Koupili jsme zoo

Koupili jsme zoo

Žánr: Komedie    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Vdovec Benjamin Mee (Matt Damon), kterému před třemi roky zemřela manželka, koupil společně se svou matkou špinavou a neudržovanou ZOO. Ta ale nenaskýtá žádné podnikatelské možnosti, pouze několik rozpadajících se budov, skupinku neposlušných zvířat a vzdorovitých a nekreativních zaměstnanců. Hlavně ale reputaci, se kterou by přišla celá zahrada brzy k bankrotu. Přes to všechno se ale rozhodne postavit se upadající podnik na vlastní nohy, a to hlavně chovem celosvětově ohrožených živočichů. Z chátrající ZOO se díky jeho péči stává chrám klidu a odpočinku pro ohrožená zvířata z celého světa. (Greg)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Koupili jsme zoo online ke shlédnutí. Koupili jsme zoo download ke stažení. Koupili jsme zoo cz titulky a český dabing. We Bought a Zoo download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Wish Upon a Star

Wish Upon a Star (1996)

Alexia a Hayley sú povahovo celkom odlišné sestry. Staršia Alexia Wheatonová (KATHERINE HEIGLOVÁ) je krásna a obľúbená žena, ktorá miluje spoločnosť, módu a chlapcov. Hayley Wheatonovú (DANIELLE HARRISOVÁ) zase fascinuje matematika a veda. Raz v noci, keď letí kométa, si Hayley zaželá, aby si aspoň na chvíľu mohla so sestrou vymeniť miesto a ráno zistí, že sa jej želanie splnilo! Zvládne novú situáciu? (oficiální text distributora)

Zabít nebo zemřít: Hráči - série sedmá

Zabít nebo zemřít: Hráči - série sedmá (2001)

Obyčejní lidé ve skutečném a zároveň absurdním a nebezpečném zápase bojuje o život. Přitom jen jeden z šesti vybraných dobrovolníků má šanci přežít tuto podivnou hru, v níž je vše dovoleno. Její průběh s pomocí "stále přítomných kamer" sledují diváci v přímém televizním přenosu. Varovná satirická tragikomická fikce na motivy známé sci-fi hry o život (Running Man), jejíž děj je zasazen do prostředí americké reality show současnosti (oficiální text distributora)

Mucha Sangre

Mucha Sangre (2002)

Do moře vedle španělského pobřeží spadne meteorit. Nikoho ale neohrožuje - vždyť to tvrdí sám ministr. Ve skutečnosti jde o minmozemskou invazi, která má jediný úkol - oplodnit všechny muže a sníst všechny ženy. To ale nikdo netuší, a tak, když se začnou houfně ztácet mladé dívky, nikdo nic netuší. V téže době prchají z věznice dva muži - starý kriminálník a jeho mladý přítel (ve skutečnosti agent protigrogové jednotky). Muži míří za šéfem mafie, aby z něj dostali peníze. To ale netuší, že se z něj díky nákaze stalo podivné monstrum - kombinace zombi, upíra, mutanta a kdoví čeho ještě. On a jeho muži se pustili do svého úkolu - oplodňují muže (je jasné jak asi) , kteří se stávají též miimozemšťany, a jedí ženy. Protože jsou gurmáni, maso si (zaživa) nechávají pomocí podivné zelené páry trochu zamřít, nakonec, zvěřina je nejlepší uleželá. Naši hrdinové se pouštějí do boje, jak ale zabít monstrum, které po prošpikování kulkami ihned ožívá, a uříznutá hlava znovu naroste? A navíc se kolem potloukají uprchlé poloshnilé ženštiny útočící na všechny muže. Při tomto filmu se nebudete bát, ale hodně se budete smát. A pozor-se slovy místního blázna: "Oni přicházejí! Oni přicházejí! Chraňte si řiť!" (cidla)

Vometáci

Vometáci (2002)

Malé kanadské městečko před deseti lety nežilo ničím jiným než curlingem. Teď mají členové sportovního týmu jiné starosti, rodina a zaměstání jim zabírají hodně času. Jednoho dne ale umírá nadšený trenér na srdeční příhodu a jeho posledním přáním je, aby znovu začali trénovat a vyhráli prestižní soutež " Golden Broom"! (oficiální text distributora)

I Love You Too

I Love You Too (2010)


Pokud se rádi smějete a hledáte film ke stažení zdarma, který vás pobaví, zkuste shlédnout Koupili jsme zoo. V tomto filmu dobro vítězí nad zlem a to vše se spoustou vtipných scén které váš zaručeně pobaví. Koupili jsme zoo soundtrack s titulkami je také skvělý.