Nezapomeň na mě

Nezapomeň na mě

Žánr: Drama    Rok: 2010      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Ve filmu Nezapomeň na mě hraje Robert Pattinson rebelujícího mladíka, jenž se zamiluje do dívky v podání Emilie de Ravin (např. seriál Ztraceni). Jejich nečekaná láska musí projít silnou zkouškou způsobenou tragédií v obou rodinách. Role otců ztvárnili James Bond Pierce Brosnan a oscarový Chris Cooper. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Nezapomeň na mě online ke shlédnutí. Nezapomeň na mě download ke stažení. Nezapomeň na mě cz titulky a český dabing. Remember Me download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Antrax

Antrax (2001)

V blízkosti výzkumného centra v Kanadě hyne farmářům dobytek. Ve výzkumném centru vyvíjejí vědci protilátku proti viru Antrax. Farmáři dávají úhyn dobytka za vinu výzkumnému centru, protože se domnívají, že z něj uniká smrtící látka. Proti výzkumnému centru se snaží bojovat Robin Andersonová, manželka policisty Craiga, její matka Jackie Potterová a starý farmář Arthur Kowalski. Craig s postupem farmářů nesouhlasí a jako policista je varuje, ať svého nátlaku na výzkumné centrum zanechají. Ti ho však neposlechnou a spojí se s Adamem Stewartem, nezávislým novinářem. Adam navrhuje udělat protestní a mediální akci, kdy bude celá věc zveřejněna. Farmáři v čele s Jackie a Adamem jdou obsadit výzkumné centrum. Uvnitř se Arthur náhodně nakazí smrtícím virem. Adam uloupí čtyři ampule smrtícího viru, zamkne ostatní v centru a ujíždí pryč. Vedoucí výzkumného centra Krawford přivolává na demonstranty policii. Jako první přijíždí manžel Robin, Craig. Demonstranti mu odmítají otevřít. Arthur začíná mít vážné zdravotní potíže a umírá. Policie přivolává tým chemických odborníků, kteří všechny demonstranty podrobí dekontaminaci. Zdá se, že nikdo jiný nebyl virem nakažen. Krawford ale zjišťuje, že v laboratoři chybí čtyři ampule smrtícího antraxu... (oficiální text distributora)

Fantasma

Fantasma (2006)

Argentino Vargas hral hlavnú postavu vo filme Los muertos (Mŕtvi), postavu záhadného vraha. Nie je hercom, ale obyčajným mužom z džungle, roľníkom. Teraz je však v srdci rušného Buenos Aires, v obrovskom kultúrnom komplexe San Martin, kde sa má premietať „jeho“ film. Kamera sleduje Vargasovu blúdiacu postavu hore dolu na schodoch a vo výťahoch, po prázdnych chodbách sa ozýva ozvena jeho krokov. Postupne sa zoznamuje s rôznymi zamestnancami Paláca kultúry a dokonca aj nájde malú sálu, v ktorej sa zvyčajne premietajú avantgardné filmy ako Alonsovi Mŕtvi. Do tejto sály však nikdy nikto nechodí... (oficiální text distributora)

Fugitive Pieces

Fugitive Pieces (2007)

Děj filmu začíná v Polsku, kde malý Jakob díky štěstí o vlásek unikne osudu mnoha evropských Židů. Film vypráví formou flashbacků o Jakobově životě a o jeho chmurném setrvávání v minulosti a nepřímo o jeho nejistotě nad životem či smrtí jeho sestry. Film není depresivní zpovědí o válečných a poválečných událostech, ale o naději, kterou může (ale také nemusí) přinést láska. Snímek je velmi nestranný a hlavní pozornost je směřována na nezaujaté vyprávění životního osudu Jakoba. (Vessago)

Červené dveře

Červené dveře (2005)

Americký dramatický film vypráví o bizarní rodině amerických Číňanů Wongových, která žije na předměstí New Yorku. Ed Wong právě odešel do penze a rád by si konečně odpočinul. Jenže to by nesměl mít tři ztřeštěné dcery... (oficiální text distributora)

Letní šrámy

Letní šrámy (2007)

Opravdu může hrubý pytel vyspravit jen hrubá záplata? Parta rozjívených čtrnáctiletých adolescentů to již brzy zjistí uprostřed lesa, kam utekli za školu. A lekce dospívání půjde mnohem dál. Že se záškoláctví nevyplácí, je stará vesta. Ale že by mohlo končit až tak tragicky? Ačkoli kdo ví, ve Velké Británii je možné ledacos. A i z toho důvodu nyní čekají skupinu šesti čtrnáctiletých výrostků zážitky, které předčí jejich nejhorší noční můry. Původně mělo jít jen o běžný útěk ze školy do lesa, opepřený krádeží nehlídaného mopedu. Během svých toulek po hvozdech ale parta naráží na nečekané zpestření, na ošuntělého a zdánlivě neškodného tuláka Petera, tajemného, sympaticky anarchistického, kterému přítomnost mladých lidí zjevně činí potěšení. Proto ho také záhy zahrnou do svých bezohledných, proti světu dospělých namířených her a vylomenin. A po chvíli to vypadá, jako by Peter byl odjakživa jedním z nich. Jenže tenhle muž má úplně jiné cíle než si získat nové přátele. Pomalu se učí. A brzy začne využívat nové poznatky proti svým nedospělým „učitelům“, z nichž se záhy, aniž by si to sami uvědomovali, stanou zajatci. Ale tím Peterova lekce života, která začala obyčejnou šikanou, zdaleka nekončí. Chce víc než jen strach a slzy. Mnohem víc. Chce zlým dětem způsobit jizvy, které už nikdy nezarostou. Hororový thriller, ověnčený dvěma cenami BAFTA, natočil v roce 2007 britský režisér Julian Richards. (oficiální text distributora)


Výborný film Nezapomeň na mě je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Nezapomeň na mě!