Vikingové

Vikingové

Žánr: Akční    Rok: 1999      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Rok 922. arabský vzdělanec Ahmed Ibn Fadlán se díky vztahu k manželce vysoce postaveného muže musí stát vyslancem ve vzdálené severské zemi. Ve střední Asii se však setká se skupinou Vikingů a proti své vůli se stane jedním z třinácti bojovníků, kteří se mají utkat s tajemnými nepřáteli, sužujícími jejich zemi. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Vikingové online ke shlédnutí. Vikingové download ke stažení. Vikingové cz titulky a český dabing. 13th Warrior download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Akční
Getaway

Getaway (2013)

Po únose svojej manželky sa Brent Magna (Ethan Hawke) za volantom svojho auta vydáva na záchrannú misiu, aby svoju ženu oslobodil. Jeho jedinou nádejou je mladá hackerka (Selena Gomez), ktorá sa stane jeho spojenkyňou. Brent tak musí poslúchať príkazy tajomného hlasu, ktorý s pomocou kamier umiestnených v aute sleduje každý jeho krok.(Tony DiNozzo)

Sasaeng gyeoldan

Sasaeng gyeoldan (2006)

Obchodníček s drogami se zaplete se zkorumpovaným policajtem, který ho donutí, aby mu pomohl chytit drogového mafiána. (balone)

Shottas - Jamajský gang

Shottas - Jamajský gang (2002)

V americko-jamajské produkci vzniklo drsné akční drama režiséra Cesse Silvery vyprávějící o dvojici mladíků, kteří spolu vyrostli v nebezpečných ulicích Kingstonu na Jamajce. Wayne (Spragga Benz) a Biggs (Kymani Marley) poznali svět zločinu už jako malí kluci. Nyní se přestěhovali do Spojených států a tam začínají šplhat ze dna až na samý vrchol kriminálního podsvětí v Miami, kde k životu patří rychlá auta a nádherné ženy. Bez milosti nad ním přebírají kontrolu, ale přitom zůstávají úzce spjati vzájemnou loajalitou. (oficiální text distributora)

Endgame - Bronx lotta finale

Endgame - Bronx lotta finale (1983)

Píše se rok 2025 a svět prodělal nukleární holocaust. Zbytky lidí žijí v totalitním státě vedeném fašistickou juntou, v okolí se nacházejí pouze rozvaliny obývané mutanty, kteří jsou nemilosrdně zabíjeni. Jedinou kratochvílí je televizní reality show zvaná Endgame, kde skupina lovců pronásleduje vybranou oběť. Šampion hry Ron Shannon (Al Cliver) vyhrává další klání, avšak jen díky telepatickým schopnostem mutantky Lilith (Laura Gemser). Ta na oplátku, přihazujíc tučnou finanční odměnu, požaduje ochranu pro sebe a mutantského chlapce obdařeného unikátními mentálními schopnostmi. (J.Connor)

Xi Feng Lie

Xi Feng Lie (2010)

Čtveřice čínských policistů se vydává do odlehlé oblasti vnitřního Mongolska zatknout jednoho pachatele nájemné vraždy, jímž je Zhang Ning (Xia Yu). Jenže ten má samozřejmě jiné plány. Kromě policie v patách má na starosti ještě svoji přítelkyni Sun Jing (Charlie Yeung), navíc na něj jeho poslední klient poslal párek zabijáků. (Vavča)


Zde můžete sledovat film Vikingové online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Vikingové soundtrack k filmu download zdarma!.