Lidská stonožka 2

Lidská stonožka 2

Žánr: Horor    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Příběh s filmem Lidská stonožka koluje světem a pro jednoho šíleného maniaka to znamená motiv. Psychopat měl nejprve pouze úchylné a zvrácené představy, např. sex s posledním článkem, ale teď se rozhodl, že zajde dál. Spojí dohromady více článků…

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Lidská stonožka 2 online ke shlédnutí. Lidská stonožka 2 download ke stažení. Lidská stonožka 2 cz titulky a český dabing. Human Centipede 2 download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Řezník

Řezník (2006)

Samatha cestuje se svými zhulenými přáteli na festival lásky, rock and rollový koncert v lesích. Cestou jsou napadeni místními burany, ale podaří se jim ujet. Netuší ovšem, že se v lese skrývá pomatený šílenec v masce Ronalda Reagana. (oficiální text distributora)

The Butcher

The Butcher (2006)

Některé věci jsou horší než smrt. Nenajde se nikdo, kdo vyšel živý z Mayhew. Nacházíš se zrovna na místě, kde končí silnice, tady začíná horror pro šest studentů, kterým se pokazilo auto. A oni se rozhodli, že najdou pomoc... (LIVINGDEAD)

Hatchet

Hatchet (2006)

Skupina turistov sa rozhodne stráviť noc strašidelnou plavbou po bažinách New Orleans. Legenda hovorí, že tam straší duch Victora Crowleyho. Victor Crowley sa narodil zdeformovaný, deti sa mu posmievali a preto bol neustále zavretý v dome. Jeho otec sa vraj raz pomiatol a rozťal mu tvár sekerou, čím ho zabil. Po tom, čo loď uviazne, sú výletníci donútení vyjsť na breh a už čoskoro zistia, že to možno nie je iba legenda, ale že sa to naozaj stalo. A možno nie úplne tak, ako im to povedal sprievodca. Je však jasné, že nie všetci sa dožijú rána. (pivo)

Primal

Primal (2010)

Anja a pět přátel se připojí ke studentu antropologie Daceovi na vzdálené cestě ke studiu starobylých skalních maleb. Jejich nadšení zmizí, když se Mel napije v napajedle. Horečka, krvácení, zmatenost, fyzická a psychická proměna do začarovaného dravého stavu. Původní Mel je pryč. Melin přítel i ostatní si uvědomují, že se z nich stala kořist, zatímco ona je divoce loví. Předtím, než se jim podaří uniknout, se začne měnit další z nich a přichází krutá volba, zabít jejich přátele nebo být zabiti jimi. Jejich jedinou nadějí na přežití je cesta přes jeskyně, kde se Anja dozví příliš pozdě smysl starověkého skalního umění, které přišli studovat. (beran-ek)

Brain Dead

Brain Dead (2007)

Šesť ľudí, zatiaľ živých, jedna rybárska chata, jedná mimozemská nákaza. Na Zem dopadne meteorit nesúci v sebe zárodky infekcie, ktorá ovládne telá miestnych obyvateľov a vzbudí v nich nevídanú chuť na čerstvú porciu mozočkov. O tie svoje bojuje nesúrodá šestica, ktorá nájde útočisko v opustenej rybárskej chate, ale okolie je až nepríjemne preplnené živými mŕtvolami snoriacimi po všetkom, čo je riadené ako tak funkčným mozgom. (beso74)


Chcete shlédnout film Lidská stonožka 2 online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Lidská stonožka 2 online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!