Fisshu sutôrî

Fisshu sutôrî

Žánr: Komedie    Rok: 2009      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

V roce 2012 se směrem k Zemi řítí obrovský meteorit. Zatímco zkáza světa se zdá být neodvratitelná, v jednom obchodu s hudebninami skupinka lidí poslouchá dávno zapomenutou píseň Fish Story. V roce 1975 druhořadá punkrocková kapela nahrává album, které se posléze ukáže být jejím jediným výtvorem; jmenuje se Fish Story. Osudy různých lidí mohou být provázané netušeným řetězcem příčin a následků a i věc, kterou spousta lidí považuje za fiasko, může jednou zachránit svět. Základem úsměvného nezávislého filmu Fish Story je precizní scénář, který divákům postupně představuje roztodivné postavy a bizarní události. Zdánlivě nesouvztažná série anekdotických epizodek se ve velkolepém finále ukáže jako promyšlené vyprávění vystavěné okolo titěrných detailů, které mají dalekosáhlé důsledky. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Fisshu sutôrî online ke shlédnutí. Fisshu sutôrî download ke stažení. Fisshu sutôrî cz titulky a český dabing. download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Komedie
Vánoční skřítek

Vánoční skřítek (2003)

Jako malého ho odvezli na Severní pól, kde ho vychoval táta skřítek (Bob Newhart). Ale Buddy (Will Ferrell) časem zjistí, že je jiný než ostatní skřítci. Aby našel místo, kam vlastně patří, vydá se hledat svého pravého otce do New Yorku. Právě zde se Buddy dozvídá, proč je jeho otec na seznamu zlobivých. Především ale přijde na to, že příčinou všech Santových problémů je nedostatek vánoční nálady a klidu. Buddy se snaží svému otci a celému světu navrátit vánočního ducha a pohodu, s čímž mu pomáhá půvabná Zooey Deschanel, která je Santovým skřítkem v obchodním domě. Podaří se Buddymu všechny přesvědčit, že Santa (Ed Asner) opravdu existuje? (oficiální text distributora)

Pouze pro zvané

Pouze pro zvané (2004)

Charles organizuje svatby a oslavy pařížské smetánky. Tyká si se všemi celebritami, ale jeho úspěch trvá do chvíle, kdy se jej pokusí odstřelit konkurenční agentura. Charles se však nevzdává a jede hledat štěstí na Ibizu… V pařížském hotelu se na oslavách 25. výročí firmy Lorins, kterou vede prezident Bertram Bellencourt, sejde veškerá smetánka. Celou oslavu organizuje Charles de Poluignac, který je vyhlášeným organizátorem mondénních oslav a svateb. Jeho konkurent Cyril Legall však nechá na oslavu propašovat obří dort, a když na něm chce Bellencourt sfouknout svíčky, dort se rozprskne a všichni hosté jsou od šlehačky. Bellencourt ze všeho obviní Charlese a o měsíc později o jeho služby už nikdo nestojí. Od Bellencourta měl Charles dostat jako zakázku uspořádání slavnosti při uvedení jeho nového parfému Ibiza, ale i z toho sešlo. Další problém je v tom, že Charles slíbil ruskému mafiánovi Tukanovovi uspořádat oslavu pro jeho přítelkyni, a tak se sejde s Cyrilem, kterého považuje za svého přítele, a požádá ho o pomoc. Cyril mu řekne, že pro Tukanova vše zajistil a že dorazí i hvězdy, které si Tukanov přál. Oslava probíhá celkem dobře, až na to, že slíbené hvězdy nedorazily – a Charles před rozzuřeným Tukanovem uteče. Je mu jasné, že po něm mafián půjde, a tak se na radu svého bratrance rozhodne odjet na Ibizu… Na Ibize žije nově vycházející hvězda John John. Charles se jde podívat na jeho show plnou tance a kouzel, ale i když se snaží, nepodaří se mu s John Johnem setkat osobně. Později potkává Afrodite, svou bývalou přítelkyni z Paříže, a ta ho ubytuje ve své vile lásky, kde si užívá každý s každým a neexistuje zde žádné soukromí. Večer na diskotéce pak Afrodite představí Charlese John Johnovi, který je její kamarád. John Johnův přítel Branco odejde z party s jiným mužem a John John je z toho nešťastný. Charles ho doveze domů a John John se mu svěří, že chce skončit se showbyznysem a začít žít normální život. V Paříži zatím Cyril Legall připravuje večírek pro Bellencourtův parfém, ačkoli Charlesovi přísahal, že by tu práci kvůli němu nikdy nevzal. Charles druhý den John Johnovi tvrdí, že připravuje uvedení parfému Ibiza a jménem firmy Lorins by ho chtěl angažovat. Později však najde v John Johnově poště ještě neotevřenou pozvánku na party k uvedení Ibizy, kterou mu poslal Cyril Legall. Charlesovi dojde, že ho zradil právě Cyril, pozvánku ukryje a rozhodne se pomstít... (oficiální text distributora)

Polibte nevěstu

Polibte nevěstu (2007)

Na střední škole byli Matt a Ryan nejlepší přátelé. Vlastně víc než přátelé. Po maturitě se jejich cesty rozešly. O několik let později Matt dostává pozvánku na Ryanovu svatbu. A protože jeho city vůči první lásce nevymizely, rozhodne se vrátit do svého rodného městečka a zabránit Ryanovi, aby neudělal největší chybu svého života. Film v roce 2007 natočil režisér C. Jay Cox. Do hlavní ženské role překvapivě obsadil Tori Spelling (Beverly Hills 90210). (jack.hnut)

Příští stanice Ráj

Příští stanice Ráj (1998)

Erin Castletonová je mladá zdravotní sestra, kterou opustil její dlouholetý přítel Sean, hyperaktivní politický aktivista. Erin se po prvotním zklamaní snaží začít znovu žít svůj vlastní život - sama. Mezitím matka Piper, která se rozhodne navštívit dceru, podá jejím jménem do novin inzerát na seznámení. Erin se takto setká s nespočetným množstvím mužů, kteří se jí snaží zaimponovat, bohužel jejich chování ji utvrdí v tom, že štěstí může člověk najít i ve smysluplné samotě. Filmem se prolínají osudy Alana Monteira, zaměstnance místního akvária, který sní o tom, že se jednou stane mořským biologem. Jednoho dne se jejich cesty střetnou... (oficiální text distributora)

Prosíme přetočte

Prosíme přetočte (2008)

Prosíme přetočte je neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech (Jack Black, Mos Def), jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech. Zmagnetizovaný mozek jednoho z nich totiž vymaže všechny kazety ve videopůjčovně a jim nezbude nic jiného, než smazané filmy znovu natočit. Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop. (oficiální text distributora)


Přijďte sem a sledujte Fisshu sutôrî online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Fisshu sutôrî nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!