa postupne mení na využívanie. Trier sa pri tvorbe filmu nechal inšpirovať Trojgrošovou operou Bertolda Brechta, celý dej zasadil do ateliéru s minimom kulís, kde vytvoril štylizovaný fiktívny svet na psychologickej presvedčivosti charakterov a ich hereckom stvárnení. (oficiální text distributora)

Cizinec na útěku

Cizinec na útěku (2001)

Beth je těžce pracující mladá žena, která nemá lehký život. Před několika měsíci veřejně obvinila ze znásilnění všemi oblíbeného šerifa Bryceho a od té doby musí čelit nenávistné kampani anonymních telefonátů a dopisů. Nejenže se mezi svými stala psancem, ale navíc se její podnikání ocitá na mizině. Po smrti svého otce sice řídí a je současně jediným zaměstnancem dvou zděděných podniků, ale ani jeden z nich není zlatým dolem. Za dne vede malé bistro stojící u téměř opuštěné venkovské silnice ve státě Oregon, v noci pak malý motel. Od doby, co byla uvedena do provozu nová dálnice, je situace ještě horší, protože se někdy celé dlouhé dny neobjeví ani jediný host. Snad s výjimkou surfařů a lidí, kteří sem zabloudí čirou náhodou. Jednoho neobvyklého dne se sice objeví hostů hned několik, ale pro Beth by možná bylo lepší, kdyby tomu tak nebylo. Hned ráno, ještě před otevírací hodinou, je to neupravený, vystrašený mladý muž, který se představí jako Jack Barrett a chce si koupit půl párku, protože má v kapse pouhých osmdesát centů. Zdá se, že je ve velkých potížích, a tak se Beth rozhodne, že mu ze solidarity psance, jednu snídani věnuje. Zatímco ji připravuje, Jack si v ústraní spěšně převáže zranění břicha způsobené nožem. Poté před bistrem zastaví další auto a z něj vystoupí tři surfaři, kteří údajně míří na blízkou vyhlášenou pláž. Vyděšený Jack se však schová v kuchyni a prosí Beth, aby mužům neprozradila, že tu je. Tvrdí, že ho pobodali a teď pronásledují a chtějí zabít. Beth sice váhá a neví, zda má Jackovi věřit, protože muži nevypadají nijak nebezpečně, ale pak se mu rozhodne pomoci. Když se vyptávají na Jackovo auto stojící před bistrem, zatají jeho přítomnost a dokonce ho vezme k místnímu lékaři, svému blízkému příteli Ericu Leonardovi, aby mu ošetřil zranění. Situace se vyhrotí, když lékař zmizí a zanechá po sobě pouze ordinaci plnou krve a vzkaz, že musí nutně odjet kvůli úmrtí v rodině. Znepokojená Beth, které trojice mužů tvrdí, že Jack je nebezpečný šílenec, a že ho zranili, když se jim pokoušel ukrást dodávku, se nakonec obrátí se žádostí o pomoc na Bryceho, což pro ni ovšem kvůli případu se znásilněním, není vůbec snadné. Navíc se trojice surfařů ubytuje v jejím motelu a mnohé nasvědčuje tomu, že oni jsou ti dobří a Jack je na té nesprávné straně zákona. Beth si už není tak jistá. Zejména, když najde lahvičku s léky proti schizofrenii, vydanou na Jackovo jméno. Peter, který vede trojici surfařů a tvrdí, že mu Jack ukradl něco hodně důležitého, na ni působí dojmem muže, jenž pod okouzlujícím zevnějškem a zdvořilým chováním ukrývá nějaké temné tajemství. Kdo jsou podivní muži, kteří pronásledují Jacka? A kým je stále více zmatený a podivně se chovající Jack? Než se Beth dočká odpovědi, čeká ji ještě několik mrtvých, exploze benzínové pumpy a také nebezpečí, které ohrozí na životě ji samotnou. (oficiální text distributora)

Nová dcera

Nová dcera (2009)

Držitel Ceny Akademie® Kevin Costner se představuje v roli čerstvě rozvedeného otce, který se se svou dospívající dcerou Louisou (Ivana Baquero - Faunův labyrint) a malým synem Samem (Gattlin Griffith - Výměna) stěhuje na venkov do Jižní Karolíny. Když se Louisa v novém domově začne chovat zvláštním způsobem a probudí se v ní sklony k násilí, John musí odhalit pravdu, která se za její proměnou skrývá. Může za to šokující tajemství bývalého majitele domu? Jak daleko bude otec ochoten zajít, aby svou dceru ochránil před dávným zlem, které si ji chce podmanit? Ve vedlejších rolích napínavého thrilleru, anglickojazyčné režijní prvotině Luise Berdeja, spoluscenáristy napínavých hororů [REC] a Karanténa, se představují Samantha Mathis a Erik Palladino. (oficiální text distributora)


Přijďte sem a sledujte K-19: Stroj na smrt online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro K-19: Stroj na smrt nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!