Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Žánr: Rodinný    Rok: 1992      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku. Zpočátku je vylekaný, ale když má u sebe všechny otcovy peníze, ubytuje se v nejdražším hotelu a začne si užívat vánoční pohodu. Ještě netuší, jaké nepříjemné setkání ho čeká... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Sám doma 2: Ztracen v New Yorku online ke shlédnutí. Sám doma 2: Ztracen v New Yorku download ke stažení. Sám doma 2: Ztracen v New Yorku cz titulky a český dabing. Home Alone 2: Lost in New York download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Rodinný
Loupežník Hotzenplotz

Loupežník Hotzenplotz (2006)

"Beru si, co se mi líbí, proto mě všichni znají", chlubí se loupežník Hotzenplotz - podle tohoto výroku nejznámější zbojník široko daleko. A kdyby neukradl babiččin milovaný mlýnek na kávu, potom... ano, potom by se Kasperl a Seppel nevydali na pátrání plné nebezpečí. Potom by se snad nedal strážník Dimpfelmoser dohromady s věštkyní Schottebeckovou a jejím psem Wastim, který byl proměněn v krokodýla. A krásná Fee Amaryllis by nemusela trpět, proměněná v hnusnou ropuchu na hradě zlého kouzelníka Zwackelmanna. Nakonec dostane každý co si zaslouží: kouzelné zelí, brambory, miniaturní hrad, pískem naplněný vozík na zlato - a babička zpátky svůj mlýnek. (1945)

Táta z billboardu

Táta z billboardu (1998)

Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárňují hlavní role v této šíleně legrační láskou okořeněné komedii plné bláznivých plánů a šokujících překvapení. S pevným rozhodnutím nalézt pro svého tátu Maxe novou lásku sestry namalují na billboard v srdci Hollywoodu soukromou reklamu. Po několika katastrofálních schůzkách Max konečně potká Brooke a je tu láska na první pohledovšem s jednou překážkou. A tou je bouřlivý skejťák, který je nejen synem Brook, ale též největším nepřítelem našich dvojčat. (oficiální text distributora)

Paleček

Paleček (2001)

Nejnovější zpracování slavné francouzské pohádky o Palečkovi. (oficiální text distributora)

Siegfried

Siegfried (2005)

Kovář (Michael Brandner) najde novorozeně v košíku plovoucím po Rýnu. Dítě vychová jako vlastní. Má to však háček. „Malý“ Siegfried (Tom Gerhart) má neuvěřitelnou sílu, se kterou neumí zacházet. Jen jeho chůze způsobuje padání zdí. Stává se pro vesničany opravdovou pohromou. Zůstane mu jen jeden kamarád – prasátko. Jednou v lese spatří nádhernou dívku Kriemhildu (Dorkas Kiefer). Od té doby už ho nic nezajímá, myslí jen na ni. Vydá se za ní do jejího hradu, kde ho čekají mnohá nebezpečí. (oficiální text distributora)

Kulička a Toník

Kulička a Toník (1999)

Rodina nie je len slovo... je to celá veta. Ak ovšem všetko dobre funguje. My sa v rodinnom filme Bodka a Anton dostávame hneď do dvoch rodín. Tá, v ktorej žije Bodka (Elea Geisslerová), je kompletná a úspešná. Matka je väčšinu roka v zahraničí a otec je uznávaný a - samozrejme - zaneprázdnený lekár. Bodka má všetko, čo potrebuje, ale najviac zo všetkého jej chýba prítomnosť, pohladenie a vnímavosť mamy. Ešte že má Bodka dobrú opatrovateľku a najmä úžasného kamaráta Antona (Mak Felder). Ten zase pochádza z nekompletnej rodiny. Mame sa veľmi nedarí a ešte ju zmáha aj choroba, takže Antonovi neostáva iné, ako ju nahradiť v práci. Im zasa chýbajú finančné prostriedky a nádej na lepšiu budúcnosť. Možno práve neutešená situácia priomäje Antona k tomu, že na večierku ukradne práve v byte Bodkiných rodičov drahý zapaľovač. Urobil to s dobrým úmyslom chcel mame pomôcť, aby sa čím skôr vyliečila. Tá však takúto pomoc odmieta a zapaľovač vráti majiteľke, teda pani Poggeovej (Juliane Kohler), Bodkinej mame. Tá však reaguje ináč, ako si to Bodka predstavovala a tým sa začína séria kaskádovitých situácií... (oficiální text distributora)


Přijďte sem a sledujte Sám doma 2: Ztracen v New Yorku online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Sám doma 2: Ztracen v New Yorku nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!