Obřad

Obřad

Žánr: Drama    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Film Obřad je inspirovaný skutečnými událostmi, sleduje poněkud skeptického amerického studenta kněžského semináře Michaela Kovaka (Colin O’Donoghue). Ten navštěvuje školu exorcizmu ve Vatikánu. Michael se během svého pobytu v Římě seznámí s neortodoxním knězem Otcem Lucasem (Anthony Hopkins), který mu ukáže i temnou stranou jeho víry. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Obřad online ke shlédnutí. Obřad download ke stažení. Obřad cz titulky a český dabing. The Rite download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Čest gladiátora

Čest gladiátora (2001)

Souboj právě začíná. Už deset let uplynulo od doby, kdy generál Crassius (Patrick Bergin) vyplenil malou vesnici, měl potěšení z útrap jejích obyvatel a pak vzal zbylé ženy a dívky do otroctví. Mezi trpícími byla také malá Serena, která viděla, jak zavraždili její matku, sestru Gwyned (Wendi Winburn) odvlekl do jeho osobního harému a ji samotnou prodal do otroctví. O 10 let později se osud krásné Sereny (Nichole Hiltz) a generála protne a uvede je do ringu gladiátorů. Do boje mezi amazonkami a generálem. Osudový okamžik odplaty muži, který jí způsobil tolik bolesti přichází (oficiální text distributora)

Plášť do deště

Plášť do deště (2004)

Mannu odjíždí z rodné provinční vesnice do Kalkaty. Ustarané mamince tvrdí, že si jede hledat práci, ve skutečnosti však touží znovu uvidět svou mladickou lásku Niru. Ta se před lety vdala bez lásky za bohatého a vlivného muže a zlomila tak Mannuovi srdce. Mladý muž se ubytuje u bývalého spolužáka Aloka a jeho ženy Bhabi, která má pro jeho zoufalé rozpoložení větší pochopení než manžel. Ve vypůjčeném pršiplášti zazvoní Mannu v deštivém odpoledni na příslušné adrese. Otevře mu elegantně oblečená Niru. Služebnictvo ani manžel nejsou doma a tak dvojice stráví společně odpoledne. Tváří v tvář Niruinu dokonalému životu začne Mannu předstírat, že také on je úspěšný, bohatý a milovaný. Posléze však zjišťuje, že život jeho lásky vůbec není tak idylický, jak tvrdila. Oba dávní milenci jsou ochotni do důsledků nést následky svých zoufalých, šlechetných lží (oficiální text distributora)

Preludium

Preludium (1941)

Divadelní rekvizitář podezřívá svou manželku z nevěry. Jeho chorobná žárlivost propuká při představení Shakespearova Othella... Starší námět Josefa Rovenského realizoval režisér Františka Čápa besprostředně po natočení "Nočního motýla" jako pokus o komorní psychologické drama - výsledek není moc přesvědčivý. (oficiální text distributora)

Samec

Samec (2009)

Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Hecheová), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (oficiální text distributora)

Slib

Slib (1996)

Pätnásťročný Igor sa učí za automechanika a pomáha svojmu otcovi Rogerovi na stavbe. Roger sa však neživí iba stavebnými prácami, ale aj využívaním ilegálnych prisťahovalcov, ktorých načierno zamestnáva a za ubytovanie im z výplaty strháva nemalé čiastky. Hoci je Igor ešte stále chlapec, ako pravá ruka svojho otca dostal dôležité lekcie života: naučil sa klamať, podvádzať i kradnúť. Jedného dňa príde na stavbu inšpekcia z imigračného úradu. Kým sa ostatní robotníci snažia rýchlo skryť, Amidou z Burkina Faso spadne z lešenia a vážne sa zraní. Roger sa obáva, že na zdravotnej pohotovosti by mu kládli priveľa otázok a tak Amidoua nechá napospas osudu. Tesne pred smrťou Amidou od Igora vymôže sľub, že sa postará o jeho ženu a dieťa. Keď Amidou zomrie, pochovajú ho do betónu a tým je pre Rogera záležitosť uzavretá. Zakrátko však pricestuje Amidouova manželka Assita s malým synom. Roger a Igor jej povedia, že Amidou odišiel z krajiny. Assita je však presvedčená, že jej muž sa len skrýva kvô li dlhom a čoskoro sa vráti. Jej prítomnosť v Igorovi oživí sľub, ktorý dal umierajúcemu. Ako môže dospievajúci chlapec vyriešiť konflikt medzi svojím otcom a vlastným svedomím? (oficiální text distributora)


Obřad je opravdu skvělé a dojemné drama s nápaditým scénářem. Pokud hledáte zajímavý a kvalitní film s trochou humoru, Obřad ke stažení vás určitě nezklame. Obzvlášť, když si stáhnete i titulky nebo rovnou film s cz dabingem.