Poslední horor

Poslední horor

Žánr: Horor    Rok: 2003      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Hlavním hrdinou je amatérský filmař, který zabíjí náhodné oběti. Vraždu natočí na videopásku, zanese do videopůjčovny a vloží do obalu jiného filmu. Následně čeká, až si někdo jeho film půjčí a sleduje jej k němu domů, aby jej po zhlédnutí také zabil a získal tak nový kus stopáže. Za celý film stihne několik opravdu šťavnatých vražd včetně vraždy kameramana, který mu ze začátku pomáhal. (Kanalizato)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Poslední horor online ke shlédnutí. Poslední horor download ke stažení. Poslední horor cz titulky a český dabing. Last Horror Movie download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Půlnoční vlak

Půlnoční vlak (2008)

Nejděsivější jízda vašeho života! Newyorský fotograf se snaží dopadnout sériového vraha, který stále uniká před spravedlností. Jeho specialitou jsou brutální krvavé útoky v metru, po nichž záhadně mizí... Kdo to je a proč vraždí? (oficiální text distributora)

Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane

Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007)

V letadle Boeing 747 trasy z Los Angeles do Paříže, bláznivý vědec CIA dr. Lucas Thorp pašuje tělo, které je nakaženo geneticky zmutovaným virem. Během turbulence dojde k vypuštění hrůzného virusu ven. Paluba letadla je atakována skupinkou nebezpečných zombií. Ti následně obsadí letadlo plné ustrašených cestujících. (LIVINGDEAD)

Domov snů

Domov snů (2010)

Vyprávění přeskakuje mezi jednou nocí, během níž v luxusním bytovém domě zemře velmi násilnou smrtí jedenáct lidí, a předchozími několika desetiletími, kdy poznáváme formující události ze života hlavní hrdinky. Zdánlivě protichůdné elementy pokleslého žánru a angažovaného dramatu se skvěle doplňují a dávají vzniknout záměrně groteskně vyostřenému pohledu na univerzální civilizační problém, jak si pořídit dobré bydlení. Zvolený žánrový mix navíc umožňuje komplexní problém zpracovat formou divácky ohromně vděčné zábavy. Režisér Pang Ho Cheung snímkem znovu potvrdil svou pozici jednoho z nejosobitějších hongkongských tvůrců současnosti a žánrovým fandům přichystal řadu grandiózních sekvencí, které v sobě spojují šokující brutalitu s groteskním černým humorem, když se vražednými zbraněmi stávají objekty každodenního užití jako vysavač, vodní dýmka, rošt postele či záchodová mísa. (Festival otrlého diváka)

Plod noci

Plod noci (1990)

Aarona Boonea už dlouho pronásledují sny o světě lidí příšer, které žijí v podzemním městě Midian. Jeho psychiatr dr. Philip K. Decker však nachází souvislosti mezi jeho zmatenými sny a sérií brutálních vražd. Proto Aarona zavře na psychiatrické klinice. Aaron však uteče... (oficiální text distributora)

Jolly Roger: Masakr v zálivu

Jolly Roger: Masakr v zálivu (2005)

Skupina přátel narazí na prastarou bednu plnou bohatsví, tím však nevědomky probudí démonického piráta známého pod jménem Jolly Roger. Snaží si zachránit holé životy. Alex a Jessie musí objevit všechna tajemství, která vyvrhla tuto příšeru z nitra pekel. Jak zvládnout tento úkol a přežít? (oficiální text distributora)


Zde můžete sledovat film Poslední horor online a naprosto zdarma! Vyberte si megavideo, novamov, rapidshare, uloz.to, warez, czshare nebo sharerapid a stáhněte si ho download zdarma. CZ titulky k filmu a trailer jsou přiloženy. Je to opravdu skvělý film! Poslechněte a stáhněte si také Poslední horor soundtrack k filmu download zdarma!.