Navždy spolu

Navždy spolu

Žánr: Drama    Rok: 2012      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Novomanželé se zotavují z autonehody, při níž žena upadla do kómatu. Probouzí se s těžkou ztrátou paměti a její manžel se snaží znovu získat její srdce. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Navždy spolu online ke shlédnutí. Navždy spolu download ke stažení. Navždy spolu cz titulky a český dabing. Vow download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Andělíček

Andělíček (2002)

Severní Karolína roku 1950 - tady žije 10letý Whitey se svojí matkou a čtyřletou sestřičkou postiženou dětskou obrnou, která v té době postihla celou tuto oblast. I tak chlapec, spolu se svými kamarády, prožívá relativně šťastné dětství a moc chce splnit své sestře její velké vánoční přání - sehnat panenku - andělíčka. S ostatními chlapci roznáší noviny, snaží se sehnat peníze, kde se dá - učí se poznávat cenu opravdového přátelství. Bohužel malá sestřička nemoci podlehne, a tak až v dospělosti, kdy je uznávaným spisovatelem, se mu daří pomáhat mnoha nemocným dětem. "True story" a nejprodávanější román Jerryho Bledsoea. (oficiální text distributora)

Hi-Lo Country

Hi-Lo Country (1998)

Westernová dráma o dvoch veľkých kamarátoch, Peteovi a Big Boyovi, ktorí sú pánmi prérie, no nevedia sa vysporiadať s láskou k jednej žene. Napriek účasti hviezd formátu Woodyho Harrelsona a Patricie Arquette sa film stal totálnym fiaskom. U kritiky i divákov. (POMO)

Já, spravedlnost

Já, spravedlnost (1967)

Co si počít s největším zločincem v dějinách lidstva? Unesený český lékař, jenž se má stát Hitlerovým osobním lékařem, postupně zjišťuje, že bývalí němečtí důstojníci zachránili Hitlera jen proto, aby jej podrobovali nekončícímu psychickému trýznění, opakovaně inscenují nepřátelské přepady vrcholící odsouzením k smrti - však také zazní věta, že pouhý, jednorázový trest smrti je pro člověka obtíženého takovými vinami málo. Jenže lidumilný lékař s něčím takovým nesouhlasí, rozhodne se sám zkrátit vězňovo utrpení... Režisér Zbyněk Brynych, jenž se tématu nacismu věnoval i ve svých předchozích filmech (Transport z ráje), zde dospěl k málo přesvědčivé modelaci, která na jedné straně vykazuje rysy romantické smyšlenky s motivem svévolně uneseného lékaře v čele, na druhé straně koketuje se schematicky rozvrstvenými mravními dilematy, které posléze hrdina příběhu vyřeší jediným humánním činem, který v daném kontextu přichází do úvahy. (oficiální text distributora)

Sametová extáze

Sametová extáze (1998)

Strhujúci hudobný film s muzikálovými a dokumentárnymi prvkami z obdobia glam-rocku (hviezdna éra popu 70-tych rokov, androgynická štylizácia, ligotavé kostýmy a šokujúce pózy) o sláve a o tom, čo znamená pre samotných aktérov, ale aj tých, z ktorých žijú a ktorých životy ovplyvňujú. Hlavným hrdinom je fiktívna britská superstar toho obdobia Brian Slade (zjavne inšpirovaná Davidom Bowiem), na ktorého spomínajú ľudia, ktorí sa s hrdinom osobne stretli. Slade predstavoval pre newyorského reportéra idol v jeho teenagerskej mladosti; bol zbožňovaný, ukazoval cestu z konvenčného života, do veľkej miery pomáhal v orientácii reportéra pri hľadaní vlastnej sexuálnej identity. Slade bol osudovo posadnutý intímnym vzťahom k drsnému americkému rockerovi Curtovi Wildovi (hrá ho Ewan McGregor, známy z Trainspottingu). Atentát spáchaný na Sladea bol fingovaný, Slade žije naïalej, zomrel len ako hviezda. Otázka, čo všetko si môže hviezda dovoliť pri budovaní slávy, je znovunastolená v paralelnom príbehu ïalšej hviezdy, Curta Wilda (prológ filmu je situovaný do r. 1854, kedy sa narodil Oscar Wilde, symbol osobnej a umeleckej nespútanosti, tiež homosexuál so sklonmi k škandálom). Časť piesní vznikla zásluhou Cartera Burwalla priamo pre film, dokonca ich spievajú osobne dvaja skvele hrajúci hlavní predstavitelia, zväčša však ide o coververzie známych skladieb v podaní B. Ena, B. Ferryho, B. Butlera a T. Yorka. Jedným z producentov filmu je spevák R. E. M. Michael Stipe. (oficiální text distributora)

Čachtická paní

Čachtická paní (2009)

Erzebet Bathory byla bezpochyby výjimečnou ženou, protože její osud ani po stovkách let nedává lidem spát. Juraj Jakubisko je přesvědčen, že všichni ti, kteří ji označují jako nejkrutější ženu v historii, nemají pravdu a natočil kvůli tomu i svoji verzi Bathory (2008), kde se hraběnka stala takřka nevinnou obětí nešťastných okolností. Francouzská herečka a režisérka Julie Delpy by svým filmem Čachtická paní měla potěšit všechny ostatní, tedy příznivce krvavých historek o bezcitné upírce, která se kvůli kráse koupala v lidské krvi a nepohodlné sloužící odstraňovala jako na běžícím páse, až si díky tomu vysloužila zápis v Guinessově knize rekordů. (Morien)


Byli jste na premiéře filmu Navždy spolu v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Navždy spolu má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!