Koupili jsme zoo

Koupili jsme zoo

Žánr: Komedie    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Vdovec Benjamin Mee (Matt Damon), kterému před třemi roky zemřela manželka, koupil společně se svou matkou špinavou a neudržovanou ZOO. Ta ale nenaskýtá žádné podnikatelské možnosti, pouze několik rozpadajících se budov, skupinku neposlušných zvířat a vzdorovitých a nekreativních zaměstnanců. Hlavně ale reputaci, se kterou by přišla celá zahrada brzy k bankrotu. Přes to všechno se ale rozhodne postavit se upadající podnik na vlastní nohy, a to hlavně chovem celosvětově ohrožených živočichů. Z chátrající ZOO se díky jeho péči stává chrám klidu a odpočinku pro ohrožená zvířata z celého světa. (Greg)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Koupili jsme zoo online ke shlédnutí. Koupili jsme zoo download ke stažení. Koupili jsme zoo cz titulky a český dabing. We Bought a Zoo download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Duch maršála Tita

Duch maršála Tita (1999)

Městečko na jednom z ostrůvků v Jaderském moři je vyburcováno z letargie. Na pohřbu někdejšího komunisty se objevil duch Josipa Broze Tita. Není to něčí výmysl, viděli jej všichni. Navíc se z místního muzea ztratila jedna z Titových uniforem. Zpráva se šíří rychlostí blesku a každý reaguje po svém. Starosta cítí příležitost oživit turistický ruch na politické a spiritistické bázi. Je připraven pořádat cokoli - brigády, štafety, projekce dokumentů, prvomájové oslavy v titovském duchu - třeba denně, bude-li zájem. A Titovi věrní se těší, jak na ostrově nastolí staré dobré časy s tvrdou stranickou kázní a vůbec se nezatěžují myšlenkami na to, kde že se tam vlastně Tito vzal. Pro ně je zřejmě nesmrtelný... (oficiální text distributora)

Zlaté časy rádia

Zlaté časy rádia (1987)

V tomto filmu se scenárista a režisér Woody Allen vrací do dob, kdy rozhlas býval ještě králem, kdy vstupoval do domácností Newyorčanů, působil na jejich sny a touhy, ovlivňoval jejich životní styl. Tvůrce se nevyhýbá prvkům nostalgie, přestože si uchovává smysl pro komediální konstrukci příběhu, zejména zřejmé je to v rovině dialogů postav. Skrze veselé i trapné osudy jedné židovské rodiny na přelomu 30. a 40. let nenápadně načrtává portrét americké společnosti, chystající se na vstup do války. Woody Allen, jenž se v obraze neobjeví (jeho hlas zazní jen v komentáři), se nechává unášet vzpomínkami na vlastní dětství. Malý chlapec zde vystupuje jako jakýsi průvodce po své poněkud ukřičené a hádavé rodině i celém rozsáhlém příbuzenstvu. Režisér buduje svět běžných, zdánlivě nedůležitých událostí, jimiž jeho hrdinové žijí a z vnějšku vstupuje společenské dění - ať již to byla legendární a šokující rozhlasová adaptace románu Války světů (budoucího filmového režiséra Orsona Wellese), přepadení Pearl Harboru Japonci, anebo vtíravé dobové reklamy. Děj je poskládán z drobných střípků, jediná větší epizoda sleduje obyčejnou dívku Sally Whiteovou (Mia Farrowová), která se ze servírky vypracuje až na rozhlasovou hvězdu. Důležitou úlohu při navození tehdejší reality má pečlivě vybraná dobová hudba, a tak tu zazní skladby známých skladatelů Colea Portera, Kurta Weilla, Rudolfa Frimla. (oficiální text distributora)

Co chytneš v žitě

Co chytneš v žitě (1998)

Hraný dlhometrážny debut dokumentaristu Romana Vávru rozpráva v troch poviedkach, spätých so pšeničným poľom a situovaných do rôznych období roku, príbehy hrdinov, nachádzajúcich sa v rôznych životných etapách. Poviedka Osina sa odohráva v malebnej atmosfére horúceho dňa na začiatku leta. Vystupuje v nej dvojica mladých ľudí, vydávajúca sa hľadať záhadné kruhy v obilí, čo je skvelá príležitosť, ako sa bližšie poznať a snáď aj zamilovať. Augustový príbeh Stoh, zavŕšený nečakanou pointou, rozpráva o štvorici chlapcov, ktorí v tajnom stohovom bunkri obklopenom holým strniskom prežijú prázdninové dobrodružstvo s neznámou mladou tuláčkou, tajomnou kráskou, ktorá pre nich predstavuje prvé, nevinné stretnutie s telesnou láskou, o ktorej medzi sebou síce zasvätene diskutujú, ale ktorej náhla blízkosť ich zaskočí nepripravených. Jesenná epizóda Cesta zachytáva ťaživé existenciálne pocity starých novomanželov pri nevydarenom návrate zo svadby - ide o takmer tragikomický príbeh staropanenskej Jindřišky a podobne životom unaveného Františka. Pole je už zaorané a zmenilo sa na blatistú pascu na ceste do ich nového domova. (oficiální text distributora)

Lékařská akademie

Lékařská akademie (2004)

Nemocnice St. Alberts má problémy, jejich doktoři se vzdávají svých postů. A zanechají tak na klinice šest studentů medicíny, aby se naučili jak jinak, než nejlépe praxí. Jejich zvláštní chirurgické chyby, ztráty pacientů , horké lázně při fizioterapii, zranění v márnici a sex na chodbách udržují vysoký standard v nejhorší nemocnici na světě. (oficiální text distributora)

Ach, ty vraždy!

Ach, ty vraždy! (2010)

Ach, ty vraždy! je seriál České televize, který režíruje Zdeněk Zelenka. Prozatím se pracuje na natáčení tří dílů, z nichž první dva (Zabiják ze Sherwoodu, Hřích profesora Sodomky) napsal sám Zdeněk Zelenka a třetí (Moje tlustá česká vražda) Halina Pawlowská. Ústřední postavou seriálu je bývalá advokátka v důchodu (Jiřina Bohdalová), která je nadšenou ochotnicí s velkou sbírkou kostýmů. Má také vnuka (Václav Jílek), kterého vychovala a je pro ni vším. Ten pracuje jako policista, ale příliš se mu nedaří. Kdykoli si mladík neví s nějakým případem rady, jeho čiperná babička se do případu vloží jako soukromé očko v přestrojení a všemožnými prostředky se snaží případ objasnit. Pomocí svých převleků tak pokaždé zapadne naprosto dokonale a nenápadně do prostředí, v němž pátrá. A v jakých převlecích se hlavní hrdinka objeví? V epizodě Sherwood, jak je přezdíváno pražskému hlavnímu nádraží plnému pochybných existencí, se vydá náležitě namaskovaná mezi bezdomovce, do případu Sodomka naopak vstoupí jako upravená suplující profesorka a poslední povídka ji zavede mezi účastnice odtučňovacího kurzu… (Agatha)


Chcete shlédnout film Koupili jsme zoo online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Koupili jsme zoo online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!