Škola života

Škola života

Žánr: Drama    Rok: 2009      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Píše se rok 1961 a atraktivní, chytrá, šestnáctiletá studentka Jenny (C. Mulligan) poslouchá desky Juliette Greco, ochutnává počátky ženství, sní o výjimečných zážitcích a životě zahaleném do cigaretového dýmu „gauloisek“. Vítejte v poválečném, předbeatlovském Londýně v době, kdy upjaté maloměstské poměry dávají jen stěží tušit, že zlatá šedesátá už klepou na dveře... Film je adaptací memoárů novinářky Lynn Barber. Do režisérské židle usedla dánská režisérka Lone Scherfig (Wilbur se chce zabít, Italština pro začátečníky) a scénář napsal známý spisovatel Nick Hornby (Všechny moje lásky, Jak na věc). (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Škola života online ke shlédnutí. Škola života download ke stažení. Škola života cz titulky a český dabing. Education download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Tucker: Člověk a jeho sen

Tucker: Člověk a jeho sen (1988)

Vynálezce Preston Tucker na konci druhé světové války rozvíjí vizi auta budoucnosti, technicky dokonalého, a přitom velmi laciného vozidla. Jeho myšlenka ale nemá úspěch, protože proti odporu velkých automobilových koncernů v Detroitu nemá Tucker šanci bojovat. (oficiální text distributora)

Zlomový rok 39

Zlomový rok 39 (2009)

Mladý muž v současnosti pátrá v Londýně po své rodinné historii a vyptává se svých nejstarších příbuzných na všechny příběhy, které si pamatují. Nejvíce ho zajímá Anne, která žila na anglickém venkově a v předvečer druhé světové války údajně našla dokumenty o zlověstném nacistickém spiknutí. Zprvu to vypadalo jako nahrávky z jakéhosi jednání, ovšem když Anne došlo, co drží v rukou, začala se bát. Její život byl ohrožen a Anne se musela rozhodnout, co udělá… zradí nebo bude hrdinkou? (oficiální text distributora)

Yoru no shanghai

Yoru no shanghai (2007)

Úspěšný a známý japonský vizážista Mizushima odlétá do Šanghaje, aby zde pracoval na Shanghai Music Awards. Po práci nečekaně zmizí. Celý jeho tým jej hledá. Mizushima se vydal do ulic Šanghaje, kde ho srazí taxikářka Xi Lin. Naštěstí se nic vážného nestane. Silou ho natlačí do taxíku a hodlá ho odvézt. Mizushima si nepamatuje jméno hotelu, kde je ubytovaný a nemá žádný kontakt na svůj tým. Dalším problémem je jazyková bariéra. Vizážista tak stráví v taxíku jednu dlouhou noc na cestách po Šanghaji. (-Rastaman-)

The Wild Hunt

The Wild Hunt (2009)

Erik Magnusson sa nevie zmieriť s rozchodom. Hľadá milovanú Evelyn, ktorá však – podobne ako jeho brat Bjorn – pred skutočnosťou rada uniká do sveta hry. Aktuálne je totiž jednou z hlavných účastníčok hry LARP (live action role-playing), ktorá naživo v prírode inscenuje stredovekú realitu bojov o moc medzi Keltmi a Vikingami. Erik neváha vstúpiť do hry, najprv sa však musí upísať bratovi a jeho Vikingom. Evelyn medzitým uprostred hry zviedol šaman Murtagh, charizmatický líder barbarov. Dochádza k stretu rôznych „úrovní“ skutočnosti a hry, reality a fantázie, hlavní protagonisti strácajú súdnosť a schopnosť dodržiavať ešte nejaké pravidlá... Prebudená animalita sa už nedá udržať na uzde. Divoký lov sa odohráva v prostredí pseudostredovekej dediny z hry Duché de Bicolline, ktorú postavili neďaleko mesta Shawinigan v Quebecu a ktorá reálne slúži hrám LARP. Jednu z hlavných postáv príbehu, Bjorna – vodcu Vikingov a majiteľa Thorovej sekery Mjolnir, si napísal spoluscenárista a veľký hráč Mark Antony Krupa. (Artfilm)

Než se rozední

Než se rozední (1958)

Tři ženy v různém stádiu těhotenství spolu sdílí nemocniční pokoj. První z nich díky různým komplikacím pomalu ztrácí ještě nenarozené dítě, jež ani ona, ani její manžel nechtěli. Druhá má za sebou už jeden potrat, ale po ani po budoucím novorozeněti netouží. Další potrat je ale cestou, po které by nerada vykročila. Poslední ženou je až neskutečně natěšená prvorodička s příkladným manželem. Bergman v paralelních příbězích zkoumá břemeno a zároveň i mystérium mateřství, jež vnímá jako dostatečně děsivou věc. Přestože má žena oporu muže, nakonec se musí s dítětem vyrovnat sama. (FebioFest)


Přijďte sem a sledujte Škola života online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Škola života nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!