Pod jednou střechou

Pod jednou střechou

Žánr: Komedie    Rok: 2010      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Holly Berenson (Katherine Heigl) je podnikavá dodavatelka potravin a Eric Messer (Josh Duhamel) nadějný šéf sportovní sítě. Výsledkem prvního rande se stala jen společná vzájemná averze a jejich milovaná kmotřenka Sophie, to jediné co jim na tomto světě zbylo. Proto jsou donuceni odhodit společnou zášť. Na úkor svých ambic, kariéry a vůbec celého života musí Holly a Eric najít společnou řeč a vypořádat se se životem pod jednou střechou. (Baštipán)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Pod jednou střechou online ke shlédnutí. Pod jednou střechou download ke stažení. Pod jednou střechou cz titulky a český dabing. Life as We Know It download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Nejlepší sportovec století

Nejlepší sportovec století (2006)

V roce 2000 se scházejí odborníci, aby zvolili nizozemského sportovce století. Sake Wiarda jmenuje sportovce jménem Taeke Jongsma, kterého nikdo z přítomných nezná a který prý vynikl v nezvyklém sportu – sezení na kůlu. Vypráví jeho příběh... Taeke je synem chudého venkovana a v lidovém sportu, oblíbeném v jeho rodném Frísku, hledá odstup od neutěšené skutečnosti. I do navenek idylického světa jeho dětství ve 30. letech a mládí ve 40. letech proniká realita nezaměstnanosti a války. Zkouška trpělivosti a rovnováhy, v níž se v průběhu času naučil s přehledem porážet své soupeře, se pro Taekeho stává osudem. Nachází smysl života v poklidném sledování klidné vodní hladiny obklopující jeho kůl, tahu ptáků, proměn počasí i ročních dob... V okamžiku, kdy jde o něžný cit k půvabné Tjitske a nenávist k bohatému konkurentovi v lásce Rintjemu, se však Taeke musí rozhodnout, zda zůstane jen pouhým pasivním pozorovatelem světa... Poetická tragikomedie o jednom lidském osudu přerůstá v originální úvahu debutujícího režiséra. (oficiální text distributora)

Pouze pro zvané

Pouze pro zvané (2004)

Charles organizuje svatby a oslavy pařížské smetánky. Tyká si se všemi celebritami, ale jeho úspěch trvá do chvíle, kdy se jej pokusí odstřelit konkurenční agentura. Charles se však nevzdává a jede hledat štěstí na Ibizu… V pařížském hotelu se na oslavách 25. výročí firmy Lorins, kterou vede prezident Bertram Bellencourt, sejde veškerá smetánka. Celou oslavu organizuje Charles de Poluignac, který je vyhlášeným organizátorem mondénních oslav a svateb. Jeho konkurent Cyril Legall však nechá na oslavu propašovat obří dort, a když na něm chce Bellencourt sfouknout svíčky, dort se rozprskne a všichni hosté jsou od šlehačky. Bellencourt ze všeho obviní Charlese a o měsíc později o jeho služby už nikdo nestojí. Od Bellencourta měl Charles dostat jako zakázku uspořádání slavnosti při uvedení jeho nového parfému Ibiza, ale i z toho sešlo. Další problém je v tom, že Charles slíbil ruskému mafiánovi Tukanovovi uspořádat oslavu pro jeho přítelkyni, a tak se sejde s Cyrilem, kterého považuje za svého přítele, a požádá ho o pomoc. Cyril mu řekne, že pro Tukanova vše zajistil a že dorazí i hvězdy, které si Tukanov přál. Oslava probíhá celkem dobře, až na to, že slíbené hvězdy nedorazily – a Charles před rozzuřeným Tukanovem uteče. Je mu jasné, že po něm mafián půjde, a tak se na radu svého bratrance rozhodne odjet na Ibizu… Na Ibize žije nově vycházející hvězda John John. Charles se jde podívat na jeho show plnou tance a kouzel, ale i když se snaží, nepodaří se mu s John Johnem setkat osobně. Později potkává Afrodite, svou bývalou přítelkyni z Paříže, a ta ho ubytuje ve své vile lásky, kde si užívá každý s každým a neexistuje zde žádné soukromí. Večer na diskotéce pak Afrodite představí Charlese John Johnovi, který je její kamarád. John Johnův přítel Branco odejde z party s jiným mužem a John John je z toho nešťastný. Charles ho doveze domů a John John se mu svěří, že chce skončit se showbyznysem a začít žít normální život. V Paříži zatím Cyril Legall připravuje večírek pro Bellencourtův parfém, ačkoli Charlesovi přísahal, že by tu práci kvůli němu nikdy nevzal. Charles druhý den John Johnovi tvrdí, že připravuje uvedení parfému Ibiza a jménem firmy Lorins by ho chtěl angažovat. Později však najde v John Johnově poště ještě neotevřenou pozvánku na party k uvedení Ibizy, kterou mu poslal Cyril Legall. Charlesovi dojde, že ho zradil právě Cyril, pozvánku ukryje a rozhodne se pomstít... (oficiální text distributora)

Do Říma s láskou

Do Říma s láskou (2012)

Režisér Woody Allen při své cestě po Evropě tentokrát doputoval do hlavního města Itálie, kde si zahrál s osudy několika různých lidí. Film je složen ze čtyř povídek. V prvním příběhu přijíždí postarší manželský pár (Judy Davis a Woody Allen) do Říma, aby poznal nastávajícího své dcery, z něhož není její neurotický otec zrovna nadšený. Další příběh filmu je o prostituce (Penélope Cruz), která má za úkol splnit jakékoliv přání klientovi, jenž moc netuší, co po něm ta podivná žena chce. V následující části si italský dav splete muže (Roberto Benigni) s filmovou hvězdou a jeho život se otočí o 180°. V poslední povídce navštívíme mladý americký pár (Greta Gerwig a Jesse Eisenberg), jehož životem zamíchají dvě nenadálé návštěvy v podání Ellen Page a Aleca Baldwina. (oficiální text distributora)

Ester to rozčísne

Ester to rozčísne (2008)

Australský komediální teenagerský příběh o dívce Esther Blueburgerové, která pochází z židovské rodiny a celý její život je ovlivněn židovskými zvyky a pravidly. Zlom přichází, když poznává dívku Sunni, která je přesně taková, jaká by chtěla být i Esther. Obě dívky se spolu spřátelí a Esther za pomoci své nové kamarádky utíká z domova, aby mohla žít nový pohodový život. Poznává Sunniinu svobodnou a velmi pohodovou maminkou Marry. Esther začne chodit spolu se Sunni na zakázanou veřejnou školu, kde nachází nové kamarádky. (oficiální text distributora)

Erasmus a spol.

Erasmus a spol. (2002)

Xavier je posluchač ekonomické fakulty v Paříži a otcův známý mu slibuje po dokončení studií místo na ministerstvu financí. Podmínka, že musí ovládat španělštinu, není díky programu Erasmus nesplnitelná, a tak se Xavier rozloučí s maminkou i s přítelkyní a odletí do Barcelony. Najít tu bydlení není snadné, ale nakonec Xavier uspěje: nastěhuje se do bytu, kde žije už dalších sedm studentů, každý z jiného koutu Evropy. Nové známosti, nové zážitky, chaotické, a přece svým způsobem harmonické soužití mladých lidí různých národností, různých zvyků a zaměření jsou pro Xaviera školou, jež mu umožní přechod do dospělosti. Všechny jistoty jeho dosavadního života včetně lásky jsou zpochybněné, Xavier se už nevyzná ani sám v sobě. Když se vrátí domů, neví sice přesně, co chce, ale ví, co rozhodně nechce.


Přijďte sem a sledujte Pod jednou střechou online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Pod jednou střechou nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!