Alvin a Chipmunkové 3

Alvin a Chipmunkové 3

Žánr: Animovaný    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo. Alvin a jeho přátelé potkávají nového kamaráda, se kterým se vydávají na dobrodružné putování po ostrově, na jehož konci je čeká velké překvapení. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Alvin a Chipmunkové 3 online ke shlédnutí. Alvin a Chipmunkové 3 download ke stažení. Alvin a Chipmunkové 3 cz titulky a český dabing. Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Animovaný
Pinocchio 3000

Pinocchio 3000 (2004)

Všichni jistě znáte ten starý příběh o truhláři Gepettovi a jeho synovi Pinocchiovi, který je pouze dřevěnou hračkou toužící stát se lidskou bytostí. A také o tom, že se mu při každé lži o kousek prodlouží nos. A jak mohl tento příběh dopadnout při přesunutí do vzdálené budoucnosti a při použití kovu a tištěných spojů místo dřeva? Pinocchio se již od svého vzniku snaží stát člověkem, ovšem od víly Cyberiny má slíbeno, že se jím stane pouze tehdy, až pozná rozdíl mezi dobrým a špatným. A Pinocchio ve své nezkušenosti tak páchá více škody než užitku, jelikož se dal dohromady s despotickým majorem Scambolim. Avšak poté, co se seznámí s jeho dcerou, jakoby náhle procitl a snaží se napravit vše, co zatím pokazil. (Herráček)

Nitaboh: Tsugaru shamisen shiso gaibun

Nitaboh: Tsugaru shamisen shiso gaibun (2004)

Nitaro (později Nitaboh) jako malý chlapec oslepnul, a jelikož věděl, že nebude moct pracovat jako každý, rozhodl se své srdce věnovat hudbě. Zkoušel hrát na flétnu, ale nešlo mu to tak, jak si představoval, a tak s tím přestal. Jenže jeho srdce prahlo po hudbě a potřebovalo nějaký hudební nástroj, který by uspokojil jeho touhu. A jednoho dne se tak stalo. Do místa, kde Nitaro se svým otcem žil, přichází potulná hráčka na shamisen, také slepá. Když Nitaro uslyšel kouzelný hlas jejího shamisenu, věděl, že tento nástroj bude tím pravým, a jelikož jeho zesnulá matka byla taktéž vynikající hráčkou na shamisen, neváhal a zeptal se slepé umělkyně, jestli ho na shamisen bude učit. Ta svolí a tady začíná příběh Nitarova života. (Taja.S)

Tři králové

Tři králové (2003)

Všechno to začalo před mnoha, mnoha lety. Tehdy byl svět velice nebezpečný, vládli v něm krutí lidé a černá magie. Ale mezi nimi byli také lidé šlechetní a dobří. Film vypráví příběh o Ježíšovi z Nazaretu a o třech králích Melicharovi, Baltazarovi a Kašparovi, kteří mu ve své skromnosti při jeho narození předali své dary. Melichar zlato, které bylo pro toho, kdo prokáže svou odvahu, Baltazar myrhu pro toho, kdo jedná srdcem, a Kašpar kadidlo jako odměnu za skromnost. (oficiální text distributora)

Kouzelná romance

Kouzelná romance (2007)

Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem (PATRICK DEMPSEY) princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska? KOUZELNOU ROMANCI režíroval Kevin Lima (Tarzan, Eloise a Vánoce) podle scénáře Billa Kellyho (Dožeň, co se dá). Původních písně pro Kouzelnou romanci složila v minulosti velice úspěšná dvojice autorů – skladatel Alan Menken a textař Stephen Schwartz (Pocahontas, Zvoník u Matky Boží). (oficiální text distributora)

Film Noir

Film Noir (2007)

Hlavný hrdina sa prebúdza, je noc, nad hlavou sa mu týči obrovský nápis HOLLYWOOD a... má dokonalé okno. Nepamätá si nič: ani kto je, ani ako sa sem dostal a už vôbec netuší, prečo pri ňom leží mŕtvy detektív s prestrelenou hlavou - navyše, vražedná zbraň pohodená pri tele dokonale pasuje do púzdra, ktoré má náš hlavný hrdina ukryté pod sakom. Nasadá do pristaveného auta a po chvíli zistí, že má pri sebe mobilný telefón patriaci Samovi Rubenovi, súkromnému detektívovi. Začína sa zamotaný, akčný a komplikovaný príbeh ako vystrihnutý zo starých gangsterských filmov noir a hlavný hrdina musí prekonať mnoho prekážok a nástrah (zabijakov, policajtov a krásnych žien) aby si vybojoval späť svoju pravú identitu. (Jordan)


Zde můžete sledovat film Alvin a Chipmunkové 3 online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Alvin a Chipmunkové 3 soundtrack k filmu download zdarma!.