Ďábel v těle

Ďábel v těle

Žánr: Horor    Rok: 2012      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Thriller / Horor USA, 2012 Režie: William Brent Bell Hrají: Simon Quarterman

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Ďábel v těle online ke shlédnutí. Ďábel v těle download ke stažení. Ďábel v těle cz titulky a český dabing. Devil Inside download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Tre volti della paura, I

Tre volti della paura, I (1963)

Tento film je tvořen třemi horrorovými povídkami. První "The Telephone" pojednává o prostitutce, která je terorizována telefonáty ze záhrobí. Druhá "The Wurdalak" je o upírovi (Boris Karloff), který se krmí na svých milovaných. Třetí povídka "The Drop of Water" ukazuje zdravotní sestru, která ukradne prsten mrtvého spiritualisty. Spiritualista však chce prsten zpět a taky si pro něj přijde. (Chatterer)

The Tingler

The Tingler (1959)

Vedec Dr. Warren Chapin (Vincent Price) a jeho asistent David Morris (Darryl Hickman) skúmajú efekt chvenia zo strachu. Doktor má doma neutešenú situáciu, žije so svojou nevernou a zlou manželkou Isabel Stevens Chapin (Patricia Cutts) a jej sladkou sestrou Lucy Stevens (Pamela Lincoln). Warren je naštvaný a tak použije svoju manželku ako predmet experimentu... (matriosa)

Hra na utrpení

Hra na utrpení (2009)

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

Insane

Insane (2010)

Na bývalé dálnici č. 56 stojí u starého lomu opuštěný Hotel Bridgeburn. Jeho zvláštností je, že kdokoliv si v hotelu objedná pokoj, mizí beze stopy. Když zde jedné noci zmizí mladá dívka Jenny, která hledala nocleh při cestě na hudební festival, nehodlá to její starší sestra Sarah nechat jen tak. Vydává se na vlastní pěst po stopě své sestry. Když ji cesta zavede do téhož hotelu, stráví zde noc i Sarah. Už ráno je jí jasné, že kromě zvláštního majitele, není v hotelu sama. A když se s psychopatickým zabijákem setkává tváří v tvář, začíná boj o holý život. (Prochy38)

Snuff 102

Snuff 102 (2007)

Mladá argentinská reportérka píše článek o snuff filmech. Tedy o filmech, které zobrazují reálné mučení, znásilňování a vraždění lidí. Pátrání po těchto filmech a lidech, kteří je točí, se jí ovšem stane osudným. Sama se totiž dostává před kameru jednoho sadistického režiséra. (Sesshoumaru)


Byli jste na premiéře filmu Ďábel v těle v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Ďábel v těle má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!