Lidská stonožka 2

Lidská stonožka 2

Žánr: Horor    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Příběh s filmem Lidská stonožka koluje světem a pro jednoho šíleného maniaka to znamená motiv. Psychopat měl nejprve pouze úchylné a zvrácené představy, např. sex s posledním článkem, ale teď se rozhodl, že zajde dál. Spojí dohromady více článků…

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Lidská stonožka 2 online ke shlédnutí. Lidská stonožka 2 download ke stažení. Lidská stonožka 2 cz titulky a český dabing. Human Centipede 2 download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Carrie 2

Carrie 2 (1999)

Vítejte na Vysoké škole Bates. Dnes se naučíme pravidlo číslo jedna: buďte vždy zadobře s Rachel Longovou. protože tahle dívka disponuje neovladatelnou smrtící silou! Rachel je další nezvladatelnou studentkou vysoké, která se zde chce za každou cenu udržet. Bohužel je přistižena při skandálním kanadském žertíku zinscenovaném skupinou sexem posedlých teenagerů, který skončí tragicky. Jeden z aktérů, který je policií povolán k výslechu, obviní Rachel z toho, že sama tento šílený žert vymyslela, aby ji veřejně ponížil. Avšak zahrávat si s Rachel je horší, než zahrávat si s ohněm. Je totiž pěkně rozzuřená a disponuje silou, která dokáže obrátit veselou party v šílený teror. (oficiální text distributora)

Hallettsville

Hallettsville (2009)

Něco hrůzostrašného a děsivého čeká na Tylera Jensena a jeho přátele v Halletsville. Když v Helletsvillském domu začnou Tylerovi dobří přátelé postupně umírat, musí Tyler vymyslet plán, jak zachránit svou přítelkyni a kamarády před děsivými démony. (Chatterer)

Vanishing on 7th Street

Vanishing on 7th Street (2010)

Zmiznutie na 7. ulici je desivý apokalyptický triler, ktorý stavia na jednom z najväčších ľudských strachov: strachu z tmy. Nevysvetliteľný výpadok elektriny uvrhne Detroit do absolútnej tmy. Keď ráno vyjde slnko, prežije len pár ľudí. Sú obklopení prázdnymi haldami šiat, opustenými autami a predlžujúcimi sa tieňmi. Hŕstku ľudí, ktorá prežila túto noc, zvedie osud dokopy v starom bare, fungujúcom iba vďaka benzínovému generátoru a bohatým zásobám jedla a pitia. Čím viac sa vytráca denné svetlo, tým viac šepkajúce čierne tiene obkľučujú tých, čo prežili. Najväčším nepriateľom sa stáva samotná tma. (Artfilm)

Otevřené oči

Otevřené oči (2000)

Univerzitní profesor Ed Saxon se jednoho rána probudí a zjistí, že jeho žena se nevrátila domu. Kam zmizela? Vrátí se? Objeví ji někdy? Noční můra přijde, když otevřete oči... (oficiální text distributora)

Burning Bright

Burning Bright (2010)

Mladá dívka Kelly těžce pracovala, aby se dostala na vysokou školu, musí se ovšem starat o svého autistického bratra Toma. Nedávno jim umřela matka a zbyl jim pouze nevlastní otec. Ten za poslední peníze koupil nebezpečného bengálského tygra, kterého chce zařadit do soukromého safari. Kelly je nespokojená, protože peníze měly sloužit jejímu postiženému bratrovi. Vše ovšem hodí za hlavu, když se jednoho dne probudí, všechny východy z domu jsou zabarikádovány a po chodbách jejich domu se prohání hladový tygr, který měl být v kleci... (Zeck)


Bojíte se rádi a milujete napínavé horory? Pak je tento film právě pro vás. Lidská stonožka 2 je přesně ten typ filmu, který vás zaručeně viděsí a nenechá chvíli oddychnout. Pro ještě lepší zážitek zkuste sledovat Lidská stonožka 2 online nebo si jej stáhněte i s titulkami a dabingem.