KR 13

KR 13

Žánr: Drama    Rok: 2009      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Tím nejcennějším, čeho může kterákoliv země dosáhnout, je ovládání lidské mysli… Čtyři dobrovolníci se s vidinou snadného získání peněz upsali k výzkumu na lidech. Má jít o test lidské výdrže a psychiky. Netuší, že studie je založena na drsných praktikách v nichž půjde o život. Smrtící soukolí se dává do pohybu a šance na únik je mizivá… (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


KR 13 online ke shlédnutí. KR 13 download ke stažení. KR 13 cz titulky a český dabing. Killing Room download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Hallam Foe

Hallam Foe (2007)

Hallam Foe je čudák. Celé dni trávi vo svojom dome na strome a ďalekohľadom pozoruje životy ostatných ľudí. Svoju macochu Verity podozrieva zo zavraždenia svojej matky. Keď už nieje viac ochotný niesť tiaž svojho žitia, odchádza do Edinburghu, aby začal žiť reálny život. Spoznáva dievča (ženu) nápadne podobnú na svoju matku. Vráti sa ku svojej úchylke a ďalekohľadom začne pozorovať jej život... (baruss)

Jíst, meditovat, milovat

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Liz Gilbert (Julia Roberts), hrdinka snímku Jíst, meditovat, milovat, je moderní žena, která se vydává poznávat a obdivovat krásy světa a současně se pokouší znovu najít a probudit své pravé já. Poté, co jí životní jistoty a priority zcela rozvrátí rozvod, si Gilbert vezme v zaměstnání roční dovolenou a naprosto v rozporu se svými zásadami se rozhodne riskovat vše pro to, aby změnila svůj život. Během svých exotických a pozoruhodných cest poznává v Itálii prosté potěšení z dobrého jídla, v Indii sílu modliteb a meditací, a konečně na Bali najde zcela nečekaným způsobem pokoj v duši a rovnováhu lásky. Snímek Jíst, meditovat, milovat je natočen na motivy skutečného a pozoruhodného příběhu a dokazuje, že existuje více způsobů, jak si užívat a poznat svět. (oficiální text distributora)

Love and Other Impossible Pursuits

Love and Other Impossible Pursuits (2009)

Emilia Greenleaf (Natalie portman) je advokátka žijící v New Yorku se svým manželem Johnem Wolfem a jeho nevlastním čtyřletým synem Williamem, který je pozoruhodně inteligentní. William tráví mnoho času u své matky, lékařky Carolyn Soule (Lisa Kudrow). Vztah Emilie a Williama není zrovna na dobré úrovni, jelikož vyjde najevo, že poměr jeho otce s ní začal, ještě když byl ženatý s chlapcovou matkou. Emilia však otěhotní a porodí holčičku Isabel. Ta ale náhle zemře přímo při krmení. Převážná část snímku se poté zabývá Isabelinou smrtí, která má i neblahé účinky jak na Emiliino manželství s Johnem, tak i na její vztah k malému Williamovi (již na počátku příběhu popisuje jejich vztah jako "nesnesitelný"), ale snaží se mu být dobrou matkou. Tomu však brání i skutečnost, že William slouží své pravé matce Carolyn jako "mluvčí" a na povrch se tak někdy dostávají až přehnané poznatky o způsobu Isabeliiny smrti... (Nexík)

Mlhy na blatech

Mlhy na blatech (1943)

Přepis Klostermannova románu zachycuje v výraznou věrností reáliím vesnické prostředí, určené hrdými selskými rody. Hrdinové se vyznačují nejen niterným vztahem k obdělávané půdě, ale také pytláckou vášní. Pracovitého, ale také vzpurného, ba násilnického čeledína si zahrál mladičký Rudolf Hrušínský, jenž věrohodně zachytil složité předivo povahových rysů u svého hrdiny, které ho teprve láska a probuzené svědomí takříkajíc polidští. (oficiální text distributora)

Životní jistoty

Životní jistoty (2001)

V tomto filmu sledujeme osudy čtyř rodin z předměstí, které se musí vyrovnat s různými životními problémy a těžkostmi. Život Esther Goldové (Closeová) se točí jen okolo nemocného syna, Jim Train (Mulroney) prožívá zmatky, když ho v práci přeskočí a není povýšen, rodina Annette Jenningsové (Clarksonová) se plete do jejího rozvodu a Helen Christiansonová (Placeová) musí konečně něco udělat se svým životem. (oficiální text distributora)


Chcete shlédnout film KR 13 online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat KR 13 online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!