Obřad

Obřad

Žánr: Drama    Rok: 2011      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Film Obřad je inspirovaný skutečnými událostmi, sleduje poněkud skeptického amerického studenta kněžského semináře Michaela Kovaka (Colin O’Donoghue). Ten navštěvuje školu exorcizmu ve Vatikánu. Michael se během svého pobytu v Římě seznámí s neortodoxním knězem Otcem Lucasem (Anthony Hopkins), který mu ukáže i temnou stranou jeho víry. (oficiální text distributora)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Obřad online ke shlédnutí. Obřad download ke stažení. Obřad cz titulky a český dabing. The Rite download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Drama
Poslední skotský král

Poslední skotský král (2006)

Příběh začíná v okamžiku, kdy čerstvě vystudovaný skotský lékař Nicholas Garrigan (James McAvoy) odlétá do Ugandy. Od návštěvy exotické země si slibuje vzrušující zážitky, romantiku a radost z toho, že může pomáhat tam, kde ho lidé opravdu potřebují. Krátce po svém příletu je přivolán na místo nehody – nový prezident Idi Amin naboural se svým Maserati do krávy. Garrigan situaci vyřeší a svou bezostyšnou přímostí si Amina získá. Amin, který byl už dříve posedlý skotskou historií a kulturou, si Garrigana ihned oblíbí a nabídne mu, aby se stal jeho osobním lékařem. Tuto nabídku mladý doktor nemůže odmítnout – a právě tady začíná jeho cesta do šokujícího zákulisí jedné z nejstrašnějších hrůzovlád v Africe. Garrigan začne propadat své vlastní touze po moci a stane se diktátorovým důvěrníkem, poradcem a pravou rukou, přičemž je stále častěji svědkem znepokojujících událostí – únosů, vražd a nevýslovných zrůdností, na kterých může mít sám spoluvinu. Když se ve víru Aminovy vražedné megalomanie konečně pokusí zastavit šílenství, které ho obklopuje, změní se jeho pobyt v zoufalý boj o přežití.

V moci davu

V moci davu (2008)

Dvě mladistvé blondýny se afektovaně baví, partička mladíků vzájemně sexuálně experimentuje, mladá učitelka se snaží řešit školní šikanu a skupinu cestujících vězní řidič autobusu. Autor se zvláštním smyslem pro humor spojeným s nevšedním pozorovacím talentem vypráví o stádnosti a překračování tabu. [43. MFFKV 2008] Dvě rozkošné, ale poněkud afektované blondýnky spolu tlachají o ničem, trestají jednu skleničku za druhou a přitom se fotí. Skupinka mladíků se věnuje vzájemným sexuálním experimentům. Mladá učitelka se pokouší vyřešit případ šikany, které se na jednom z žáků dopouští její kolega učitel. Malý chlapec je během oslavy svých narozenin zraněn, ale bojí se o tom někomu říct. A i málo stačí k tomu, aby se řidič rozhodl udělat si ze svých cestujících vězně. A co tyto příběhy pojí? Skoro nic. Snad jen to, že se všechny odehrávají ve Švédsku. Ale stejně tak bychom mohli být jejich svědky kdekoli na světě, protože patrně nikde na planetě neexistuje místo, kde by lidé nepodléhali stádnímu chování, ale stejně tak neměli touhu se z davu a masovosti vymanit a překračovat společenská tabu. Formálně originální a svým vyzněním pozoruhodné i alarmující švédské drama s prvky černého humoru, které uspělo také na tuzemském filmovém festivalu v Karlových Varech, natočil v roce 2008 renomovaný skandinávský režisér Ruben Östlund.[TV Cinemax] (oficiální text distributora)

Nanjing! Nanjing!

Nanjing! Nanjing! (2009)

12. listopadu 1937 je Šanghaj dobyta a japonská armáda postupuje k hlavnímu městu Nanking. Město je dobyto za méně než týden a japonští vojáci v prvních dnech zabijí několik tisíc vojáků. Jsou tu ale tací, kteří se vůbec nebojí smrti a tak se jí postaví čelem. Je to voják Lu Jianxiong (Ye Liu), malý chlapec Xiaodo a jeho otec Zhao. Chlapec a otec žijí díky šťastné souhře náhod a musí sledovat utrpení, které japonská okupace způsobuje. Je vytvořena bezpečnostní zóna pro ženy a děti, která je pod vedením cizinců. Hlavními osobami jsou nacista Rabe (John Paisley), jeho tajemník Tang (Wei Fan), slečna Jiang (Yuanyuan Gao) a několik Američanů. Ti všichni se snaží zmírnit dopad války na čínské ženy a děti. V prvních dnech sice dokáží mírnit japonské choutky na vraždění a znásilňování v bezpečné zóně, ale poté, co Hitler nařídí návrat pana Rabeho domů, již nemůžou dělat nic. 22. února. 1938 pan Rabe odjíždí a Japonci brutálně znásilní mnoho žen a zabijí mnoho mužů i dětí. Na druhé straně barikády je ale také člověk, který sleduje vývoj války a nedokáže se smířit s tím, co se děje. Je to voják Kadokawa (Hideo Nakaizumi). Přestože se snaží celou situaci nějak všem lidem zlehčit, přísný velitel pořádá masové vraždy a znásilňovací orgie, kterým musí být přítomen. Ale každý stejně jednou dojde svého konce a pochopí, že jeho cesta byla vlastně ta špatná. (brodži)

Blonďáček

Blonďáček (2007)

Georges a jeho žena Gisele adoptují alžírského chlapce Michou. Georges však o jeho původu neví, protože by ho nikdo nepřijal. Gisele chlapci upraví jméno, obarví vlasy a vydává ho za Francouze. Michou si otce rychle získá a ještě pomůže zachránit rozpadající se manželství. (oficiální text distributora)

Hurricane Season

Hurricane Season (2009)

Hurikán Katrina zanechal veľké škody a tak sa stalo, že v štáte Luisiana môžu študenti navštevovať len jedinú školu. A na nej sa dá dokopy basketbalový tým, ktorý je odhodlaný bojovať a vyhrať štátne majstrovstvá. Podarí sa mladým študentom zabudnúť na katastrofu, ktorú prežili a s hrdosťou zvíťaziť? (Jerry_87)


Byli jste na premiéře filmu Obřad v kině? Ne? Tak to napravjte a určitě si na tento skvělý film zajděte. Nebo můžete sledovat zde a film si stáhnout zdarma i s titulkami a cz dabingem. Obřad má totiž velké ambice stát se nejlepším filmem roku!