Věc: Počátek

Věc: Počátek

Žánr: Horor    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Antarktida je pozoruhodný a překrásný kontinent. Ve filmu Věc: Počátek se na něm ale nachází také odlehlá výzkumná stanice, jejíž osazenstvo, tvořené mezinárodním vědeckým týmem, objeví v ledových hlubinách neobyčejné stvoření. Z objevu, který má obrovský vědecký potenciál, se však brzy stává vražedná hrozba. Vědci jsou nuceni čelit narůstající paranoii tváří tvář zcela neznámému tvorovi, který je schopen změnit se v dokonalou kopii jakéhokoliv živého organismu. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Věc: Počátek online ke shlédnutí. Věc: Počátek download ke stažení. Věc: Počátek cz titulky a český dabing. Thing download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Prokletí rodu Suttonů

Prokletí rodu Suttonů (2003)

Kanadský horor v režii Marca S. Greniera vypráví příběh sourozenců Loganových. Kylie, která se v dětství stala svědkem matčiny smrti, trpí duševní poruchou a dodnes ji pronásledují hrůzné vzpomínky. Will je psychiatr, který se snaží sestře pomoci, aby se dokázala postavit svému strachu. Přijíždí za ní do ústavu se zprávou o otcově úmrtí a společně se vypraví do polorozpadlého domu na opuštěném ostrově. Nikdo je tam nechce odvézt, protože předchozí obyvatelé dům opustili, poté co v něm došlo k několika nevysvětlitelným úmrtím a sebevraždám. Sourozenci se však chtějí vydat ve stopách historie své rodiny, najmou si loď a když zjistí, že dům je v pořádku, rozhodnou se v něm zůstat. Brzy se však i na ně přenese podivná atmosféra, prožívají halucinace, v nichž vidí, co se stalo předešlým obyvatelům a pozvolna se dozvídají šokující pravdu také o vlastní rodině. (oficiální text distributora)

Temné lesy

Temné lesy (2003)

Chtěli jenom dobrou práci. A skončili v temném lese. Zkušený televizní producent Gunnar připravuje drsnou reality show a potřebuje sehraný filmařský tým. Proto zorganizuje svérázný team building a odjíždí se čtveřicí vybraných kandidátů do divočiny, kde mají dokázat totéž, co čeká účastníky připravovaného pořadu. Vydržet v hlubokých lesích bez jídla a odkázáni jen sami na sebe čtyři dny. V neznámém prostředí se pod vedením autoritářského Gunnara začnou dít podivné věci. Když skupina objeví na břehu jezera opuštěný stan, skryté konflikty propukají naplno. Je to, co se odehrává, jen rafinovanou hrou, nebo se v lesích opravdu skrývá něco smrtelně nebezpečného?

Murder-Set-Pieces

Murder-Set-Pieces (2004)

Film vykresluje skutky sadistického maniaka, který se vzhlíží v Hitlerovi, řadí se mezi nacisty a praktikuje ve svém rozsáhlém domě zvrácené orgie na dívkách, které naláká na focení fotografií. Tyto dívky pak znásilňuje a ve sklepě mučí a porcuje. Není mu cizí však vraždit ani na veřejnosti v ústraní někde na veřejných záchodcích a podobně. Jedná se o extrémně násilný film obsahující množství násilí, brutality a krve. (Flipnic)

ZMD: Zombies of Mass Destruction

ZMD: Zombies of Mass Destruction (2009)

Na ostrůvku Port Gamble v Americe je normální den. Někdo nechápe své rodiče, někdo dostane padáka, někdo není spokojený s hamburgerem. Všechny tyto příběhy se však nakonec k večeru spojí a občané tohoto zcela normálního a obyčejného místa začínají zjišťovat, že je napadla hrozivá epidemie. Stojí za tím teroristé? (jamesjimbo)

Halloween

Halloween (1978)

31. 10., malé americké mestečko Haddonfield. Ako šesťročný tu Michael Myers dobodal veľkým kuchynským nožom svoju staršiu sestru. Dnes, po pätnástich rokoch strávených na psychiatrickej klinike, sa sem vracia, aby mohol pokračovať vo svojom diele. Nemá konkrétne cielené obete, zabíja náhodne. Keď si však niekoho vyhliadne, nič ho pred ukojením jeho krvilačnej túžby nezastaví. Tou aktuálne utekajúcou a kričiacou je zhodou okolností jeho mladšia sestra Laurie (Jamie Lee Curtis). Jeden mladý nadšený filmár menom John Carpenter kedysi nakrútil doslova za vreckové malý horor, ktorý sa v pomere náklady/zisky stal najziskovejším filmom všetkých čias. (POMO)


Bojíte se rádi a milujete napínavé horory? Pak je tento film právě pro vás. Věc: Počátek je přesně ten typ filmu, který vás zaručeně viděsí a nenechá chvíli oddychnout. Pro ještě lepší zážitek zkuste sledovat Věc: Počátek online nebo si jej stáhněte i s titulkami a dabingem.