Nezapomeň na mě

Nezapomeň na mě

Žánr: Drama    Rok: 2010      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Ve filmu Nezapomeň na mě hraje Robert Pattinson rebelujícího mladíka, jenž se zamiluje do dívky v podání Emilie de Ravin (např. seriál Ztraceni). Jejich nečekaná láska musí projít silnou zkouškou způsobenou tragédií v obou rodinách. Role otců ztvárnili James Bond Pierce Brosnan a oscarový Chris Cooper. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Nezapomeň na mě online ke shlédnutí. Nezapomeň na mě download ke stažení. Nezapomeň na mě cz titulky a český dabing. Remember Me download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Osudové léto 2

Osudové léto 2 (2011)

Autoři Osudového léta opět přinášejí film o zábavě, přátelství a vzrušujícím životním dobrodružství. Dana, skvělá surfařka z Kalifornie, se vydává k úchvatnému pobřeží jižní Afriky, aby tu uskutečnila sen své matky a poprala se s vlnami legendárního zálivu Jeffrey’s Bay. Na cestě ji doprovází matčin deník a několik přátel - fanatických surfařů. Během nezapomenutelné surfařské výpravy se Dana musí vypořádat s obrovskými vlnami, drsnými místními obyvateli i s vlastním strachem. (oficiální text distributora)

Guvernantka

Guvernantka (1998)

Píše se rok 1840. Po otcově náhlé smrti je mladá vzdělaná židovská dívka Rosina Da Silva nucena k rychlému sňatku. Rodina zůstala bez prostředků a jen výhodná svatba může všem umožnit udržet si dosavadní životní úroveň. Emancipovaná a svéhlavá Rosina nudný život po boku starého nemilovaného muže rozhodně odmítne. Sní o dráze herečky, ale také ví o stále se horšícícch finančních poměrech Da Silvových. Podaří se jí získat místo guvernantky v rodině Cavendishových na nehostinném ostrově Skye. Musí zapřít svůj židovský původ a stát se křesťankou jménem Mary Blackchurchová. Čeká ji chladné přijetí přejemnělé paní Cavendishové, která touží po velkém světě, a rezervované chování profesora Cavendishe, plně pohrouženého do své vědecké práce. Rosina se vžije do nelehké role nenápadné guvernantky a pečlivě střeží tajemství svého původu. Její inteligence a životní energie jí ale nedovolí douho zůstat opodál. (oficiální text distributora)

Vášeň a zrada

Vášeň a zrada (1998)

Sympatický advokát Russell Durrell se přestěhuje do Kansasu, aby tady začal novou etapu svého život se svým pětiletým synem. Brzy se tu seznámí s krásnou a mladou Beth a nesmělé přátelství začne pomalu ale jistě přerůstat v pevný vztah. V tu chvíli se ale do Russellova života vrátí jeho ex-manželka Kate. Té se totiž nelíbí skutečnost, že by už neměla být u Russella na první místě. A je schopná udělat cokoliv, jen aby Russell patřil zas jen jí. (oficiální text distributora)

Místnost sebevrahů

Místnost sebevrahů (2011)

Dominik je normálny chlapec. Má veľa priateľov, najkrajšiu babu v škole, bohatých rodičov, peniaze na značkové oblečenie. Jeden nevinný bozk s kamarátom však všetko zmení. Začne sa pred okolím izolovať a všetok čas trávi za počítačom. Nadviaže kontakt s neznámou dievčinou, ktorá ho uvedie do „miestnosti samovrahov“ – miesta, odkiaľ niet úniku. Dominik sa ocitne v pasci vlastných pocitov. Zapletie sa do smrteľného komplotu a postupne stráca to najcennejšie, čo v živote mal... Dlhometrážny hraný debut jedného z najtalentovanejších poľských režisérov. Prvýkrát sa podarilo v tomto geografickom priestore vytvoriť dielo, kde je virtuálny svet avatarov rovnako presvedčivý a dôležitý ako výkony hereckých predstaviteľov. Emotívne vypätý a šokujúci príbeh s brilantnými výkonmi, ktorý pôsobivo prekračuje obvyklé hranice predstavivosti. (Artfilm)

Podzimní sonáta

Podzimní sonáta (1978)

I v Podzimní sonátě zůstává Bergman věrný svým obrazům světa lidských duší. Komorní drama dvou žen, matky, jež se snaží utéci před odpovědností za nenaplněné životní osudy svých dcer a mladé ženy, jež v sobě koncentruje minulá utrpení. Napětí mezi nimi vrcholí a ukáže se jak hluboce se ženy od sebe vzdálily a jak nepřekonatelné je jejich neporozumění. (oficiální text distributora)


Chcete shlédnout film Nezapomeň na mě online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Nezapomeň na mě online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!