Milenec

Milenec

Žánr: Drama    Rok: 1992      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Saigon, konec 20. let. Patnáctiletá francouzská školačka se vrací z prázdninového pobytu na venkově u matky. Na přívozu přes Mekong upoutá pozornost bohatého mladého Číňana a ten jí nabídne odvoz do Saigonu. Již během společné cesty do města mezi nimi vzniká výrazné napětí, jež záhy přerůstá v intenzivní vztah - spíše erotický, než citový. Nezkušená dívka, pocházející z nemajetných poměrů, začíná prostřednictvím svého sedmadvacetiletého přítele objevovat svět fyzické lásky i svět peněz. Zatímco Číňan zcela propadá jejímu kouzlu a zamiluje se, dívka stále dává najevo, že ji k němu váží jen sex a peníze. Styky mladičké bílé dívky se světáckým Číňanem ale nemohou zůstat dlouho utajeny. Mladík je podle tradice zaslíben čínské nevěstě z nejlepších kruhů, jiný sňatek by ho vyloučil z otcovy závěti. Dívka se stává terčem útoků matky a staršího bratra, kteří ovšem přes svůj odpor a opovržení neváhají těžit z Číňanovy štědrosti. Vztah francouzské dívky a jejího čínského milence je předem určen k zániku, ale když se dívka po mladíkově svatbě vrací s rodinou do Francie, nahlížíme poprvé za masku její zdrženlivosti - přese všechno ji k milenci poutal i silný cit. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Milenec online ke shlédnutí. Milenec download ke stažení. Milenec cz titulky a český dabing. Amant, L' download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Bílé písky

Bílé písky (1992)

Jedného dňa v púštnych zrúcaninách Anasazim nájdu telo mŕtveho muža. Má oblečený drahý oblek, v ruke pištoľ a vedľa seba kufrík so zaujímavým obsahom - pol milióna dolárov v bankovkách. Nemá u seba žiadne doklady, nič, čo by viedlo k odhaleniu jeho totožnosti. Bola to vražda alebo samovražda? Pre šerifa Raya Dolezala je tento prípad vítaným vzrušením v stereotypnej službe a šanca vykonať konečne niečo poriadneho. Ray sa rozhodne prípad vyriešiť vlastnými silami a odhaliť záhady okolo mŕtvoly neznámeho muža. Rozhodne sa pátrať po stope peňazí, ktorá vždy bezpečne vedie k motívom zločinu. Šerif čoskoro odhalí identitu mŕtveho muža. Bol to platený informátor agenta FBI Grega Meekera. Meeker mal práve rozpracovaného obchodníka so zbraňami Gormana Lennoxa, ktorý pracuje výlučne pomocou prostredníka Lane Bodineovej. Šerif Ray Dolezal sa teší, že konečne narazil na veľký prípad, ktorým sa preslávi, ale peniaze z kufríka mŕtveho mu ukradnú a jedinú svedkyňu zavraždia! Noreen bola priateľka mŕtveho muža a šerifovi ešte stihla prezradiť, že mal aj istého tajomného partnera, s ktorým naplánoval ukradnúť peniaze z FBI. Šerif sa pustí do nebezpečnej akcie. Odhalia Rayovi nepriatelia jeho pravú identitu? Na akej strane vlastne stojí agent Meeker a ako sa zachová k šerifovi? Dostane šerif späť ukradnuté peniaze? (oficiální text distributora)

Konec Roberta Mitchuma

Konec Roberta Mitchuma (2011)

Road movie, v níž se na festival za polárním kruhem vydává herec a jeho agent, aby vyhledali legendárního režiséra a přesvědčili ho ke spolupráci. Film natočený v evropské koprodukci vzdává hold stylu režiséra Jima Jarmusche. Kulisu velkých průmyslových předměstí a špinavých motelů snímá kamera Tima Salminena, dlouholetého spolupracovníka Aki Kaurismäkiho, v dlouhých záběrech bez jízd. Výrazné herecké typy vybrané s ohledem na jejich zvláštní fyziognomii a neustálé balancování na hranici mezi ironií a vážností potěší právě Jarmuschovy fanoušky. (oficiální text distributora)

Kde roste červené kapradí

Kde roste červené kapradí (2003)

Příběh plný dobrodružství, přátelství a hrdinství. Jedinečný film pro celou rodinu film je o přátelství chlapce Billy Colemana a jeho dvou věrných psů, na které si musel během prázdnin vydělat tvrdou prací v lese. Billy prožívá se svými psími kamarády mnohá dobrodružství a nebezpečí, například při napadení lesní pumou, díky kterým si uvědomí jaká je skutečná hodnota přátelství, důvěry a hrdinství. (oficiální text distributora)

Repríza

Repríza (2006)

Reprise je zábavný film o láske, priateľstve a konflikte medzi životnými ambíciami a krutou realitou. Erik a Philip sa pokúšajú stať spisovateľmi. Zatiaľ čo Erik je vydavateľstvami neustále odmietyný, Philip sa zo dňa na deň stáva významnou osobnosťou medzi začínajúcimi spisovateľmi. Žiaľ ako to už býva, Philip túto prudkú zmenu života nezvládne a končí v rukách psychiatrov. Erik zatiaľ naďalej pokračuje vo svojích literárnych pokusoch. Po skončení Philipovej liečby ho navštívi a presviedča aby sa vrátil k písaniu. Jemný a poetickýfilm o tom, ako sa sny a nádeje postupne vytrácajú v šedi bežnej reality a pod náporom životných skúseností. (Golltes)

The Last Station

The Last Station (2009)

Film, který vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy Jaye Pariniho, zachycuje konec života Lva Nikolajeviče Tolstého (Christopher Plummer). Známý spisovatel se snaží vyrovnat se svým údělem bohatého a významného umělce, odporujícím jeho postoji života v chudobě, stejně tak jako se svými manželskými problémy. (j.o.j.o.)


Byli jste na premiéře filmu Milenec v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Milenec má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!