Koupili jsme zoo

Koupili jsme zoo

Žánr: Komedie    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Vdovec Benjamin Mee (Matt Damon), kterému před třemi roky zemřela manželka, koupil společně se svou matkou špinavou a neudržovanou ZOO. Ta ale nenaskýtá žádné podnikatelské možnosti, pouze několik rozpadajících se budov, skupinku neposlušných zvířat a vzdorovitých a nekreativních zaměstnanců. Hlavně ale reputaci, se kterou by přišla celá zahrada brzy k bankrotu. Přes to všechno se ale rozhodne postavit se upadající podnik na vlastní nohy, a to hlavně chovem celosvětově ohrožených živočichů. Z chátrající ZOO se díky jeho péči stává chrám klidu a odpočinku pro ohrožená zvířata z celého světa. (Greg)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Koupili jsme zoo online ke shlédnutí. Koupili jsme zoo download ke stažení. Koupili jsme zoo cz titulky a český dabing. We Bought a Zoo download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Jak řeknete, pane

Jak řeknete, pane (2002)

Padesátiletý televizní producent Jean-Louis Broustal má úspěšnou kariéru, překrásnou ženu a peněz až dost. Navíc jeho poslední pořad „Připravte si kapeníčky“, který uvádí televizní hvězda Philippe Letzger, láme rekordy ve sledovanosti. Roztleskávač tohoto pochybného pořadu Bastien dobře ví, že má na víc. Nechává se ponižovat arogantním Letzgerem v produkci Broustal jenom proto, aby se dostal do blízkosti Jeana-Louise Broustala, svého idolu. Když mu šéf nabídne vyjet na pracovní víkend na venkov, aby vyladili nový projekt „Natočené důkazy“, který vymyslel sám Bastien, doslova se mu tím plní jeho sen. Ale při tom se ukáže, že Jean-Louis nemanipuluje s emocemi lidí jen ve svých pořadech, je to totiž jeho neoblíbenější zábava v životě... (oficiální text distributora)

Rudý kakadu

Rudý kakadu (2006)

Dramatický príbeh ľúbostného trojuholníka sa odohráva na jar roku 1961, v čase, kedy do východného Nemecka dorazil rokenrol. V tom istom roku však bol postavený Berlínsky múr a rokenrol sa definitívne stal nebezpečným vývozným artiklom západného kapitalizmu. V tejto zložitej dobe dvadsaťročný Siggi prichádza z vidieka do Drážďan. Má výtvarný talent a tak sa mu podarí získať prácu maliara kulís v divadle. Uvažuje o dráhe výtvarníka, ale všetky jeho plány zmenia zásadné udalosti roku ´61. Spoznáva Luise, talentovanú mladú poetku, ktorej básne všetky oficiálne orgány odmietajú publikovať ako kontrarevolučné. Siggi sa do nej na prvý pohľad zamiluje, ale Luise je vydatá za roztomilého rebela a výtržníka Wolleho. Vďaka Luise a Wollemu spoznáva Siggi život z novej strany. Zapadne do komunity, ktorá trávi večery v rokenrolovom klube Červený kakadu. Mladí ľudia chcú len v pokoji a najmä slobodne žiť svoje životy a lásky. Doba však ich slobodným ideálom nepraje a tak žiaden z nich nie je ušetrený tvrdej zrážky s režimom. Všetky ich nádeje zahatá Berlínsky múr. Bezstarostný život sa definitívne zmení, keď pod neustálym dohľadom tajnej polície ich priateľstvo zakalia vzájomné podozrenia zo zrady. Keď je Wolle zatknutý, Siggi musí bojovať nielen o Luise, ale aj o svoju budúcnosť. Film Červený kakadu od producentov filmu Goodbye Lenin má ambíciu nadviazať na smutnosmiešnu reflexiu dejín komunistického režimu v Nemecku. Vyznačuje sa autentickým "retro-feelingom" rokenrolovej éry, nesnaží sa však vyvolať sentimentálnu nostalgiu za dobou minulou. Naopak, ukazuje, ako politické represie skrivili charaktery a zničili priateľstvá. Mladá hviezda nemeckého filmu Max Riemelt (Napola) získal za stvárnenie Siggiho Cenu pre najlepšieho mladého herca na Bavarian Film Award. (oficiální text distributora)

The Groomsmen

The Groomsmen (2001)

Počas cesty na svadbu priateľa Scotta, budúci družba a zvodca žien Dewey navrhne svojmu kamarátovi Jayovi stávku: ak bude mat počas víkendu sex, daruje Jayovi svoj drahý kabriolet, a ak sa mu to však nepodarí, pôjde Dewey na rande s Jeyovou sestrou. Potom ako Jay stretne nevestu Reese, uvedomí si, že práve ona je to pravou. Počas víkendu, dostanú stávky a Jayova láska k Reese všetkých hosti do poriadne komplikovanej situácie... (oficiální text distributora)

Zeke a Luther

Zeke a Luther (2009)

Zeke a Luther si přejí ze všeho nejvíc stát se světoznámými skateboarďáky. Spolu se svými přáteli, závodními soupeři a rodinou se Zeke a Luther pokaždé zapletou do nějaké lumpárny. (oficiální text distributora)

Supersvůdníci

Supersvůdníci (2001)

Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiální text distributora)


Výborný film Koupili jsme zoo je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Koupili jsme zoo!