Škola života

Škola života

Žánr: Drama    Rok: 2009      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Píše se rok 1961 a atraktivní, chytrá, šestnáctiletá studentka Jenny (C. Mulligan) poslouchá desky Juliette Greco, ochutnává počátky ženství, sní o výjimečných zážitcích a životě zahaleném do cigaretového dýmu „gauloisek“. Vítejte v poválečném, předbeatlovském Londýně v době, kdy upjaté maloměstské poměry dávají jen stěží tušit, že zlatá šedesátá už klepou na dveře... Film je adaptací memoárů novinářky Lynn Barber. Do režisérské židle usedla dánská režisérka Lone Scherfig (Wilbur se chce zabít, Italština pro začátečníky) a scénář napsal známý spisovatel Nick Hornby (Všechny moje lásky, Jak na věc). (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Škola života online ke shlédnutí. Škola života download ke stažení. Škola života cz titulky a český dabing. Education download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Terri

Terri (2011)

Terri má všetko a všetkých v paži. Odmieta sa zúčastňovať hodín gymnastiky, chodí stále v pyžame a sandáloch, číta si knižky v kôlni za domom a žije so svojim strýkom Jamesom, ktorý má Alzheimera. Je tŕňom v zadku učiteľov a stredobodom výsmechu spolužiakov, ale má to všetko stále v paži, a tak si ho jedného dňa pozve k sebe riaditeľ školy, pán Fitzgerald. Všetci očakávajú nápravu, avšak pán Fitzgerald bol kedysi úplne rovnakým vydedencom ako on. (sochoking)

Balík peněz

Balík peněz (2000)

Mladá Carol pracuje jako ošetřovatelka v pečovatelském ústavu a ubíjí ji nuda v práci i v manželství s Waynem. Jednoho dne ale do ústavu přivezou záhadného pacienta - je to postarší sympaťák Henry a Carol zanedlouho zjistí, že nový pacient skrývá nějaké tajemství. To vyprovokuje její zvědavost s časem se oba spřátelí. Vyjde ale najevo, že Henry je zkušený zloděj, který se do ústavu dostal proto, aby se vyhnul vězení. Vznikne mezi nimi zvláštní vztah a ten v Carol probudí odvahu a schopnosti, o kterých sama nevěděla. S těmito novými zlodějskými ambicemi Carol přesvědčí Henryho, aby spolu udělali jeho poslední akci. Henry ji a Wayna začne učit a tato zvláštní trojice začne připravovat rafinovanou a nebezpečnou akci. Na jejím konci na ně čeká pořádný balík peněz... (oficiální text distributora)

Greta

Greta (2009)

Greta (Hilary Surf) je odhodlána spáchat sebevraždu před tím, než má jít na vysokou školu. Její matka si s ní neví rady, proto ji pošle na léto k prarodičům. Greta si tu najde práci jako čišnice a postupem času se zamilovává do pohledného kuchaře s nepříliš dobrou minulostí. (Rosaviva)

Sviňky

Sviňky (2009)

Příhraniční město odděluje od Německa jen řeka. Životní standard sousedů oslňuje místní teenagery. Tomek je dobrý student, zajímá se o astronomii a hraje fotbal, aby vyhověl otci. Jenomže žije v pohraničním městečku, kde panuje nezaměstnanost a chudoba, zatímco na druhé straně řeky je Německo se svým relativním blahobytem. Když Tomek pozná na své první diskotéce Martu a zamiluje se do ní, začne se ohlížet, jak vydělat peníze, aby si udržel její přízeň. Po pokusech přivydělat si na tržišti pašováním psů, osloví Tomek pasáka Boryse, který německým klientům dohazuje místní hochy, aniž tuší, jak krutý osud ho čeká. Citovou otrlost a krutost teenagerů autor nahlíží jako fenomén, zrozený destruktivní silou beznadějné chudoby. Zanikají v ní nejen rodinné vazby a křesťanské hodnoty, ale ani zločinnost se už nevnímá jako hřích. (MFF Karlovy Vary)

Kochegar

Kochegar (2010)

Protagonistom najnovšieho Balabanovho filmu je bývalý major, veterán vojny v Afganistane, nositeľ vyznamenania Hrdina ZSSR. Jeho príbeh sa odohráva začiatkom 90. rokov. Po vážnom zranení je zmenený, mentálne i fyzicky úbohý dedo kuričom v obrovskej kotolni jedného bloku na petrohradskom sídlisku. Kurič nemá veľa návštevníkov. Jeho už dospelá dcéra, ktorá si občas príde po peniaze, dve malé dievčatká, ktorým rozpráva príbehy a legendy. A dvaja bývalí poddôstojníci, ktorí z času na čas privezú mŕtvoly „zlých ľudí“, ktoré v kotolni pália. Kurič sa o nič nezaujíma, už dávno na všetko rezignoval. Čas mu vypĺňa len písanie zvláštnej historickej knihy... až dovtedy, kým miestna mafia neurobí chybu a nezavraždí jeho dcéru. Balabanov sa v tomto svojom najnovšom diele zabáva na žánri aj na divákovi, ponúka mu nekonečné zábery na postavy chodiace sprava doľava a naopak, jediná dramatická scéna trvá asi tri sekundy. Prekvapujúco zábavný ruský „nezávislý“ film. (Artfilm)


Přijďte sem a sledujte Škola života online zadarmo. Shlédnul jsem tento film a vybral jsem si z megavideo, rapidshare i warez! Jsou i nějaké titulky pro Škola života nebo trailer ke stažení?. Je to skvělý film a doporučuji, abyste na něj zašli, poslechněte si i jeho soundtrack!