Poslední horor

Poslední horor

Žánr: Horor    Rok: 2003      STÁHNOUTSHLÉDNOUT

Hlavním hrdinou je amatérský filmař, který zabíjí náhodné oběti. Vraždu natočí na videopásku, zanese do videopůjčovny a vloží do obalu jiného filmu. Následně čeká, až si někdo jeho film půjčí a sleduje jej k němu domů, aby jej po zhlédnutí také zabil a získal tak nový kus stopáže. Za celý film stihne několik opravdu šťavnatých vražd včetně vraždy kameramana, který mu ze začátku pomáhal. (Kanalizato)

TRAILER K FILMU
MOŽNOSTI FILMU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ


TAGY


Poslední horor online ke shlédnutí. Poslední horor download ke stažení. Poslední horor cz titulky a český dabing. Last Horror Movie download, trailer, avi

DALŠÍ FILMY Z ŽÁNRU Horor
Neviditelné zlo

Neviditelné zlo (2006)

Skupinka mladých delikventů dostane za úkol vyklidit obrovský starý hotel Blackwell. V té chvíli ještě netuší, kdo se v něm skrývá... Seznamte se s Jacobem Goodnightem. (oficiální text distributora)

Yeogo goedam IV: Moksori

Yeogo goedam IV: Moksori (2005)

Studentka Young-eon se ráno probudí v hudební učebně po přímo hororovém snu, ve kterém jí záhadná postava prořízne hrdlo listem z partitury. Ranní slunce jí však přesvědčí, že všechno byl opravdu jen sen. O to větší děs je pro ni zjištění, že jí nikdo ze spolužaček nevidí a neslyší, dokonce ani oblíbená učitelka hudby. Jediným poutem s reálným světem je tak pro ni nejlepší kamarádka Sun-min, která díky jejich přátelskému poutu dokáže po čase naslouchat Young-eoninu hlasu. Nikdo nechápe důvod smrti hudebně nadané a oblíbené dívky, proto se mezi spolužačkami začínají šířit zvěsti o více než přátelském vztahu mezi Young-eon a učitelkou hudby, zvláště poté, co učitelka spáchá sebevraždu. Sun-min tak na žádost své mrtvé kamarádky musí najít pravou příčinu těchto událostí. (Ketri)

Skrytý

Skrytý (2009)

Kai Koss se vrací na místo, kde vyrůstal se svojí krutou a bezcitnou matkou, od které před devatenácti lety utekl. Dnes už je mrtvá a Kai po ní zdědil majetek a dům, který s ní jako malý sdílel. Zde se mu začínají vyjevovat děsivé vzpomínky. (Vojtino)

The Loved Ones

The Loved Ones (2009)

Brent je 17-ročný stredoškolák, ktorý žiali za svojím nedávno zosnulým otcom. Slušne odmietne pozvanie na stredoškolský predmaturitný večierok Lole, najnenápadnejšiemu dievčaťu na škole. Lola, zdevastovaná týmto odmietnutím, však Brenta unesie a spolu so svojím abnormálne starostlivým otcom ho prinútia zúčastniť sa desivého večierka podľa ich vlastného scenára. (Artfilm)

Duše mrtvých

Duše mrtvých (2001)

Cassie a její tři přátelé ze střední školy se vydají na párty, kde se potkají s podivnou partou lidí. Ti začnou naše hrdiny pronásledovat, až dojde k autohavárii, při níž zemře přítel Cassie. Dívka se nemůže ze smrti svého přítele vzpamatovat a navíc se začnou dít podivné věci. Její mrtvá láska ji navštěvuje ve snu, ale i za denního světla, objevují se a zase mizí pronásledovatelé - drsný muž, chlapec bez tváře, dívka - médium. Její dva zbylí přátelé se začnou chovat nepřátelsky, útoky lidí, které nikdo nevidí, se začínají stupňovat, roztáčí se kolotoč podivností. Jedinou útěchou je jen mladý kněz, který ale zemřel před mnoha lety. Nic není jasné, ani to, kdo je tady živý a kdo mrtvý. (cidla)


Chcete shlédnout film Poslední horor online zdarma? Doporučuji vám tento web - Můžete zde stáhnout film zdarma nebo sledovat Poslední horor online přes megavideo, novamov, warez nebo rapidshare. Je zde i soundtrack, titulky a trailer!