KR 13

KR 13

Žánr: Drama    Rok: 2009      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Tím nejcennějším, čeho může kterákoliv země dosáhnout, je ovládání lidské mysli… Čtyři dobrovolníci se s vidinou snadného získání peněz upsali k výzkumu na lidech. Má jít o test lidské výdrže a psychiky. Netuší, že studie je založena na drsných praktikách v nichž půjde o život. Smrtící soukolí se dává do pohybu a šance na únik je mizivá… (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


KR 13 online ke shlédnutí. KR 13 download ke stažení. KR 13 cz titulky a český dabing. Killing Room download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Soukromé

Soukromé (2004)

Zástupce mladé generace italských filmařů Saverio Costanzo pojal svůj dlouhometrážní hraný debut jako kritický pohled na dnešní společenskopolitickou situaci v zemích Třetího světa. Snímek tematizující aktuální otázku lidských práv se objektivním viděním zobrazené reality kategoriálně řadí k politicky zaměřeným produkcím v současné italské kinematografii. Tvůrce vypráví příběh jedné palestinské rodiny žijící na pomezí izraelské osady a arabské vesnice. Režisér sleduje především konflikt uvnitř rodiny v momentě, kdy dům po přestřelce s nepřátelskou armádou obsadí izraelská vojenská jednotka požadující jejich odchod z domu. Rodina se rozštěpuje na dvě skupiny: jedna následuje otce zastávajícího morální a tradiční principy a druhá si vytváří vlastní na otci nezávislý postoj. Postava hlavy rodiny Mohammeda je prezentována jako stoupenec svých etických zásad, kdy pro něho dům znamená hranici vlastní důstojnosti, občanské i rodinné cti. Přestože se snímek dějově odehrává mimo Itálii, představuje do určité míry obraz tradičních hodnot italské společnosti. Rodina jako pevná součást a základ - zvláště katolické - společnosti je tematickým prvkem filmů mnoha italských režisérů, kteří se v různých podobách vyrovnávají s funkcí a významem rodinného článku jako složky celospolečenského systému a struktury Itálie. [Zdroj: 34. LFŠ 2008] (oficiální text distributora)

Nevěra naruby

Nevěra naruby (2000)

Phil a Anna jsou krásný pár. Avšak ani byt v prestižní čtvrti na Manhattanu a přepych jim štěstí nezaručí. Oba se navzájem podezřívají z nevěry. Tento snímek není obyčejným příběhem o žárlivosti – jde o pohled na věc z jiné strany. Až přehnaně ostře zobrazuje charaktery těch opravdových maniaků a potřeštěnců, kteří se s nadšením zapojí do cizího vztahu a dokážou rozdmýchat skutečné peklo. Pozorně se podívejte na ty takzvané kamarády, kteří vám tak ochotně radí..., a spolehněte se raději na lásku a důvěru. (oficiální text distributora)

Ushpizin, Ha-

Ushpizin, Ha- (2004)

Moshe a jeho žena Mali, žijí v jeruzalémské ortodoxní čtvrti. Marně se snaží o početí dítěte a do kapsy mají prázdno. Blíží se svátek Sukoth a oba se modlí k Bohu aby udělal nějaký zázrak. Zázrak opravdu přijde, ale nic není zadarmo. Oba jsou tvrdě zkoušeni osudem poté, co se objeví Mosheho staří známí, uprchlí trestanci Elijahu a Josef. Je jasné, že se jedná o Boží zkoušku a odměnou může být právě zrození dítěte. Jako správný žid se Moshe snaží Bohu vyhovět a pohostí bývalé známé ve svém domě. Ti mu však připraví opravdu horké chvilky, stejně jako celé ortodoxní komunitě. (Sowa)

Vyznání víry

Vyznání víry (2010)

Osudy tří německých muslimů v Berlíně se jednoho dne propojí ve snaze najít si své místo mezi vírou a moderním životem v současné západní společnosti. Lákavý svobodný životní styl se dostává do rozporu se silně zakořeněnými tradicemi. Příběh o lidech v krizi, v extrémní situaci a také o tom, jak tito lidé zkoumají své okolí, společnost a náboženství. V současném Berlíně, během razie na utajené zaměstnance v jednom skladu, se setkají tři mladí, v Německu narození muslimové. Ismail, policejní důstojník tureckého původu dospěl k bodu zlomu, přemýtá o loajalitě vůči svému povolání i své ženě, zamiloval se totiž do nelegální imigrantky Leyly. Sammi je rozpolcený mezi svou vírou a neodolatelnou touhou, jíž cítí k jednomu ze svých kolegů, navzdory svým silně homofobním přátelům. Uklidní ho Imam, liberální náboženský vůdce, vážený místní komunitou, který však sám prochází osobní krizí. Jeho dcera Maryam se totiž vydala ultrakonzervativním směrem, přestože byla vychovávána tak tolerantně. Všichni tři musí najít své místo mezi vírou a moderním životem v současné západní společnosti, mezi lákavým svobodným životním stylem a hluboce zakořeněnou tradicí. (oficiální text distributora)

Hranice možností

Hranice možností (1998)

Příběh mladého atleta z oregonské univerzity, který se stal držitelem rekordů USA v běhu na dva a deset kilometrů. Steve Prefontaine již od dětství toužil po tom, aby vynikl ve sportu. Ctižádostivý běžec se srdcem bojovníka dosáhl svého snu - účasti na Olympijských hrách. Obrovský bojovník však opustil tento svět dříve než mohl dosáhnout vrcholu... (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film KR 13 online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také KR 13 soundtrack k filmu download zdarma!.