Sněhurka

Sněhurka

Žánr: Animovaný    Rok: 2007      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Náš příběh začíná tam, kde končí klasika… Co se stalo ráno poté, co si Sněhurka vzala krásného prince? Dočkali se manželské blaženosti? Nebo byl její princ nevychovanec, který skočil do postele s první holkou, co mu přišla do cesty? Po Sněhurčině svatbě se totiž Dobrá víla rozhodla, že prince chce sama pro sebe, a od té chvíle to s novomanžely šlo od desíti k pěti. On, věčně nadržený a na cestách za princovskými povinnostmi. Ona sama doma, zoufalá a obtěžována oplzlými návrhy svých „nejlepších přátel” – 7 trpaslíků. Má láska ještě šanci na jedno vítězství? Tenhle příběh jste dosud neznali. Je jiný, je zábavný a sexy. Vítejte do světa „pohádek pro velké děti“... (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Sněhurka online ke shlédnutí. Sněhurka download ke stažení. Sněhurka cz titulky a český dabing. Blanche-Neige, la suite download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Animovaný
Nitaboh: Tsugaru shamisen shiso gaibun

Nitaboh: Tsugaru shamisen shiso gaibun (2004)

Nitaro (později Nitaboh) jako malý chlapec oslepnul, a jelikož věděl, že nebude moct pracovat jako každý, rozhodl se své srdce věnovat hudbě. Zkoušel hrát na flétnu, ale nešlo mu to tak, jak si představoval, a tak s tím přestal. Jenže jeho srdce prahlo po hudbě a potřebovalo nějaký hudební nástroj, který by uspokojil jeho touhu. A jednoho dne se tak stalo. Do místa, kde Nitaro se svým otcem žil, přichází potulná hráčka na shamisen, také slepá. Když Nitaro uslyšel kouzelný hlas jejího shamisenu, věděl, že tento nástroj bude tím pravým, a jelikož jeho zesnulá matka byla taktéž vynikající hráčkou na shamisen, neváhal a zeptal se slepé umělkyně, jestli ho na shamisen bude učit. Ta svolí a tady začíná příběh Nitarova života. (Taja.S)

Alibaba a piráti

Alibaba a piráti (1996)

Alíbaba je mladý syn obchodníka, který se dostal do potíží a stal se otrokem sevillského krále. Pracuje jako dřevorubec, stará se o svou malou sestru Morgantinu a svého mladšího bratra Tahieba a už hodně dlouho sní o tom, že se jeho nevěstou stane sultánova dcera Alia. Ve městě a jeho okolí řádí banda lupičů, kteří okrádají bohaté obchodníky a hromadí velký poklad, který ukrývají v jeskyni chráněné magickým zaklínadlem. Vstup do jeskyně se otevře pouze tomu, kdo pronese magické zaklínadlo "Sezame, otevři se". Když jednoho dne Ali Baba se svým mluvícím oslíkem objeví tajemství lupičů, začne plánovat, jak se zmocnit části pokladu, ale jeho chamtivý prastrýc Kasim, nepřestane vyzvídat dokud nepřijde Ali babovu tajemství na kloub. Když se dozví magickou formuli, která otevírá vchod do jeskyně, vypraví se okamžitě pro poklad, je však neopatrný, lupiči ho v jeskyni přistihnou a bez milosti zabijí. Ali Baba se do jeskyně také vrátí a mezi naloupeným bohatstvím najde legendární diamant patřící perskému šáhovi. Přinese ho jako dárek sultánovi a současně ho požádá o ruku jeho dcery. Lupiči se rozhodnou přenést poklad na jiné bezpečné místo, ale když vysloví magická slova, vstup do jeskyně zůstane zavřený. To chytrý Ali Baba zajistil vchod dřevěnými klíny, které zabrání jeho otevření. Lupiči se proto vydají Alíbabova domu, kde se právě slaví jeho zasnoubení se sultánovou dcerou. Chtějí proniknout dovnitř ukryti v sudech na víno, jejich plán se však nezdaří a oni skončí na palubě lodi odvážející náklad vína do Španělska. Ali Baba tak získá celý loupežnický poklad, ožení se Aliou, se kterou pak žije šťastně až do smrti. (oficiální text distributora)

Gekijōban Clannad

Gekijōban Clannad (2007)

Film se odehrává na střední škole v Japonsku. Okazaki Tomoya je student třetího ročníku, který studium nebere vážně. Vždycky chodí pozdě na vyučování a svými spolužáky, kteří jsou zaneprázdněni přípravami na své závěrečné zkoušky, je považován za delikventa. Netřeba dodávat, že nemá moc přátel, až na jednoho. Jednoho dne se však setká s Furukawou Nagisou, která na škole zůstala sama bez přátel, protože všichni už dávno absolvovali. Zpočátku si o ní myslí, že je pouhá nemotorná holka, ale seznámí se s ní blíže a začne k ní chovat silné city, které ona začne opětovat. (Jigvell)

Distrikt!

Distrikt! (2004)

Každé velké město má jednu čtvrť s pochybnou pověstí. Obyvatelé 8. okrsku v Budapešti představují jakýsi nový multikulturní tavicí tyglík. Maďaři, Romové, Číňané, Arabové, Američané a Němci tu žijí společně s několika policisty, prostitutkami a zvířaty. V příběhu maďarsko-romské moderní verze Romea a Julie nahlédneme do dobrodružného života pouličního gangu a rodin jeho členů, který je plný humoru, zločinu, cti, lásky a sexu, přátelství i věčných vzájemných potyček. Problémy a sobecké zájmy dvou romských rodů tu nakonec přerostou v mezinárodní konflikt. Režisér Áron Gauder ve svém animovaném snímku přináší provokující, někdy drsnou vizi současné východní Evropy, předvedenou na mikrokosmu zchátralého světa. Nebere si servítky, nabízí ironii i přímočarou nadsázku, stejně jako ostrý vtip a "úletový" humor. Zajímavá a netradiční animace, přiznaně inspirovaná snímky fantasy a americkým seriálem Městečko South Park, je proložená kvalitní hudbou, hrdinové pocházející ze sociálně deklasované vrstvy tu tak mluví řečí hip hopu. Film byl oceněn řadou zahraničních uznání, v roce 2005 to byla Hlavní cena Křištál z Annecy, Velká cena za dlouhý film na 29. MF animovaných filmů v Ottawě či Grand Prix na 9. MF kreslených animovaných filmů v Soulu. (oficiální text distributora)

Hurá do džungle!

Hurá do džungle! (2004)

Chcete vědět, co dělá opičák, když v Africe napadne sníh? Jak je želvě, když ji šimrá pod krunýřem? Co prožívá malý mravenec, když se jednou zmenší a pak hned zvětší? A jak se asi tváří žirafa, když omylem srazí Měsíc z oblohy? Máme jednoduchou radu – stačí se s námi vydat do džungle plné neposedných zvířátek, do jejich legračních příběhů Opičí nanuk - Kýchací včelka - Želví domeček - Ovoce pro žirafu - Divoká vejce - Kam zmizelo kvákání? - Kouzelný nápoj - Želví trable - Banány došly - Bodliny kam se podíváš - Tanec na Měsíci - Skok vysoký - Na větvi. (oficiální text distributora)


Přijďte sem a sledujte Sněhurka online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Sněhurka nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!