Poslední horor

Poslední horor

Žánr: Horor    Rok: 2003      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Hlavním hrdinou je amatérský filmař, který zabíjí náhodné oběti. Vraždu natočí na videopásku, zanese do videopůjčovny a vloží do obalu jiného filmu. Následně čeká, až si někdo jeho film půjčí a sleduje jej k němu domů, aby jej po zhlédnutí také zabil a získal tak nový kus stopáže. Za celý film stihne několik opravdu šťavnatých vražd včetně vraždy kameramana, který mu ze začátku pomáhal. (Kanalizato)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Poslední horor online ke shlédnutí. Poslední horor download ke stažení. Poslední horor cz titulky a český dabing. Last Horror Movie download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Seconds Apart

Seconds Apart (2011)

Seth a Jonah jsou dvojčata se schopností telepatie. Ta se však začne vymykat jejich kontrole a stane se nebezpečnou, když ji nejprve použijí k likvidaci svých spolužáků a následně je postaví i proti sobě. (Caminzind)

Tichý dům

Tichý dům (2010)

Mladá Laura společně s otcem přijíždí do venkovského domu, který chtějí částečně renovovat pro budoucí prodej. Pomalu se smráká a dvojice se do práce pustí až ráno. S příchodem noci se ale venku ozve ostrý hřmot, jenž se podivně přesune do prvního patra domu. Otec jde zjistit, co se děje a záhy se vrací celý od krve. (FebioFest)

5ive Girls

5ive Girls (2006)

Na samém počátku se setkáváme s Elizabeth – velmi pobožnou a inteligentní studentkou, která zmizela v katolické škole poté, co se ji snažil posednout démon. Najde ji otec Drake. Nyní se příběh přesune o pět let dále. Alex je přivezena do dívčí školy Sv. Marka pro dívky (oné školy, ve které zmizela Elizabeth), protože se její vlastní rodina bojí jejích schopností. Alex má další 4 spolužačky, které byly také nedobrovolně přivezeny do této školy. Po úvodním odebrání krve a jejím testování a následné tělesné prohlídce vykonané ředitelkou je děvčatům zadán první úkol v nové škole. Tím je umívání chodeb a schodů. Při tom se dostanou do potyčky dvě z nich. Tato potyčka však brzy končí. Při následném vyučování začne Alex slyšet divný hlas. Nejprve si myslí, že blouzní, ale poté další ze žaček uvidí mrtvou Elizabeth a na tabuli se objeví nápis v latině. Poté je Alex vyhozena ze třídy ven, kde musí přepisovat latinsky psaný text. Najednou ale uslyší podivný zvuk a uvidí mrtvou Elizabeth. Vydá se za ní, ale dostane se do 3. patra, ve kterém platí zákaz vstupu.Otci Drakovi se nezdá, že by 17 let stará dívka mohla přepsat 30 stran latinsky psaného textu do aramejštiny během 20 minut. Mrtvého jazyka, kterým se mluvilo v dobách Ježíše Krista. Ovšem kdysi znal jednu dívku, která aramejsky uměla. Ta dívka byla Elizabeth. Ještě tu noc je jedna z dívek posednuta ďáblem v podobě malého broučka, který vleze do jejího těla. Na jejím těle se začínají objevovat modřiny a další šrámy.Zdá se, že mladá ředitelka má s těmito dívkami určitý záměr. Vychází najevo, že Elizabeth byla její kamarádka a teď se pokouší Elizabeth dostat zpět mezi živé. Další den je dívkám odebrána moč, ale jedna z nádobek s močí nevypadá normálně. Místo žluté tekutiny je vevnitř nějaká hnědá tekutina, která ani zdaleka moč nepřipomíná. Každá z dívek má jedinečnou schopnost – jedna umí pohybovat věcmi pomocí myšlenky, druhá má léčivé schopnosti, třetí dokáže procházet zdí, čtvrtá umí věštit budoucnost z karet a další používá magické kameny.Jak se říká, zakázané ovoce nejvíc chutná a tak se dívky vydají na průzkum do třetího patra. Copak se skrývá za zamčenými dveřmi? Čeho chce ředitelka vlastně dosáhnout a proč? Jaké jsou jednotlivé úlohy děvčat i samotného otce Draka? Kam se poděla Elizabeth a co se s ní vlastně stalo? (piserius)

House of Dark Shadows

House of Dark Shadows (1970)

Příběh upíra Barnabáše Collinse, kterého už unavila nesmrtelnost a věčný hlad. Jeho jedinou nadějí je doktorka Julie Hoffmanová, která možná objevila lék. Naléhavost dostupnosti léku prohlubuje navíc to, že se Barnabáš poprvé v “neživotě“ opravdu zamiloval. (topr harley)

Zrcadla

Zrcadla (2008)

Ben Carson (Kiefer Sutherland) už zažil lepší dny. Před rokem byl tento lehkovážný policajt postaven mimo službu kvůli zastřelení kolegy. Tato nehoda ho stála nejen místo, ale vnesla mu do života alkohol a vztek. Žena i děti se mu odcizily a on skončil na rozváleném gauči u své sestry. Carson se ze všech sil snaží získat rodinu zpět a vezme proto práci nočního hlídače v bývalém obchodním domě. Ten, dříve symbol bohatství a úspěchu, nyní chátrá, zdevastovaný mohutným požárem, při kterém zemřelo mnoho nevinných lidí. Během obchůzek v obchodním domě si Carson začne všímat, že s velkými ozdobnými zrcadly na zdech není něco v pořádku. V ohromných blýskavých plochách se odráží obrazy vzbuzující hrůzu. Policista v nich vidí i sám sebe a stojí proti vlastním zlým démonům. Carsonova sestra Angela (Amy Smart) je přesvědčena, že bratrovy noční můry jsou „jen“ následkem stresu a pocitu viny za nešťastné zabití. Zato jeho žena Amy, pragmatická policejní lékařská komisařka, je ke Carsonovým vidinám méně tolerantní.


Výborný film Poslední horor je tady online ke shlédnutí zdarma a také samozřejmě ke stažení. Hodně lidí hledá warez download, nebo megavideo online. Ale tady máte tento film naprosto zdarma online! Jsou tu i titulky, trailer a soundtrack k filmu Poslední horor!