Proroctví z temnot

Proroctví z temnot

Žánr: Horor    Rok: 2002      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Po tragické smrti milované manželky Mary (Deborah Messing) novinář z Washington Post John Klein (Richard Gere) nachází blok plný podivných kreseb, variace na stejné zjevení. A vybavuje si její poslední slova: "Tys to neviděl?" Za čas zabloudí do malé vesnice Point Pleasant, kde se setkává s mladou seržantkou Connie Parkerovou (Laura Linney), která mu prozradí, že celý kraj je vzhůru nohama následkem nedávných podivných úkazů. Brzy si uvědomí, že neobyčejné jevy by mohly souviset nejen vzájemně, ale také s podivnými kresbami, které Mary horečně namalovala několik hodin před smrtí. Ale jaká je přesně ta souvislost? Úkazy odporují jednoduchému vysvětlení a jsou čím dál tím víc znepokojivější, jako by předvídaly nevyhnutelné katastrofy. Pro Johna začíná ďábelský závod s časem, aby přišel na to, oč jde a zabránil něčemu strašnému. Film je natočen podle knihy Johna A. Keela "The Mothman Prophecies", která vznikla na základě skutečné události. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Proroctví z temnot online ke shlédnutí. Proroctví z temnot download ke stažení. Proroctví z temnot cz titulky a český dabing. Mothman Prophecies download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
The Ward

The Ward (2010)

Děj filmu se točí kolem mladé ženy Kristen (Amber Heard) uvězněné v ústavu, kde ji pronásleduje záhadný duch. Čím je hrozivá stvůra blíže, tim více si Kristen uvědomuje, že může být nebezpečnější než cokoliv, co si dokázala představit. (sybot)

Territories

Territories (2010)

Skupina mladých lidí se vrací z Kanady domů do USA, když je na odlehlé silnici u hranic zastaví policie kvůli celní kontrole. Ta u nich v autě najde marihuanu a jsou zatčeni. Jenže něco tady nehraje. Záhy pochopí, že policisté nejsou těmi, za koho se vydávají. V tu chvíli však ještě ani netuší, jaká směs fyzického i duševního teroru je očekává. Tihle "policisté" totiž berou ochranu své země opravdu vážně. (Teabag)

Vracejí se... znovu

Vracejí se... znovu (1996)

Chlapík príde do rodného mestečka na pohreb svojej mamy. Tá, ako inak, zahynula "za záhadných okolností". Chlapík sa chce po pohrebe pobrať z mestečka preč, ale zdržia ho tu démoni z minulosti, ktorí ho prenasledujú kvôli niekdajšej záhadnej smrti jeho sestry. (POMO)

Mrtvý les

Mrtvý les (2007)

Víkend v přírodě ve společnosti dobrých přátel, žádné povinnosti, žádný hluk a špína civilizace, všude jen klid a mír - už jen ta představa je pro městského člověka doslova balzám na duši. A proto si také čtveřice kamarádů nakonec vyrazila zakempovat do lesů - aby zklidnili nervy a užili si trochu té pohodičky. Jenže jak už to tak v hororech většinou bývá, divočina skýtá cokoli, jen ne azyl před starostmi. Právě naopak. A hvozdy, do nichž si vyrazili Webb a jeho parta, se již brzy promění v absolutní peklo. Prvním signálem, že je něco v nepořádku, je střet s jelenem, kterého nakonec musejí zabít. A pak, ráno, přichází prokřehlá a hladová Ketsy, cizí dívka, jež se nečekaně objeví u jejich ohniště. Tvrdí, že zde byla společně s přítelem na výletě, ale že se rozdělili a ona nyní nemůže svého chlapce najít. Je ale rozumné pomoci jí s hledáním? Přeci jen ji nikdo nezná, a navíc je to dost zvláštní osoba. Občas by neměla být solidarita takovou samozřejmostí. Občas se za ni totiž draze platí. A v tomto britském hororu z roku 2007 se bude platit slzami, krví a bolestí. (oficiální text distributora)

Voodoo: Umění ďábla 2

Voodoo: Umění ďábla 2 (2005)

Krvavý příběh pomsty a vražd zachycuje děsivé činy svůdné učitelky. Několik mužů z vesnice je očarováno její krásou a rozhodne se získat její srdce pomocí černé magie. Tolik kouzel najednou je ale příliš, učitelka brzy ztrácí pojem o realitě. Když jí indiánská čarodějnice předepíše jako lék lidské maso, propadá se ještě hlouběji. S pomocí šesti bývalých studentů se proto musí pokusit změnit svůj osud a pomstít se chtíčem posedlým mužům… (oficiální text distributora)


Chcete shlédnout film Proroctví z temnot online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Proroctví z temnot online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!