Pozemšťan

Pozemšťan

Žánr: Drama    Rok: 2007      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Poté, co se uznávaný vysokoškolský profesor historie John Oldman rozhodne k nečekané rezignaci na svůj post, schyluje se k rozlučkovému večírku na odlehlé chatě na samotě. Právě na této party chce také profesor svým nejbližším přátelům vysvětlit příčiny zkratkovitého počínání. Jak se ale záhy ukáže, odůvodnění není zdaleka tak prozaické, a už vůbec ne snadno stravitelné. Oldmanova slova všechny zaskočí. Profesor totiž tvrdí, že hlavním důvodem jeho odchodu je nesmrtelnost. Prý je na světě již čtrnáct tisíc let a každých deset roků musí měnit své působiště, aby jej nevypátrali nesprávní lidé. Nikdo mu pochopitelně nevěří, a tak brzy začne intelektuální, emocemi nabitá historiografická přestřelka vedená ve snaze prokázat profesorovu lež. Jenže trhliny nepřicházejí. A všechny dosavadní jistoty se začínají pomalu hroutit. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Pozemšťan online ke shlédnutí. Pozemšťan download ke stažení. Pozemšťan cz titulky a český dabing. Man from Earth download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Gajok

Gajok (2004)

Mladú gangsterku prepustia z väzenia, kam sa dostala za vreckové krádeže a pobodanie nožom, ktoré vzala na seba. Vracia sa späť domov k svojej rodine - otcovi a malému bratovi. Otec s dcérou nevychádza a vôbec nie je nadšený z jej návratu. Ona mu nevie odpustiť, že sa v minulosti spíjal a bil mamu. Pod návalom problémov si otec a dcéra začnú pomaly hľadať k sebe cestu a zisťujú, akú silu má rodina. (badygorila)

Zhluboka dýchat!

Zhluboka dýchat! (2004)

Pět mladých lidí přijíždí na jaře na Okinawu jako brigádníci na sklizeň pole cukrové třtiny. Tři dívky a dva mladíci o sobě navzájem nic neví, ale během následujících dnů a týdnů začnou zjišťovat, že mají více společného, než by si zpočátku mysleli. Jak říká jejich starší kolega, zemědělské brigády představují útočiště odpadlíků. Film na jedné straně vychází z populárního žánru o outsiderech, kteří nacházejí svou cestu životem, ale je prostý charakteristické afektovanosti a přepjaté emotivnosti. Přestože vychází ze šablonovitě rozvržených postav a klišovitých scén, díky poklidnému tempu a nekřiklavé formě získává bezprostřední a upřímný tón. Narozdíl od budovatelských brigádnických filmů zde nejsou žádné zlotřilé nástrahy v cestě za úspěchem, pouze osobní slabosti a životní křivdy, které musí každý z hrdinů překonat. [EIGASAI 2008] (oficiální text distributora)

Nae sarang

Nae sarang (2007)

Tři příběhy obyčejných lidí, kterým láska a smrt změnily život v den zatmění slunce a jednoho chlápka, který by si za "Obejmutí zdarma" zasloužil Nobelovu cenu. (dan.pacino)

Rychlý běžec

Rychlý běžec (2001)

Stará eskymácká legenda po téměř 1000 letech ožívá na filmovém plátně. Lovec Atanardžuat je neprávem obviněn z vraždy, a aby se zachránil před smrtí, prchá tundrou, pronásledován svými soukmenovci, vedenými zhrzeným sokem v lásce. (oficiální text distributora)

Elixír lásky aneb Kate a Ollie

Elixír lásky aneb Kate a Ollie (2000)

Kate Joinové (Megan Dunlop) je něco přes dvacet a neustále se potácí v pro-blémech s navázáním báječného vztahu. Ačkoliv její přátelé si myslí, že právě ten má s Olliem (Michael LeBlanc), že právě on je ten pro ni pravý. Kate má opačný názor. Její neúprosná touha po dokonalé lásce ji zavede až ke Chloe (Marcia Co-nnelly), které jí předepíše velmi neobvyklý bylinný lektvar z petržele. Tak začínají Kateiny dny plné petržele, neustálé pojídání petrželových sendvičů, popíjení odvaru z petržele a koupání v petrželové lázni. Ale co by člověk pro lásku neudělal. (oficiální text distributora)


Byli jste na premiéře filmu Pozemšťan v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Pozemšťan má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!