L.A. Zombie

L.A. Zombie

Žánr: Horor    Rok: 2010      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Po filmu Otto aneb mrtvoly ožijte se na filmové festivaly vrací provokatér Bruce La Bruce s novým sexuálně explicitním audiovizuálním experimentem. Z vln pacifického oceánu přichází na svět neznámé zombie stvoření (v podání modela a hvězdy porno filmů Françoise Sagata), jakýsi temný spasitel. Bloumá nehostinným prostředím Los Angeles a sexuálními praktikami navrací život mrtvolám, mrtvým existencím z okraji společnosti… (FebioFest)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


L.A. Zombie online ke shlédnutí. L.A. Zombie download ke stažení. L.A. Zombie cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Duch spisovatele

Duch spisovatele (2007)

Strhující drama ve stylu temných povídek Edgara Alana Poea John Vandermark je bývalý hudební skladatel, který se živí jako učitel hudby. Do jeho života se připlete Sebastian St. Germain, který o sobě prohlašuje, že je spisovatel. John z něj cítí velké ambice, a proto mu pomáhá jak jen může. Záhy však zjistí, že je zneužíván. Johnovo chování se velmi změní a Sebastian se dostane do řetězce těch nejpodivnějších zážitků. Jedná se o Johnovu pomstu, nebo jeho duševní chorobu? (oficiální text distributora)

Elektrické křeslo

Elektrické křeslo (2006)

Poslední vojenský experiment v Millhaven Research Facility vytvořil místo supervojáka neovladatelné zvíře a tým expertů chce za poctivé americké dolary opravu. Na konkurzu vybere 4 úplné outsidery, kteří mají být těmi pravými. Nastanou problémy a máme tu škaredého zabijáka, pár vystrašených vojáků, 4 chudáky a jednoho Mengeleho s vyvinutou asistentkou v tajném spletitém komplexu, ve kterém tiká bomba. (oficiální text distributora)

Super Hybrid

Super Hybrid (2010)

Čtveřice zkušených mechaniků má opravit jedno mírně poškozené auto. Začínají se dít divné věci. Auto samo startuje a také se okolo něj stávají podivná úmrtí. Mechanici zjistí, že auto se je snaží zabít a začnou proti němu bojovat všemi možnými prostředky. (darek kartac)

Stranger in Our House

Stranger in Our House (1978)

Snímok Wesa Cravena, ktorý je známy aj pod názvom Summer of Fear rozpráva príbeh dospievajúcej Rachel (Linda Blair), ktorá žije kľudným životom spolu so svojimi rodičmi a dvoma súrodencami na veľkej rodinnej farme. Jej život sa však rapídne zmení, keď sa k nim nasťahuje sesternica Julia (Lee Purcell), ktorej rodičia tragicky zahynuli pri autonehode. Po jej príchode sa nečakane zhoršujú rodinné vzťahy. Tajomná Julia sa začne správať abnormálne, obklopuje sa zvláštnymi predmetmi, v jej prítomnosti sa niekoľkokrát splaší kôň. Rachel ju začne podozrievať z čarodejníctva... (Mordenroth)

No Man's Land: The Rise of Reeker

No Man's Land: The Rise of Reeker (2008)

Pokračování fimu „Reeker“ z roku 2005. Nyní se akce filmu odehrává u přepadení kasína, které vede Danny Oceans. Po loupeži bude muset on utéct před šerifem a jeho synem, kteří se rozhodli dostat zloděje. (LIVINGDEAD)


Chcete shlédnout film L.A. Zombie online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat L.A. Zombie online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!