Věc: Počátek

Věc: Počátek

Žánr: Horor    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Antarktida je pozoruhodný a překrásný kontinent. Ve filmu Věc: Počátek se na něm ale nachází také odlehlá výzkumná stanice, jejíž osazenstvo, tvořené mezinárodním vědeckým týmem, objeví v ledových hlubinách neobyčejné stvoření. Z objevu, který má obrovský vědecký potenciál, se však brzy stává vražedná hrozba. Vědci jsou nuceni čelit narůstající paranoii tváří tvář zcela neznámému tvorovi, který je schopen změnit se v dokonalou kopii jakéhokoliv živého organismu. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Věc: Počátek online ke shlédnutí. Věc: Počátek download ke stažení. Věc: Počátek cz titulky a český dabing. Thing download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Pod nadvládou zla

Pod nadvládou zla (2005)

Nadpřirozené zlo přichází do archeologického naleziště v poválečné, Brity ovládané Africe. Nebo je narůstající počet úmrtí a hrůz dílem lidské bytosti? Otec Merrin viděl během války tolik zla páchaného lidmi, že se zřekl své víry i kněžství. Jako dozorce nad vykopávkami záhadného chrámu bude muset znovu nalézt svou víru, aby mohl bojovat s nepřítelem, který je nejen mazaný a nekompromisní, ale především nesmrtelný... (oficiální text distributora)

Krysy útočí

Krysy útočí (2001)

Z jedné laboratoře uniknou na svobodu nebezpečné krysy, na kterých tamní profesor prováděl hormonální pokusy. Pomocník profesora, Walter, ani netuší, že profesorovy pokusy způsobí nadprůměrně rychlý růst a zvýšenou agresivitu pokusných krys… Nebezpečí v laboratoři i mimo se stupňuje z minuty na minutu… (oficiální text distributora)

The Tingler

The Tingler (1959)

Vedec Dr. Warren Chapin (Vincent Price) a jeho asistent David Morris (Darryl Hickman) skúmajú efekt chvenia zo strachu. Doktor má doma neutešenú situáciu, žije so svojou nevernou a zlou manželkou Isabel Stevens Chapin (Patricia Cutts) a jej sladkou sestrou Lucy Stevens (Pamela Lincoln). Warren je naštvaný a tak použije svoju manželku ako predmet experimentu... (matriosa)

Boogeyman

Boogeyman (2005)

V osmi letech mu umřel táta záhadnou smrtí přímo před jeho očima. V té době si myslel, že ho zabila příšera, kterou ho tatínek strašil. Po patnácti letech se vrací nevyřešenou záhadu rozluštit. A čeká ho nejedno překvapení. (BUD-SFIS)

Nenávist 2

Nenávist 2 (2003)

Duch Kayoka pokračuje v naplnění kletby nevinných obětí. Realitní makléř a jeho mladší sestra, Kyouko, navštíví dům, kde byli Kayoko a Kobayashi zabiti a kde byla dostižena i rodina Murakami. Rodiče Murakami se stali obětmi Kayokova ducha a ona brzy na to zešílela. Jak se kruh pomalu uzavírá, kletba se zdá být čím dál jasnější (oficiální text distributora)


Bojíte se rádi a milujete napínavé horory? Pak je tento film právě pro vás. Věc: Počátek je přesně ten typ filmu, který vás zaručeně viděsí a nenechá chvíli oddychnout. Pro ještě lepší zážitek zkuste sledovat Věc: Počátek online nebo si jej stáhněte i s titulkami a dabingem.