Pod dohledem

Pod dohledem

Žánr: Krimi    Rok: 2007      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Hlava elitní hongkongské policejní jednotky, seržant Wong Man Chin přezdívaný „Psí hlava“, dohlíží na první krůčky nadějného nováčka, pohledné agentky Ho. Zároveň však sleduje také notorického zločince Chana. Věří totiž, že právě tento výlupek byl hlavním strůjcem nedávno spáchané geniální loupeže v klenotnictví. Jenže ačkoli si je Chan policistovy pozornosti dobře vědom, rozhodně ho neodradí od příprav na největší akci svého života. Souboj mezi zákonem a zlem může vypuknout. Na straně první stojí Simon Yam a Miss Hongkong z roku 2004 Kate Tsuiová coby paže zákona, na druhé pak Tony Leung Ka Fai v úloze muže, který je schopen téměř čehokoli v kriminálním thrilleru, který si právem vysloužil přezdívku „hongkongská Francouzská spojka“. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Pod dohledem online ke shlédnutí. Pod dohledem download ke stažení. Pod dohledem cz titulky a český dabing. Gun chung download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Krimi
Turn It Up

Turn It Up (2000)

Diamond, rapový hudobník, sa snaží dostať zo zlého prostredia Brooklynu. Jeho dlhoročný kamoš Gage, ktorý mu robí manažéra, sa snaží zariadiť mu demo-nahrávku. Aby mali peniaze, obchodujú s drogami pre "Mr.B". Uprostred týždňa náhle zomrie Diamondovi matka. Jeho otec sa po 12 rokoch zrazu objaví doma a jeho priateľka Kia mu oznámi, že je tehotná. Gage ukradne 100 tisíc dolárov, takže Diamond môže nahrať album, pritom nevie, že sú to všetko peniaze od "Mr.B", ten chce naspäť svoje peniaze.... (oficiální text distributora)

Vražda v čínské čtvrti

Vražda v čínské čtvrti (2001)

Po hladině rybníka v Central parku plave useknutá ruka. Komu patřila? Jak se tam dostala? Od začátku se jedná o případ vraždy, který dává víc otázek než odpovědí. (oficiální text distributora)

Experiment in Terror

Experiment in Terror (1962)

Dýchavičný vyděrač Red Lynch psychicky deptá bankovní úřednici Kelly Sherwood, kterou tak chce přimět ke zpronevěře peněz. Hrdinka se spojí s policií a protihráčem zákeřného padoucha se stává agent Ripley. Lynch nakonec unese mladší sestru Sherwoodové. Tu naštěstí policisté včas vypátrají a násilník je nakonec zneškodněn při velkolepém finále na stadionu během nočního zápasu baseballu. (federsel)

Zabijácká partie

Zabijácká partie (2000)

Štyria priatelia chcú rýchlo zbohatnúť a prijmú riskantnú Ich cieľom je ukradnúť malú, ale vzácnu sošku od Edgara Degasa. Vycestujú do Argentíny a v Buenos Aires sa zúčastnia veľkolepej svadby dcéry vplyvného muža a zberateľa vzácnych umeleckých diel Carlosa. Úlohou Audry je postarať sa o Carlosa. Využije svoj šarm a záletníka dostane až do spálne. V nestráženej chvíli mu vpichne uspávaciu injekciu. V tej chvíli dostanú príležitosť ďalší traja členovia tímu. Sošku sa im podarí ukradnúť, bez problémov vyniesť z domu a za pomoci Felixa sa dostať bezpečne domov. Svojmu víťazstvu sa tešia, ale nie dlho. Vysvitne, že umelecký predmet sa cestou niekde stratil. Priekupník im dáva šibeničnú lehotu jedného týždňa – soška alebo jeden milión dolárov. Zúfalí kamaráti vymyslia nový plán. Každý z nich sa nechá poistiť na túto čiastku. Karta určí, kto bude žiť a kto zaplatí dlh ostatných... (oficiální text distributora)

Únosci

Únosci (2000)

Doposud jim stačily jen malé pouliční zlodějiny. Teď chtějí změnu a rozhodnou se unést těhotnou dívky. O tuto mladou ženu je však veliký zájem. Až doposud stačily "grázlíkům" Parkerovi a Longbaughovi jen malé pouliční zlodějiny opepřené rvačkami po barech. Oba mladíci ale chtějí změnu, něco, co z nich udělá slavné boháče. Rozhodnou se tedy k únosu těhotné dívky. O tuto mladou ženu však je veliký zájem. Má totiž porodit dítě jednomu z nejbohatších mužů v zemi. A ten je kvůli svému potomkovi schopen rozpoutat válku. Kromě komanda bodyguardů povolá i nezvyklého vyjednavače Joe Sarna, který se únoscům okamžitě pověsí na paty. Ani gangsteři se však nehodlají vzdát bez boje. Nenávist stojí proti nenávisti a krev bude vykoupena zase jen krví... (oficiální text distributora)


Výborný film Pod dohledem je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Pod dohledem!