Trafačka – Chrám svobody

Trafačka – Chrám svobody

Žánr: Dokumentární    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Co lze udělat s prázdnou tovární halou, kterou budou do roka bourat? Příběh o poslední etapě života jedné budovy v pražských Vysočanech a o vzniku významného kulturního místa na mapě České republiky dokumentární kamerou zachytil Saša Dlouhý s Romanem Vávrou. Časosběrně zaznamenávali vývoj alternativního uměleckého centra i osobní proměny hlavních protagonistů filmu, kteří se vesměs jako čerství držitelé akademických titulů výtvarných oborů ujali industriálního prostoru a dokázali ho v krátké době přetavit ve funkční organismus umožňující střet různých kulturních proudů. Původně jasný a časově omezený projekt však ovlivnily osobní střety i ekonomická krize. Nikdo u zrodu Trafačky netušil, jakým směrem se vše jednou vyvine... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Trafačka – Chrám svobody online ke shlédnutí. Trafačka – Chrám svobody download ke stažení. Trafačka – Chrám svobody cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Dokumentární
Asgard Projekt

Asgard Projekt (2009)

Ambiciózní pokus Leo Houldinga o volný prvovýstup na Severní věž Asgardu na Baffinově ostrově hluboko v Arktidě. Leo se spojí s dalším přeborníkem v lezení na obří stěny - Stanley Learym z USA. Navíc oba doufají, že se jim z vrcholu podaří uskutečnit seskok ve wingsuitu. Když přijedou, sezóna se již chýlí ke konci a jejich výlet se začíná komplikovat. Po počátečním úchvatném skydivingu nad vrcholem Asgardu se proti týmu brzy spiknou okolnosti, takže i ze samotného pokusu dostat se do základního tábora se rázem stává nadlidský úkol. (oficiální text distributora)

USA versus John Lennon

USA versus John Lennon (2006)

US versus John Lennon odhaluje pokusy americké vlády umlčet Johna Lennona. Ve snímku jsou rozsáhlé rozhovory s jeho nejbližšími. Jedná se o jedinečný pohled na život a časy Johna Lennona, zachycuje ideály, za něž bojoval a cenu, kterou zaplatil za to, že se snažil ze světa udělat lepší místo. (oficiální text distributora)

Fuel

Fuel (2008)

Rekordne vysoké ceny za benzín, globálne otepľovanie a nenásytný dopyt po energií. Toto spustí vášnivé debaty v nasledujúcich rokoch. Víťaz ocenení festivalu Sundance 2008 odhaľuje šokujúce spojenie medzi automobilovým priemyslom, ropným priemyslom a vládou, pričom skúma aj alternatívne zdroje energie ako solárnu, veternú, alebo energiu biomás. John Tickell nás s jeho dodávkou vezme na cestu objavovania kladov a záporov bioenergie, poukáže na to, ako americká závislosť na rope ničí americkú ekonomiku a na to, ako nás môže ekologická energia zachrániť. (klayman)

Ten pravý Cancun

Ten pravý Cancun (2003)

Rok co rok více než 40 000 studentů cestuje do Cancunu v Mexiku na jarní závod. Letos však poprvé šestnáct lidí míří do vily na cancunském pobřeží, aby tam společně strávili i jarní prázdniny. Jsou mezi nimi nejrůznější povahové typy. Devatenáctiletý Alan z Texasu je typický hodný hoch, jehož si dívky moc nevšímají a který si ještě nikdy nedal panáka. Pětadvacetiletý Casey aspiruje na kariéru modela v Miami, neví, co je těžká práce a se slovy všechno dobře dopadne přistupuje k životu, jako by to byl jeden velký jarní závod. Devatenáctiletá dvojčata Roxanne a Nicole z Texasu jsou jako z divokých vajec. Heidi a Davidovi je osmnáct, jsou nejlepší přátelé, ale nevědí, zda mají překročit hranici flirtování. Jeremymu z Arizony je dvaadvacet a na jarní závod trénuje celý život. A kamarádi Paul a Jorell z Los Angeles ještě nikdy nevytáhli paty ze Států a jsou odhodláni, že v Cancunu to roztočí naplno. Film o nových láskách, zlomených srdcích a prověrce přátelství v průběhu téhle několikadenní párty natočil režisér Rick de Oliveira. (oficiální text distributora)

The Crimson Wing: Mystery of the Flamingos

The Crimson Wing: Mystery of the Flamingos (2008)

"Jedna z posledních afrických velkých záhad" - tak by se dal jednou větou popsat tento úžasný dokument, pojednávající o jedné generaci plameňáků na jezeře Natron v rovníkové Africe. Je to neuvěřitelný příběh o zrození, putování, rodinných poutech, životě i nelítostné smrti! Na jezero Natron se každoročně slétává na půl milionu plameňáků, aby v bezpečí před všemi predátory (včetně lidí) a v neskutečně krutých podmínkách dali život nové generaci. Dokument podtrhuje úchvatný soundtrack, který má na svědomí anglická nu-jazzová partička - The Cinematic Orchestra. Film chce v neposlední řadě upozornit i na aktuální nebezpečí, které hrozí jezeru Natron ze strany indického koncernu Tata Chemicals, podporovaného nepřímo i tanzanijskou vládou. Tato firma se chystá začít z jezera těžit sodu a může tak ohrozit celosvětovou populaci plameňáků, jako se to již stalo na nedalekém jezeře Magadi, kde podobná továrna již stojí. (enyvan)


Přijďte sem a sledujte Trafačka – Chrám svobody online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Trafačka – Chrám svobody nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!