Probudím se včera

Probudím se včera

Žánr: Komedie    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny Petr, díky třídnímu srazu uvědomí, že jediná dívka, kterou kdy miloval, byla jeho spolužačka Eliška. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu jí říct, že ji má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance. Cestovat zpět v čase do svých stu-dentských let a vrátit se do června 1989, kdy chodil do třeťáku. Dostane možnost napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s minulostí není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, kterou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přes-vědčil Elišku o svých citech a získal její lásku? (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Probudím se včera online ke shlédnutí. Probudím se včera download ke stažení. Probudím se včera cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Balada o smutné trumpetě

Balada o smutné trumpetě (2010)

Rok 1937. Cirkusové opice divoce vřeští ve svých klecích, zatímco venku se odehrává úplně jiné představení – Španělská občanská válka. Klaun je proti své vůli povolán do armády proti frankovským fašistickým jednotkám, do nichž tne svou ostrou mačetou. Zanechává po sobě syna Javiera, jenž v sedmdesátých letech také přilne k cirkusu jako „smutný klaun“. Javier se zamiluje do překrásné artistky, která náleží Sergiovi, veselému a v soukromí autoritářskému klaunovi. Mezi oběma muži se rozvine smrtící souboj o srdce akrobatky. Postavy obou klaunů prezentují dvě vzájemně soupeřící podoby Španělska – násilné autoritářství Frankova režimu a na druhé straně nevinnost. (FebioFest)

Hoši z Chuecatown

Hoši z Chuecatown (2007)

Španělská lehká komedie s almódovarovským nádechem, vtipně a s nadhledem portrétující vyhlášenou madridskou gay čtvrť Chuecatown. Zamilovaný pár dvou „medvídků“ se vyrovnává s nástrahami ohrožujícími jejich vztah, ať už v podobě svalnatého a zdánlivě dokonalého Victora, který vraždí stařenky kvůli rozvoji výstavby nemovitostí, nebo nesouhlasné a zákeřné matky jednoho z nich. Do příběhu se míchá spousta dalších zábavných figurek a především barev, svěžesti a také morbidního humoru. Protože to vše patří k různorodému koloritu svébytné části světa jménem Chuecatown. [Mezipatra 2008] (oficiální text distributora)

Prožij to naplno!

Prožij to naplno! (2000)

Jednoho dne si řidič autobusu Martin uvědomil, že je ho život se ocitl ve slepé uličce, ze které není úniku. Den po dni stále stejný fádní a ubíjející stereotyp. Stále stejná trasa po Madridu, stále stejní lidé, kteří ho obklopují, stále stejný život bez naděje na zlepšení. To rozhodně není život, o kterém Martin snil. A pak stačí pověstná poslední kapka a Martin si řekne, že toho bylo akorát a rozhodne se se vším skoncovat. V okamžiku, kdy se chystá skočit z vysokého mostu, objeví se u něj svérázný chlapík, který se představí jako Salva a jako nějaký pohádkový dědeček mu učiní neobvyklou nabídku. Nabídne mu, aby konec svého života posunul o týden a naposledy si pořádně užil za peníze, které mu on poskytne. Tvrdí, že zastupuje mafiánský syndikát, který se potřebuje potřebuje zbavit téměř sta milionů notně špinavých dolarů a nabídne je Martinovi na libovolné útraty. Jako bonus se prý potom mafie postará s pomocí nájemného zabijáka také o Martinův odchod ze života. To vše čistě, profesionálně a bez námahy. Martin po krátkém váhání přijme, protože nemá co ztratit, život pro něj stejně nemá význam, tak proč neodejít ze světa s pořádnou parádou. S pomocí Salvy, který se stává jeho rádcem a průvodcem, rozjíždí Martin ten největší mejdan, jak si svět dokázal představit. Víno, ženy, zpěv, luxus, to vše za statisíce a miliony, které netřeba počítat. Jenže pak se náhle mezi astronomicky předraženými chody luxusního jídla a koupelemi v šampaňském, kterým nechá naplnit celý bazén, vynoří komplikace, se kterou nepočítal. Láska. Všechno to začalo hádkou s krásnou, ale poněkud cynickou a prostořekou Lolou, které se vůbec nelíbilo, jak Martin utrácí během mejdanu, na nějž byla najata jako servírka. Martinovi se však svérázná dívka zalíbí a začne se jí dvořit. Rozhazuje peníze ve snaze získat si její pozornost a neváhá dokonce nechat vysázet pod její okna v chudé čtvrti celé pole růží. Tvrdí, že ji miluje, že je dívkou jeho snů. Ona ho však odmítá, protože je podle ní jen další bohatý parazit, který by ji po použití bez váhání odložil. Martin se ji snaží přesvědčit o ryzosti svých citů a všudypřítomný Salva, který Martina nespouští z očí, začíná tušit komplikace. A tuší správně. Martin má totiž konečně důvod žít a najednou už se mu vůbec nechce umírat. Začne přemýšlet jak se vyhnout nevyhnutelné tečce za prohýřeným týdnem, ale žádný z nápadů mu nepřipadá reálný. Navíc mu ani Lola zpočátku nevěří a považuje jeho řeči za nejapný žert, zejména s ohledem na to, že její sestra je v nemocnici a Lola téměř všechny vydělané peníze utrácí za její nemocniční účty. A když přece jen uvěří, zdá se, že to nebude nic platné. Nebo, že by její pragmatická povaha přece jen dokázala Martinovi pomoci najít skulinu, kterou by mohl uniknout? (oficiální text distributora)

Za majikku awâ

Za majikku awâ (2008)

Bingo (Satoshi Tsumabuki) svede milenku (Eri Fukatsu) bossovi svého gangu (Toshiyuki Nishida) a dostane ultimátum: Buď najde legendárního zabijáka Dellu Togashiho, nebo zemře. Jenže čas běží a kde je Della, nikdo neví. Zoufalý Bingo se rozhodne najmout neúspěšného herce Taiki Muratu (Koichi Sato) aby zahrál nepolapitelného zabijáka. Domnívaje se, že bude hrát v epickém gangsterském filmu roli svého života, Taiki přijíždí do města Sugaco. Ve své snaze přesvědčit šéfa, že nalezl pravého Dellu Togashiho, Bingo nechtěně zapletá Taikiho do spárů zločineckého života ve městě, které se chystá na válku gangů. (Raztubyl)

Čas vypršel

Čas vypršel (2007)

Placené parkoviště zrovna nevypadá jako místo, kde by se mohla zrodit velká láska. Jenže znáte to, to by musel nejvřelejší cit nejdřív jednat podle nějakých pravidel. Což nedělá. A proto také vysoce citlivá Claire, která tráví dny rozdáváním parkovacích lístků a noci péčí o svou churavou matku, jednoho dne zjistí, že k pohlednému, velmi inteligentnímu hlídači jménem Jay zjevně cítí víc než jen „obyčejné“ přátelství. Nicméně i když mladík ženiny city opětuje, pořád je tu ještě jeden velký problém. A to fakt, že tenhle pár by mohl klidně dělat reklamu na rozdílnost ženského a mužského principu. Zatímco Claire je možná trošku naivní, přesto však velmi svědomitá a klidná čistá duše, Jay je spíš pruďas, který nikdy nemá daleko ke štěkání a hrožení pěstí a kvůli mnohým životním zklamáním a nesplněným snům se dokáže proměnit v sociopata, proti němuž je i doktor House učiněný beránek. A přesto je zde pořád ona láska, která jak známo hory přenáší. Kdo ví, možná, že právě tohle je ten lék, na který obě samotou nemocné duše tak dlouho čekaly. Anebo není, a pak hrozí, že nenápadné losangeleské parkovišťátko, které dalo páru se poznat, zažije nejhorší válku v dějinách svých betonových zdí. V hlavních rolích výbušné romantické komedie z roku 2007 přicházejí Samantha Mortonová a Jason Patrick. (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Probudím se včera online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Probudím se včera soundtrack k filmu download zdarma!.