Ďábel v těle

Ďábel v těle

Žánr: Horor    Rok: 2012      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Thriller / Horor USA, 2012 Režie: William Brent Bell Hrají: Simon Quarterman

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Ďábel v těle online ke shlédnutí. Ďábel v těle download ke stažení. Ďábel v těle cz titulky a český dabing. Devil Inside download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
The Seamstress

The Seamstress (2009)

Mladá Allie Platt (Kailin See) se vydává zpět do svého rodného městečka, ze kterého kdysi dávno utekla, aby se smířila se svým otcem. Než se však dostane domů, otec záhadně zmizí. Allie má podezření, že jeho zmizení souvisí s dávnou vraždou mladé učitelky a tajemným seskupením sedmi mužů. Od jednoho z nich, šerifa Virgila Logana, se dovídá, že její otec mířil na opuštěný ostrov. Allie sežene své bývalé kamarády a společně s nimi na ostrov vyrazí. To co zprvu vypadá jako bezva výlet, se brzy změní v pěkný masakr. (mala_kea)

Long khong 2

Long khong 2 (2008)

Thajský horror typu „gore“ (kruté morbidní scény). Tentokrát to bude příběh Panor, svůdné učitelky z malé vesnice, která se díky své kráse stává touhou mnoha mužů. Po sérií událostí je Panor přinucena zavraždit. Následně je pak posedlá silným démonem... (LIVINGDEAD)

Ligeia

Ligeia (2009)

Úspěšný spisovatel Jonathan Merrick (Wes Bentley) se zamiloval do krásné a okouzlující dívky Ligeie (Sofya Skya), která čelí ošklivé nemoci a všemi silami se snaží přežít. Jedinou záchranou pro ni jsou ukradené duše. Brzy mladého spisovatele donutí opustit svou přítelkyni Rowenu (Kaitlin Doubleday) a vezme ho s sebou do temného království pod Černým mořem. (NGP)

Dracula: Stránky z deníku panny

Dracula: Stránky z deníku panny (2002)

Upírský horor podle klasického gotického románu Brama Stokera dostal po mnoha filmových adaptacích neobvyklý tvar zfilmovaného baletu. V melodramatickém příběhu, v němž nečistá záhrobní síla ohrožuje (a vysává) panenskou nevinnost, je rozehrán vášnivý duel dvou mocí - nadpřirozené (krvelačný hrabě Dracula) a vědecké (vampyrolog van Helsing). Exaltované drama ve strhující choreografii na hudbu Mahlerových symfonií se v expresionistické stylizaci odvolává ke slavnému němému filmu F. W. Murnaua Upír Nosferatu (1922). Do černobílé koncepce proniká "krvavá" barva a monochromatická viráž, němé titulky podporuje expresivní zvuková stopa. Scénograficky efektně modelované prostory umocňují taneční výraz děsu a úzkosti, snímaný filmařsky originálními a invenčními postupy. (MFF Karlovy Vary) (oficiální text distributora)

Krvavá hostina

Krvavá hostina (2005)

Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána?


Přijďte sem a sledujte Ďábel v těle online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Ďábel v těle nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!