Transformers 3

Transformers 3

Žánr: Akční    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

V originále nese třetí díl Transformers podtitul „Temná strana Měsíce“. Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby. Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich zlých konkurentů Deceptikonů, to ale byla zásadní chyba. Chyba, která by mohla zničit celou naši civilizaci, pokud nám Autoboti znovu nepomůžou. Kromě starých známých plecháčů v čele s Optimem Primem a Bumblebeem se na scénu vrací jejich největší lidský spojenec Sam (Shia LaBeouf), životem a bitvami s roboty otřískaný mladý muž, který chce ze všeho nejvíc konečně začít žít normální život. Bohužel už ne po boku šťabajzny Mikaely (Megan Fox), která byla z důvodů, jež znají jen Megan/režisér Bay/představitelé Paramountu, vyškrtnuta ze scénáře. Sama a jeho hormony naštěstí scenárista Ehren Kruger dlouho zahálet nenechá, když mu do cesty přihraje velepohlednou Carly (modelka Rosie Huntington – Whiteley). Ta se naneštěstí stane příčinou Samova dalšího angažmá v nekonečném souboji mezi Autoboty a Deceptikony. Ti se totiž rozhodli zlikvidovat celé Chicago, v němž se Carly právě vyskytuje, a tak se Sam chtě nechtě musí do tohoto města vydat, aby se ji pokusil zachránit. A jen tak bokem i celou lidskou rasu. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Transformers 3 online ke shlédnutí. Transformers 3 download ke stažení. Transformers 3 cz titulky a český dabing. Transformers: Dark Of The Moon download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Akční
Cesta do pekel

Cesta do pekel (2009)

Soukromý detektiv Malone (Thomas Jane) není zrovna policejní vzor. Násilí místo obyčejné domluvy mu rozhodně nedělá problémy. Tento detektiv jednoho dne dostane za úkol ochránit jisté velmi důležité informace, na které si samozřejmě dělá zálusk i zdejší mafie. Malone se však nehodlá informací vzdát tak snadno a rozhodne se tento úkol splnit za každou cenu. (TomikZlesa)

Legenda o Zu

Legenda o Zu (2001)

V dávných dobách zahalených rouškou tajemství žila na gigantickém pohoří Zu nadpřirozená nesmrtelná božstva. Po celá dlouhá staletí se tyto mocné a bájné bytosti snaží dovést bojová umění k dokonalosti a přirozenosti. Jenže zlá a silná Insomnia ohrozí jejich existenci a chce pohltit energii, kterou vládnou. Bohové se musí semknout a bojovat. (oficiální text distributora)

Dlouhý polibek na dobrou noc

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Ztracená paměť může být pro G. Davisovou smrtelně nebezpečná! Přesvědčí se o tom v okamžiku, kdy jí někdo usiluje o život. Režisérova manželka hraje učitelku, která trpí ztrátou paměti. Záhadná minulost však začne narušovat její klidný život, proto se rozhodne znovuobjevit vlastní zapomenutou identitu. S pomocí soukromého detektiva se noří pořád hlouběji do minulosti zahalené rouškou tajemství. Během intenzivního pátrání zjistí, že ve skutečnosti se jmenuje úplně jinak, dokonce je tajnou agentkou, zapletenou do komplotu, namířeného proti nejvyšším vládním kruhům. (oficiální text distributora)

Betrayal

Betrayal (2002)

Jayne Ferré sa potrebuje rýchlo dostať preč z Los Angeles. Nádherná žena, no bezcitná vrahyňa, je na úteku s miliónom v kufri, ktorý ukradla od šéfa mafie Franka Bianciho. Šestnásťročný Kerry uteká pred drogovým dílerom. Jeho matka Emily sa rozhodne vziať Kerryho a začať nový život v Texase, ale nemá na to dostatok peňazí. Jayne, za ktorej hlavu je stanovená odmena, navrhne Emily uhradiť náklady na cestu do San Antonia pod podmienkou, že ju odvedú na vlakovú stanicu. Emily a jej syn ponuku s radosťou prijmú. Auto trojice sa pokazí a potrebuje náhradné diely, preto sa musia ubytovať na noc v malom moteli. Zatiaľ čo sa Jayne sprchuje, Kerry sa prikradne k jej veciam a nájde kufrík s peňažnou hotovosťou. Počas noci sa Kerry zakradne do Jayninej izby, ukradne kufrík a autostopom sa chce dostať späť do Los Angeles. Jayne zistí, čo sa stalo, ale najprv musí vyviaznuť z prestrelky Bianciho mužov, odohrávajúcej sa pred motelom. Jayne prinúti Emily, aby nastúpila do auta a vydajú sa do Los Angeles, až kým sa Emily nepodarí utiecť. Alex Tyler, agent FBI a zdanlivý samaritán, chytí Emily a zavezie ju do Los Angeles. V Emilinom dome sa nájde mŕtvy šéf mafie Frank Bianci spolu so skorumpovaným detektívom. Keď Alexovi zavolá Jayne, je viac ako jasné, že pracujú spolu. Jayne drží Kerryho ako rukojemníka a Emily jej musí priniesť peniaze, lebo inak ho zabije. Emily sa pri záchrane svojho syna ocitá medzi vycvičenými zabijakmi, skorumpovanými policajtmi, šéfom mafie, a chladnokrvnou vrahyňou, kde len hra zmyslov a dôvtipu rozhodne o tom, kto prežije... (oficiální text distributora)

Total Reality

Total Reality (1997)

Rok 2018, Zem je jedno bojové pole. Fašistický diktátor Tunis je krátko pred porážkou a tak sa rozhodne pre zúfalý krok, vydá sa do roku 1998 s cieľom zmeniť minulosť. Po jeho stopách sa vydáva poručík Anthony Rand so svojím komandom, väzňami, rovnako ako on, odsúdenými na smrť, ktorým je daná protifašistickou Alianciou nová šanca. Času však nemajú nazvyš, v tele majú implantovaný čip, ktorý po uplynutí doby 40 hodín exploduje a zruší telesnú schránku svojho nositeľa. Nájsť a eliminovať veliteľa Tunisa je prioritou číslo jeden. (beso74)


Akční filmy patří bezesporu k těm nejstahovanějším. Mnoho lidí hledá Transformers 3 ke stažení zdarma a download. Když není k nalezení ani na ulož.to nebo megavideo, zkuste to tady. Shlédnout Transformers 3 zdarma je opravdu snadné. Tento akční film si určitě oblíbíte.