L.A. Zombie

L.A. Zombie

Žánr: Horor    Rok: 2010      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Po filmu Otto aneb mrtvoly ožijte se na filmové festivaly vrací provokatér Bruce La Bruce s novým sexuálně explicitním audiovizuálním experimentem. Z vln pacifického oceánu přichází na svět neznámé zombie stvoření (v podání modela a hvězdy porno filmů Françoise Sagata), jakýsi temný spasitel. Bloumá nehostinným prostředím Los Angeles a sexuálními praktikami navrací život mrtvolám, mrtvým existencím z okraji společnosti… (FebioFest)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


L.A. Zombie online ke shlédnutí. L.A. Zombie download ke stažení. L.A. Zombie cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Immortally Yours

Immortally Yours (2009)

Hamilton bylo malé ospalé městečko, které si vybral za svůj nový domov charizmatický Alex. Ten se záhy zamiluje do mladé dívky Estelle, problém však je, že Alex je upír. Chce vzdát své nesmrtelnosti, chce s ní prožít vše, co mohou prožívat jen lidé, ale to není tak jednoduché. Proto požádá o pomoc jejího otce, který se zabývá výzkumem nesmrtelnosti. Ale o nesmrtelnost má zájem i zločinecká organizace, tajemní Ilumináti. (topr harley)

Altitude

Altitude (2010)

Začínajúca pilotka a jej priatelia sa ocitnú v smrteľnom nebezpečenstve, keď ich lietadlu záhadne zlyhá riadenie. Niekoľko mladých priateľov sa rozhodne ísť na koncert netradičným spôsobom – zaletieť naň prenajatým malým lietadlom. Len chvíľu po štarte, keď vletia do čudesnej búrky, začne lietadlu zlyhávať riadenie, úplne sa vymkne kontrole a neovládateľne stúpa vyššie a vyššie. Začínajúca pilotka Sara a jej štyria mladí priatelia Mel, Cory, Bruce a Sal s hrôzou zisťujú, že sú uväznení vo vzduchu a navyše sa musia pustiť do smrteľného boja s nadprirodzenou silou, ktorá prekračuje všetky najhoršie obavy. Odkiaľ sa však monštrum vzalo? (oficiální text distributora)

Long khong 2

Long khong 2 (2008)

Thajský horror typu „gore“ (kruté morbidní scény). Tentokrát to bude příběh Panor, svůdné učitelky z malé vesnice, která se díky své kráse stává touhou mnoha mužů. Po sérií událostí je Panor přinucena zavraždit. Následně je pak posedlá silným démonem... (LIVINGDEAD)

Městečko Grockleton

Městečko Grockleton (2007)

Ak niekto náhodou zablúdi do mestečka Grockleton, nemusí ho opustiť živý. Jon s manželkou Susan sa vyberú do prírody, aby zažili nejaké dobrodružstvo. To sa začne vo chvíli, keď zistia, že zablúdili. Našťastie narazia na pár mužov, ktorí im poradia. Vystríhajú ich však, aby sa vyhli "ceste svetla". Jon a Susan sa rozhodnú zariskovať a zamieria autom na opustenú cestu, aby sa pokúsili nájsť nejaký motel, kde by strávili noc. Napokon dorazia k Beesleyho veľkostatku v Grockletone, kde ich privíta čudácky majiteľ a poskytne im ubytovanie. Vonkoncom netušia, čo ich čaká... (oficiální text distributora)

Deadwater

Deadwater (2008)

Z Iráku vyplouvá na moře válečná loď, jež se v minulosti stala dějištěm nacistického experimentu. S tím se nejdříve střetne posádka lodi, po jejímž brzkém zmizení se vydá speciální jednotka, v čele s ostříleným Lancem Henriksenem. Avšak i oni netuší co se posádce stalo, jakou má loď minulost a čemu všemu budou na lodi čelit. A výsadek již začal… (t_gon)


Byli jste na premiéře filmu L.A. Zombie v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. L.A. Zombie má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!