Hra o jablko

Hra o jablko

Žánr: Komedie    Rok: 1976      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Film Hra o jablko režisérky Věry Chytilové se pokouší komediální formou zachytit podstatu neustálého sporu mezi mužem a ženou a zároveň najít odpovědi na otázku, do jaké míry je možná hra s lidskými city a kdy a jak přestává být hrou. Hrdiny příběhu jsou porodník dr. John, svobodný muž po třicítce, v soukromém životě značně sobecký, a mladá zdravotní sestra Anna Šímová, která vzdor svému na pohled ztřeštěnému chování má k životu mnohem odpovědnější přístup. John k dívce naváže, jako před tím k tolika jiným, povrchní vztah. Jeho hra na lásku se však tentokrát obrátí proti němu. Když se pokusí napravit svou chybu, je už pozdě. Lze si totiž hrát v životě, ale nelze si hrát na život. Proto na Johnovo: "Ale já už si nechci hrát" Anna odpoví: "To je škoda, my právě hledáme někoho, kdo to umí". Motiv jablka, provázející příběh, je symbolem poznání charakteru lidí, symbolem ovoce lidského konání i symbolem plodu lidské lásky - dítěte... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Hra o jablko online ke shlédnutí. Hra o jablko download ke stažení. Hra o jablko cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Mr. Gibb

Mr. Gibb (2006)

Nepopulárny stredoškolský učiteľ je hlavný podozrivý v prípade nezvestného študenta keď sa zistí, že bol poslednou osobou ktorá ho videla. Pán Gibb (Daly) je pre študentov najhorší učiteľ, aký kedy stál na čele triedy. Je šialene zamilovaný do študentky menom Ally (Panettiere), populárnej teenagerky a miestnej celebrity. Keď Ally odrazu zmizne, celé mesto začne panikáriť. Môže mať pán Gibb niečo s jej zmiznutím? Keď počas policajného vyšetrovania vyjde najavo, že ju pán Gibb viezol domov krátko pred tým než zmizla, tak sa všeobecne opovrhovanému učiteľovi začínajú problémy. (dinozzo1990)

Mondscheintarif

Mondscheintarif (2001)

Po dlhom čase sa zaľúbila. A práve do neho. Prečo musí byť tak nedostupný a ešte k tomu zadaný? Hlavnou hrdinkou romantickej komédie je Cora (Gruschenka Stevensová), rozkošná mladá dáma, ktorá má talent zaujať svoje okolie nielen príjemným vzhľadom, ale i svojím bohatým vnútorným svetom, plným fantázie. Napriek svojim kvalitám žije sama vo veľkom byte a túži konečne spoznať naozajstnú lásku. V nemocnici sa náhodne zoznamuje s atraktívnym lekárom Danielom Hoffmannom (Tim Bergmann), ktorý jej okamžite padne do oka. Bezhlavo sa do neho zamiluje. Nebráni jej v tom ani fakt, že Daniel je zadaný. Cora absolvuje kvôli nemu niekoľko vyšetrení, len aby bola v jeho prítomnosti. S odstupom času Cora opäť stretáva objekt svojich túžob, tentoraz na pohrebe. Napriek úžasnému trapasu, ktorý sa jej prihodí, nakoniec pozbiera všetku odvahu a necháva Danielovi kontakt na seba. Netrpezlivo očakáva telefonát, ale on sa stále neozýva. Cora sa odhodlá pre posledný pokus, nakontaktuje sa na mladého lekára a dohodne si s ním schôdzku. Strávi s ním príjemný večer v reštaurácii, i keď sprevádzaný trapasmi, spôsobenými jej roztržitosťou. Chce sa presvedčiť o jeho skutočných citoch. Buď si ho konečne získa, alebo celkom stratí. A tak ho nečakane pobozká... (oficiální text distributora)

Láska a jiné závislosti

Láska a jiné závislosti (2010)

Jamie (Jake Gyllenhaal) se ve chvíli, kdy praštil s medicínou, stal profesionálním flákačem. Jedinou věcí, kterou umí, je balení holek. Tenhle talent vyžaduje slušné přesvědčovací schopnosti, a tak se Jamie nechá zlákat na práci reprezentanta velkého farmaceutického koncernu, jehož výrobky má vnucovat lékařům, aby je šířili dál, mezi své pacienty. Když čeká na audienci v jedné čekárně, uvidí JI, krásnou a smyslnou Maggii (Anne Hathaway). Domluvit si rande zabere Jamiemu pár minut, stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli. Jako by Maggie měla na všechno málo času. Coby pacientka v první fázi Parkinsonovy choroby ho skutečně nemá nazbyt. Ve chvíli, kdy se spolu začnou intimně sbližovat, vstoupí do jejich života viagra. Jamie totiž není zrovna ve formě, a tak mu Maggie navrhne, že by mohl vyzkoušet „motor na erekci“, který jeho zaměstnavatel právě vyvinul. Jamie, bohatší o vlastní zkušenost, začne modrý prášek prodávat jako o život. Jenže bývalému flákači nepřináší kariérní růst to pravé uspokojení. Tím by byl jen užší vztah s Maggie. Tahle holka je ale těžký oříšek, který lze sice snadno rozlousknout, ale jen těžko se dá udržet. Jamie je ochoten udělat pro jejich společné štěstí cokoliv. Otázka zní, jestli to bude stačit. (oficiální text distributora)

Devianti

Devianti (2004)

Ve filmu DEVIANTI chodí svobodní lidé s různými úchylkami do poradny, která jim hledá nejvhodnějšího partnera. Co ale sám mladík, který svou práci miluje a dává páry dohromady? Je jeho přítelkyně ta pravá nebo se něco změní, když příjme do poradny novou asistentku? (Handle)

The Cottage

The Cottage (2008)

Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho zazobaného chlápka. Avšak vše se (jako obvykle) zamotá a bratři nedostanou ani korunu a ocitnou se v pěkném maléru. Chatka, ve které ukrývají unesenou, je odříznutá od civilizace, navíc mají v patách gangstery, ti je mají za úkol zlikvidovat a dovézt dívku do bezpečí. A tak jim nezbývá nic jiného, než se dát na útěch. K jejich smůle naráží na opuštěné stavení, ve kterém je čekají větší hrůzy, než si kdo z nich dokáže představit. (Ssimca)


Zde můžete sledovat film Hra o jablko online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Hra o jablko soundtrack k filmu download zdarma!.